Elessi Theme - en to nl_NL translation catalogue (1194 entries)

en:  &mdash; In Stock
nl_NL: &mdash; Op voorraad

en:  - Out of Stock
nl_NL: - Geen voorraad meer

en: %1$s review for %2$s | %1$s reviews for %2$s
nl_NL[0]: %1$s recensie voor %2$s
nl_NL[1]: %1$s recensies voor %2$s

en: %s &#8220;%s&#8221; already exists.
nl_NL: %s &#8220;%s&#8221; bestaat al.

en: %s installed and activated successfully.
nl_NL: %s succesvol geïnstalleerd en geactiveerd.

en: %s installed successfully.
nl_NL: %s succesvol geïnstalleerd.

en: %s is a required field | %s are required fields
nl_NL[0]: %s is een verplicht veld
nl_NL[1]: %s is een verplicht velden

en: %s out of 5
nl_NL: %s van de 5

en: %s quantity
nl_NL: %s hoeveelheid

en: %s result
nl_NL: %s resultaat

en: %s results
nl_NL: %s resultaten

en: %s&nbsp;Discount
nl_NL: %s&nbsp;korting

en: %s&nbsp;Product Discount
nl_NL: %s&nbsp;Product Korting

en: &larr; Older Comments
nl_NL: &larr; Oudere reacties

en: &larr; Previous
nl_NL: &larr; Vorige

en: (estimated for %s)
nl_NL: (geschat voor %s)

en: + Show more
nl_NL: + Laat meer zien

en: - Select -
nl_NL: - Selecteer -

en: - Show less
nl_NL: - Toon minder

en: 1 Column
nl_NL: 1 Kolom

en: 1 Level
nl_NL: 1 Niveau

en: 1 column
nl_NL: 1 kolom

en: 1 result | %d results
nl_NL[0]: 1 resultaat
nl_NL[1]: %d resultaten

en: 1.5 column
nl_NL: 1.5 kolom

[ctx: 1: date, 2: time]
en: %1$s at %2$s
nl_NL:  %1$s bij %2$s

en: 2 Columns
nl_NL: 2 Kolommen

en: 2 Levels
nl_NL: 2 Niveaus

en: 2 columns
nl_NL: 2 kolommen

en: 3 Levels
nl_NL: 3 Niveaus

en: 3 columns
nl_NL: 3 kolommen

en: 360&#176; Badge Color
nl_NL: 360&#176; badgekleur

en: 4 columns
nl_NL: 4 kolommen

en: 5 columns
nl_NL: 5 kolommen

en: 6 columns
nl_NL: 6 kolommen

en: <a class="comment-link" href="#respond" title="Post a comment">Post a comment</a> or leave a trackback: <a class="trackback-link" href="%s" title="Trackback URL for your post" rel="trackback">Trackback URL</a>.
nl_NL: <a class="comment-link" href="#respond" title="Plaats een reactie">Plaats een reactie</a> of laat een trackback achter: <a class="trackback-link" href="%s" title="Trackback-URL voor uw post" rel="trackback">Trackback-URL</a>.

en: <h4 class="nasa-success-congrat">Congratulations!</h4><h4 class="nasa-success">Now you have successfully registered. You can now close this tab, or visit <a class="link-your-dashboard primary-color" href="%s">your dashboard</a>.</h4>
nl_NL: <h4 class="nasa-success-congrat">Gefeliciteerd!</h4><h4 class="nasa-success">Nu bent u succesvol geregistreerd. U kunt dit tabblad nu sluiten of naar <a class="link-your-dashboard primary-color" href="%s">uw dashboard</a> gaan.</h4>

en: <h4 class="nasa-success-congrat">Congratulations!</h4><h4 class="nasa-success">You are now successfully authenticated. You can now close this tab, or visit <a class="link-your-dashboard primary-color" href="%s">your dashboard</a>.</h4>
nl_NL: <h4 class="nasa-success-congrat">Gefeliciteerd!</h4><h4 class="nasa-success">U bent nu succesvol geauthenticeerd. U kunt dit tabblad nu sluiten of naar <a class="link-your-dashboard primary-color" href="%s">uw dashboard</a> gaan.</h4>

en: <li>Please Define menu in <b>Apperance > Menus</b></li>
nl_NL: <li>Definieer het menu in <b>Uiterlijk > Menu's</b></li>

en: <span class="fa fa-caret-left"></span> Previous
nl_NL: <span class="fa fa-caret-left"></span> Vorig

en: <span class="meta-author">By <a class="url fn n nasa-bold" href="%5$s" title="%6$s" rel="author">%7$s</a>.</span> Posted on <a href="%1$s" title="%2$s" rel="bookmark"><time class="entry-date nasa-bold" datetime="%3$s">%4$s</time></a>
nl_NL: <span class="meta-author">Door <a class="url fn n nasa-bold" href="%5$s" title="%6$s" rel="author">%7$s< /a>.</span> Gepost op <a href="%1$s" title="%2$s" rel="bookmark"><time class="entry-date nasa-bold" datetime="%3$s">%4$s</time></a>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Previous
nl_NL: <span class="meta-nav">&larr;</span> Vorige

en: <span class="nasa-extra-empty">Before proceed to checkout you must add some products to shopping cart.<br />You will find a lot of interesting products on our "Shop" page.</span>
nl_NL: <span class="nasa-extra-empty">Voordat u verder gaat met afrekenen, moet u enkele producten aan uw winkelwagen toevoegen.<br />U vindt veel interessante producten op onze "Winkel" pagina.</span>

en: <span>Availability:</span>
nl_NL: <span>Beschikbaarheid:</span>

en: <strong>Category:</strong> | <strong>Categories:</strong>
nl_NL[0]: <strong>Categorie:</strong>
nl_NL[1]: <strong>Categorieën:</strong>

en: <strong>Tag:</strong> | <strong>Tags:</strong>
nl_NL[0]: <strong>Label:</strong>
nl_NL[1]: <strong>Labels:</strong>

en: A Premium and Responsive WooCommerce - WordPress Theme, designed for E-Commerce websites
nl_NL: Een premium en responsief WooCommerce - WordPress-thema, ontworpen voor e-commerce websites

en: A cloud of your most used tags.
nl_NL: Een wolk van je meest gebruikte labels.

en: A link to set a new password will be sent to your email address.
nl_NL: Er wordt een link naar je e-mailadres gestuurd om een ​​nieuw wachtwoord in te stellen.

en: A new version of this importer is available. Please update to version %s to ensure compatibility with newer export files.
nl_NL: Er is een nieuwe versie van deze importeur beschikbaar. Werk bij naar versie %s om compatibiliteit met nieuwere exportbestanden te garanderen.

en: A user could not be found with this email address.
nl_NL: Er is geen gebruiker gevonden met dit e-mailadres.

en: AJAX add to cart button on Single And Quickview
nl_NL: AJAX knop toevoegen aan winkelwagentje op Single en Quickview

en: ALL PRODUCTS LOADED !
nl_NL: ALLE PRODUCTEN GELADEN!

en: AND
nl_NL: EN

en: Accept
nl_NL: Aanvaarden

en: Access denied.
nl_NL: Toegang geweigerd.

en: Account
nl_NL: Rekening

en: Account On Main Screen - Mobile Layout
nl_NL: Rekening op hoofdscherm - mobiele layout

en: Activate
nl_NL: Activeren

en: Activate %2$s
nl_NL: Activeer %2$s

en: Active
nl_NL: Actief

en: Add
nl_NL: Toevoegen

en: Add Icon Image (Using for Section of Tabs)
nl_NL: Pictogramafbeelding toevoegen (gebruikt voor sectie van tabbladen)

en: Add Icon NasaTheme (Using for Section of Tabs)
nl_NL: Icoon NasaTheme toevoegen (Gebruik voor sectie van tabbladen)

en: Add New Slide
nl_NL: Nieuwe dia toevoegen

en: Add To Cart in Grid
nl_NL: Toevoegen aan winkelwagentje in lus

en: Add a review
nl_NL: Voeg een beoordeling toe

en: Add icons for categories.
nl_NL: Pictogrammen voor categorieën toevoegen.

en: Add more width site (px)
nl_NL: Meer breedte site toevoegen (px)

en: Add note
nl_NL: Notitie toevoegen

en: Add photos
nl_NL: Voeg foto's toe

en: Add to Compare
nl_NL: Voeg toe om te vergelijken

en: Add to Wishlist
nl_NL: Voeg toe aan verlanglijst

en: Add to cart
nl_NL: Voeg toe aan winkelkar

en: Add to wishlist
nl_NL: Toevoegen aan verlanglijst

en: Add your custom Favicon image. 16x16 - 32x32 *.ico or *.png required. (Recommended 16x16 *.ico)
nl_NL: Voeg uw aangepaste Favicon-afbeelding toe. 16x16 - 32x32 *.ico of *.png vereist. (Aanbevolen 16x16 *.ico)

en: Added to Compare
nl_NL: Toegevoegd om te vergelijken

en: Added to Wishlist
nl_NL: Toegevoegd aan verlanglijstje

en: Added to wishlist
nl_NL: Toegevoegd aan verlanglijstje

en: Addition Homepage Success!
nl_NL: Toevoeging Homepage Succes!

en: Additional Homepage
nl_NL: Extra startpagina

en: Addon Options
nl_NL: Add-on-opties

en: Advance Content Options
nl_NL: Geavanceerde inhoudsopties

en: After Breadcrumb - Only for Shop Page
nl_NL: After Breadcrumb - Alleen voor winkelpagina

en: After WooCommerce Tabs
nl_NL: Na WooCommerce-tabbladen

en: After tab title
nl_NL: Na de tabtitel

en: Ajax Load
nl_NL: Ajax laden

en: All
nl_NL: Alle

en: All Done. Have fun!
nl_NL: Helemaal klaar. Veel plezier!

en: All installations and activations have been completed.
nl_NL: Alle installaties en activeringen zijn voltooid.

en: All installations have been completed.
nl_NL: Alle installaties zijn voltooid.

en: All plugins installed and activated successfully. %1$s
nl_NL: Alle plug-ins zijn succesvol geïnstalleerd en geactiveerd. %1$s

en: All transactions are secure and encrypted.
nl_NL: Alle transacties zijn veilig en versleuteld.

en: Allow Comments Images upload
nl_NL: Toestaan ​​Reacties Afbeeldingen uploaden

en: Already got an account?
nl_NL: Heb je al een rekening?

en: An error occurred while installing %1$s: <strong>%2$s</strong>.
nl_NL: Er is een fout opgetreden tijdens het installeren van %1$s: <strong>%2$s</strong>.

en: Animation Effect
nl_NL: Animatie-effect

en: App Simulation
nl_NL: App-simulatie

en: Apply
nl_NL: Toepassen

en: Apply coupon
nl_NL: Bon gebruiken

en: Arabic
nl_NL: Arabisch

en: Archive Layout
nl_NL: Archiefindeling

en: Archive Options
nl_NL: Archief opties

en: Archive Products Page
nl_NL: Archief Producten Pagina

en: Are you sure you want to remove it?
nl_NL: Weet je zeker dat je het wilt verwijderen?

en: Arial
nl_NL: Ariaal

en: Arrow
nl_NL: Pijl

en: Arrows for Main Slide
nl_NL: Pijlen voor hoofddia

en: Asides
nl_NL: Terzijdes

en: Assign Authors
nl_NL: Auteurs toewijzen

en: Attribute
nl_NL: Attribuut

en: Author - Date info
nl_NL: Auteur - Datum info

en: Author Archives: %s
nl_NL: Auteursarchief: %s

en: Author info
nl_NL: Auteur info

en: Auto Slide
nl_NL: Automatische dia

en: Auto Slide - Related | You may also like&hellip;
nl_NL: Auto Slide - Gerelateerd | Dit vind je misschien ook leuk…

en: Auto Update - Cart Page
nl_NL: Automatische update - winkelwagenpagina

en: Available on backorder
nl_NL: Beschikbaar op nalevering

en: Available version:
nl_NL: Beschikbare versie:

en: Average
nl_NL: Gemiddeld

en: Average rating
nl_NL: Gemiddelde score

en: Awaiting product image
nl_NL: In afwachting van productafbeelding

en: BACK TO STEP 1
nl_NL: TERUG NAAR STAP 1

en: BROWSE
nl_NL: BLADEREN

en: Back
nl_NL: Rug

en: Back Image in Mobile Layout
nl_NL: Achterbeeld in mobiele lay-out

en: Back to Blog
nl_NL: Terug naar blog

en: Back to Dashboard
nl_NL: Terug naar dashboard

en: Back to Top
nl_NL: Terug naar boven

en: Background Color
nl_NL: Achtergrond kleur

en: Background Color Header
nl_NL: Achtergrondkleur Koptekst

en: Background Color Header - Sticky
nl_NL: Koptekst achtergrondkleur - plakkerig

en: Background Image
nl_NL: Achtergrond afbeelding

en: Background Image - Mobile Layout Mode
nl_NL: Achtergrondafbeelding - Mobiele layout modus

en: Background Mode
nl_NL: Achtergrondmodus

en: Background Parallax
nl_NL: Achtergrond parallax

en: Backorder Allowed Badge
nl_NL: Nabestelling toegestaan-badge

en: Backorders
nl_NL: Nabestellingen

en: Backorders Badge Color
nl_NL: Badgekleur nabestellingen

en: Backup Options
nl_NL: Back-up opties

en: Backup and Import
nl_NL: Back-up en importeren

en: Backup and Restore Options
nl_NL: Back-up en Herstel Opties

en: Banner font
nl_NL: Banner lettertype

en: Based on %s reviews
nl_NL: Gebaseerd op %s beoordelingen

en: Be the first to review &ldquo;%s&rdquo;
nl_NL: Wees de eerste om &ldquo;%s&rdquo; te beoordelen

en: Before Footer
nl_NL: Voor voettekst

en: Before tab title
nl_NL: Vóór de tabbladtitel

en: Begin activating plugin | Begin activating plugins
nl_NL[0]: Begin met het activeren van de plug-in
nl_NL[1]: Begin met het activeren van plug-ins

en: Begin installing plugin | Begin installing plugins
nl_NL[0]: Begin met het installeren van plug-ins
nl_NL[1]: Begin met het installeren van plug-ins

en: Begin updating plugin | Begin updating plugins
nl_NL[0]: Begin met het bijwerken van de plug-in
nl_NL[1]: Begin met het bijwerken van plug-ins

en: Billing address
nl_NL: Facturatie adres

en: Blog
nl_NL: bloggen

en: Blog Options
nl_NL: Blog Opties

en: Blog Sidebar
nl_NL: Blog zijbalk

en: Bold
nl_NL: Vetgedrukt

en: Bold - 500
nl_NL: Vet - 500

en: Bold - 600
nl_NL: Vet - 600

en: Bold - 700
nl_NL: Vet - 700

en: Bold - 800
nl_NL: Vet - 800

en: Bold Italic
nl_NL: Vet cursief

en: Border Wrapper
nl_NL: Grenswikkelaar

en: Both comments and trackbacks are currently closed.
nl_NL: Zowel reacties als trackbacks zijn momenteel gesloten.

en: Bottom To Top
nl_NL: Van onder tot boven

en: Boxed
nl_NL: Verpakt

en: Breadcrumb
nl_NL: Broodkruimel

en: Breadcrumb Options
nl_NL: Broodkruimel Opties

en: Browse Categories
nl_NL: Bladeren Categorieën

en: Build-in Mobile
nl_NL: Ingebouwde mobiel

en: Builder - Suport WPBakery
nl_NL: Bouwer - Ondersteuning van WPBakery

en: Builder - Support HFE-Elementor
nl_NL: Bouwer - Ondersteuning van HFE-Elementor

en: Built-in - Widgets Place
nl_NL: Ingebouwd - Plaats voor widgets

en: Built-in Dark
nl_NL: Ingebouwde Donker

en: Built-in Light 1
nl_NL: Inbouwverlichting 1

en: Built-in Light 2
nl_NL: Inbouwverlichting 2

en: Built-in Light 3
nl_NL: Inbouwverlichting 3

en: Bulk Discount Badge Color
nl_NL: Badgekleur bulkkorting

en: Bundle product for
nl_NL: Bundelproduct voor

en: Buttons Background Color
nl_NL: Knoppen achtergrondkleur

en: Buttons Background Color Hover
nl_NL: Knoppen achtergrondkleur zweven

en: Buttons Border Color
nl_NL: Knoppen Randkleur

en: Buttons Border Color Hover
nl_NL: Knoppen Grenskleur zweven

en: Buttons Border Width
nl_NL: Knoppen Randbreedte

en: Buttons Radius
nl_NL: Knoppen straal

en: Buttons Style Options
nl_NL: Opties voor knoppenstijl

en: Buttons Text Color
nl_NL: Knoppen tekstkleur

en: Buttons Text Color Hover
nl_NL: Knoppen Tekstkleur zweven

en: Buy Now
nl_NL: Koop Nu

en: Buy Now Background Color
nl_NL: Koop Nu Achtergrondkleur

en: Buy Now Background Color Hover
nl_NL: Nu kopen Achtergrondkleur zweven

en: By
nl_NL: Door

en: CART
nl_NL: WINKELWAGEN

en: CATEGORIES
nl_NL: CATEGORIEËN

en: CLOSED
nl_NL: GESLOTEN

en: CONTINUE
nl_NL: DOORGAAN

en: CONTINUE READING  &#10142;
nl_NL: VERDER LEZEN &#10142;

en: CSS Files can be Skip
nl_NL: CSS-bestanden kunnen worden overgeslagen

en: Cancel
nl_NL: Annuleren

en: Captcha Code
nl_NL: Captcha code

en: Captcha Error!
nl_NL: CAPTCHA foutmelding!

en: Captcha For Register Form
nl_NL: Captcha voor inschrijfformulier

en: Cart
nl_NL: Winkelwagen

en: Cart Sidebar Layout
nl_NL: Layout van de zijbalk van de winkelwagen

en: Catalog Mode - Disable Add To Cart Feature
nl_NL: Catalogusmodus - functie Toevoegen aan winkelwagen uitschakelen

en: Categories
nl_NL: Categorieën

en: Categories info
nl_NL: Categorieën info

en: Category Archives: %s
nl_NL: Categoriearchief: %s

en: Category Order
nl_NL: Categorie volgorde

en: Category Post
nl_NL: Categorie bericht

en: Category bottom content
nl_NL: Categorie onderste inhoud

en: Category top content
nl_NL: Categorie topinhoud

en: Center
nl_NL: Centrum

en: Change
nl_NL: Wijziging

en: Change View Mode (Only Desktop Mode)
nl_NL: Weergavemodus wijzigen (alleen desktopmodus)

en: Change address
nl_NL: Adres wijzigen

en: Change primary color. Used for primary buttons, link hover, background, etc.
nl_NL: Verander de primaire kleur. Gebruikt voor primaire knoppen, link hover, achtergrond, etc.

en: Character Sub-sets
nl_NL: Subsets van tekens

en: Checkout Details
nl_NL: Afrekenen Details

en: Checkout Layout
nl_NL: Afrekenen Layout

en: Checkout Your Items List
nl_NL: Bekijk uw lijst met artikelen

en: Choose a WXR (.xml) file to upload, then click Upload file and import.
nl_NL: Kies een WXR-bestand (.xml) om te uploaden en klik vervolgens op Bestand uploaden en importeren.

en: Classic
nl_NL: Klassiek

en: Classic 2D
nl_NL: Klassiek 2D

en: Classic 2D - Has BG color
nl_NL: Klassiek 2D - Heeft BG-kleur

en: Classic 2D - No border
nl_NL: Klassiek 2D - Geen rand

en: Classic 2D - Radius
nl_NL: Klassiek 2D - Straal

en: Classic 2D - Radius - Dash
nl_NL: Klassiek 2D - Straal - Streepje

en: Classic 3D
nl_NL: Klassiek 3D

en: Clear All
nl_NL: Wis alles

en: Click Here To View Online Documentation
nl_NL: Klik hier om online documentatie te bekijken

en: Click here to Apply this coupon.
nl_NL: Klik hier om deze kortingsbon toe te passen.

en: Click here to enter your code
nl_NL: Klik hier om uw code in te voeren

en: Click select icon for
nl_NL: Klik op het pictogram selecteren voor

en: Close
nl_NL: Dichtbij

en: Close (Esc)
nl_NL: Sluiten (Esc)

en: Close search
nl_NL: Zoekopdracht sluiten

en: Closed
nl_NL: Gesloten

en: Colors Options
nl_NL: Kleuren opties

en: Columns
nl_NL: Kolommen

en: Columns - Classic Sidebar or Canvas Sidebar
nl_NL: Kolommen - Klassieke zijbalk of canvas zijbalk

en: Columns Related in Tablet
nl_NL: Kolommen gerelateerd in tablet

en: Columns Related in desktop
nl_NL: Kolommen Gerelateerd in bureaublad

en: Columns Related in mobile
nl_NL: Kolommen Gerelateerd in mobiel

en: Columns Related | You may also like&hellip;
nl_NL: Kolommen gerelateerd | Dit vind je misschien ook leuk&hellip;

en: Columns Related | You may also like&hellip; for Mobile
nl_NL: Kolommen gerelateerd | Misschien vind je dit ook leuk&hellip; voor mobiel

en: Columns Related | You may also like&hellip; for Tablet
nl_NL: Kolommen gerelateerd | Misschien vind je dit ook leuk&hellip; voor Tablet

en: Columns in Mobile
nl_NL: Kolommen in mobiel

en: Columns in Tablet
nl_NL: Kolommen in tablet

en: Columns in desktop
nl_NL: Kolommen op bureaublad

en: Comment Count info
nl_NL: Commentaar Tel info

en: Comment navigation
nl_NL: Opmerking navigatie

en: Comments
nl_NL: Opmerkingen

en: Comments are closed, but you can leave a trackback: <a class="trackback-link" href="%s" title="Trackback URL for your post" rel="trackback">Trackback URL</a>.
nl_NL: Reacties zijn gesloten, maar je kunt een trackback achterlaten: <a class="trackback-link" href="%s" title="Trackback URL for your post" rel="trackback">Trackback URL</a>.

en: Comments are closed.
nl_NL: Reacties zijn gesloten.

en: Compact Number - Cart, Wishlist, Compare (9+)
nl_NL: Compact nummer - winkelwagen, verlanglijst, vergelijk (9+)

en: Compare
nl_NL: Vergelijken

en: Compare Options
nl_NL: Vergelijk Opties

en: Compare Product
nl_NL: Vergelijk Product

en: Compare Products
nl_NL: Vergelijk Producten

en: Compare and Wishlist
nl_NL: Vergelijk en verlanglijst

en: Compare products were empty !
nl_NL: Vergelijk producten waren leeg!

en: Congratulations! You've got free shipping.
nl_NL: Gefeliciteerd! Je hebt gratis verzending.

en: Contact information
nl_NL: Contactgegevens

en: Content Width
nl_NL: Inhoud Breedte

en: Continue To Payment
nl_NL: Doorgaan naar betaling

en: Continue To Shipping
nl_NL: Doorgaan naar verzending

en: Coupon has been removed.
nl_NL: Waardebon is verwijderd.

en: Create an account
nl_NL: Account aanmaken

en: Cross-Sells Products
nl_NL: Cross-sell producten

en: Currencies Switcher - Requires WPML | FOX - Currency Switcher Professional for WooCommerce | CURCY - Multi Currency for WooCommerce
nl_NL: Valutawisselaar - Vereist WPML | FOX - Valutawisselaar Professional voor WooCommerce | CURCY - Meerdere valuta voor WooCommerce

en: Current value:
nl_NL: Huidige waarde:

en: Custom Badge Color
nl_NL: Aangepaste badgekleur

en: Custom Block
nl_NL: Aangepast blok

en: Custom Content
nl_NL: Aangepaste inhoud

en: Custom font
nl_NL: Aangepast lettertype

en: Customer in country purchased a
nl_NL: Klant in het land kocht een

en: Cyrillic
nl_NL: Cyrillisch

en: Cyrillic Extended
nl_NL: Cyrillisch uitgebreid

en: Daily Archives: %s
nl_NL: Dagelijks archief: %s

en: Dark
nl_NL: Donker

en: Dark Mode
nl_NL: Donkere modus

en: Dashed
nl_NL: Onderbroken

en: Date
nl_NL: Datum

en: Datetime info
nl_NL: Datumtijd info

en: Deal Badge Color
nl_NL: Deal-badgekleur

en: Deal Time in Single or Quickview
nl_NL: Dealtijd in Single of Quickview

en: Default
nl_NL: Standaard

en: Default (%symbol%) %code%. You can custom for this. Ex (%name% (%symbol%) - %code%)
nl_NL: Standaard (%symbol%) %code%. Hiervoor kunt u op maat. Bijv. (%naam% (%symbool%) - %code%)

en: Default - 130px
nl_NL: Standaard - 130px

en: Default font
nl_NL: Standaard lettertype

en: Default sorting
nl_NL: Standaard sortering

en: Default use primary color
nl_NL: Gebruik standaard primaire kleur

en: Delay JavaScript Execution
nl_NL: Vertraag JavaScript-uitvoering

en: Delay Overlay (ms)
nl_NL: Vertragingsoverlay (ms)

en: Delay time to show (seconds)
nl_NL: Vertragingstijd voor weergave (seconden)

en: Demo data successfully imported. Please refresh your site and Click Save All Changes NasaTheme options.
nl_NL: Demogegevens zijn geïmporteerd. Vernieuw uw site en klik op Alle wijzigingen opslaan NasaTheme-opties.

en: Demo data was imported. If you want import demo data again, You should need reset data of your site.
nl_NL: Demogegevens zijn geïmporteerd. Als u opnieuw demogegevens wilt importeren, moet u de gegevens van uw site opnieuw instellen.

en: Description (optional)
nl_NL: Beschrijving (optioneel)

en: Details are shown above. The importer will now try again with a different parser...
nl_NL: Details zijn hierboven weergegeven. De importeur zal het nu opnieuw proberen met een andere parser...

en: Disable Ajax Shop
nl_NL: Schakel Ajax-winkel uit

en: Disable Login/Register Menu in Topbar
nl_NL: Schakel Inloggen/Registreren Menu in Topbar uit

en: Disable Quick View
nl_NL: Schakel Snelle weergave uit

en: Disable Refill - Contact Form 7
nl_NL: Bijvullen uitschakelen - Contact form 7

en: Disable ajax Progress Bar Loading
nl_NL: Schakel het laden van de voortgangsbalk van ajax uit

en: Disable top level of categories follow current category archive (Use for Multi stores)
nl_NL: Schakel het hoogste niveau van categorieën uit, volg het huidige categoriearchief (gebruik voor meerdere winkels)

en: Dismiss this notice
nl_NL: Negeer deze melding

en: Display a list of prices to filter products.
nl_NL: Geef een lijst met prijzen weer om producten te filteren.

en: Display a list of status to filter products.
nl_NL: Toon een lijst met statussen om producten te filteren.

en: Display a list of tags to filter products.
nl_NL: Geef een lijst met tags weer om producten te filteren.

en: Display button reset filter.
nl_NL: Knop resetfilter weergeven.

en: Display product Categories on the Grid
nl_NL: Geef productcategorieën weer op het raster

en: Display product SKU on the Grid
nl_NL: Product-SKU weergeven op het raster

en: Display product categories with Accordion.
nl_NL: Toon productcategorieën met accordeon.

en: Display yith product brands with Accordion.
nl_NL: Geef alle productmerken weer met Accordion.

en: Don't show this popup again
nl_NL: Laat deze pop-up niet meer zien

en: Done. Please wait for continuing to import data
nl_NL: Klaar. Wacht totdat u doorgaat met het importeren van gegevens

en: Dots for Main Slide
nl_NL: Punten voor hoofddia

en: Dotted
nl_NL: Gestippeld

en: Double Rows
nl_NL: Dubbele rijen

en: Double Thumbnails
nl_NL: Dubbele miniaturen

en: Download and import file attachments
nl_NL: Bestandsbijlagen downloaden en importeren

en: Edit
nl_NL: Bewerking

en: Effect Before Load Site
nl_NL: Effect vóór het laden van de site

en: Effect for show more and show less
nl_NL: Effect voor show more en show less

en: Elementor
nl_NL: Elementair

en: Elementor - Homepage List
nl_NL: Elementor - Lijst met startpagina's

en: Elementor Header & Footer Builder
nl_NL: Elementor kop- en voettekstbouwer

en: Elessi Theme
nl_NL: Elessi-thema

en: Email
nl_NL: E-mail

en: Email address
nl_NL: E-mailadres

en: Email incorrect format.
nl_NL: E-mail onjuist formaat.

en: Enable
nl_NL: Inschakelen

en: Enable Button Filter
nl_NL: Schakel knopfilter in

en: Enable Mobile Layout
nl_NL: Schakel Mobiele lay-out in

en: Enable Portfolio
nl_NL: Portefeuille inschakelen

en: Enable Promotion Gifts featured icon
nl_NL: Actiegeschenken uitgelicht pictogram inschakelen

en: Enter a different address
nl_NL: Vul een ander adres in

en: Enter your address to view shipping options.
nl_NL: Vul je adres in om de verzendopties te bekijken.

en: Error
nl_NL: Fout

en: Error!
nl_NL: Fout!

en: Error.
nl_NL: Fout.

en: Estimate shipping rates
nl_NL: Maak een schatting van de verzendkosten

en: Event After Add to Cart
nl_NL: Evenement na toevoegen aan winkelwagen

en: Ex: 3 days ago, 5 hours ago, ...
nl_NL: Bijv.: 3 dagen geleden, 5 uur geleden, ...

en: Ex: Jonh in US purchased a
nl_NL: Bijv.: Jonh in de VS kocht een

en: Extends Desktop
nl_NL: Breidt het bureaublad uit

en: Extends from Desktop
nl_NL: Verlengt vanaf Desktop

en: External Source
nl_NL: Externe bron

en: Extra class name
nl_NL: Extra klasse naam

en: Failed to create new user for %s. Their posts will be attributed to the current user.
nl_NL: Het aanmaken van een nieuwe gebruiker voor %s is mislukt. Hun berichten worden toegeschreven aan de huidige gebruiker.

en: Failed to import %s %s
nl_NL: Kan %s %s niet importeren

en: Failed to import %s &#8220;%s&#8221;
nl_NL: Kan %s &#8220;%s&#8221; niet importeren

en: Failed to import &#8220;%s&#8221;: Invalid post type %s
nl_NL: Kan &#8220;%s&#8221; niet importeren: ongeldig berichttype %s

en: Failed to import author %s. Their posts will be attributed to the current user.
nl_NL: Kan auteur %s niet importeren. Hun berichten worden toegeschreven aan de huidige gebruiker.

en: Failed to import category %s
nl_NL: Kan categorie %s niet importeren

en: Failed to import post tag %s
nl_NL: Kan berichttag %s niet importeren

en: Favicon Options
nl_NL: Favicon Opties

en: Featured
nl_NL: Uitgelicht

en: Featured Badge
nl_NL: Uitgelichte badge

en: Featured Badge Color
nl_NL: Uitgelichte badgekleur

en: Fetching attachments is not enabled
nl_NL: Het ophalen van bijlagen is niet ingeschakeld

en: Filter by
nl_NL: Filteren op

en: Filter by Tags
nl_NL: Filteren op Labels

en: Filter by price
nl_NL: Filter op prijs

en: Filter by status
nl_NL: Filteren op status

en: Filter by:
nl_NL: Filteren op:

en: Fit Rows
nl_NL: Pas rijen aan

en: Flexible - Menu Resizing (Desktop and Tablet)
nl_NL: Flexibel - Menu aanpassen (desktop en tablet)

en: Flip Horizontal
nl_NL: Draai horizontaal

en: Focus Main Image
nl_NL: Focus hoofdbeeld

en: Focus main image after active variation product
nl_NL: Focus hoofdbeeld na actief variatieproduct

en: Font Nasa icons
nl_NL: Lettertype NASA-pictogrammen

en: Font Options
nl_NL: Lettertype opties

en: Font Size Title
nl_NL: Lettergrootte Kantelen

en: Font Weight
nl_NL: Lettertype dikte

en: Font size
nl_NL: Lettertypegrootte

en: Fontawesome icons
nl_NL: Fontawesome iconen

en: Footer
nl_NL: Voettekst

en: Footer Built-In Support (Widgets Builder)
nl_NL: Voettekst ingebouwde ondersteuning (Widgets Builder)

en: Footer Dark ( No.1 )
nl_NL: Voettekst Donker (Nr.1)

en: Footer Dark ( No.2 )
nl_NL: Voettekst Donker (Nr.2)

en: Footer Global
nl_NL: Voettekst Globaal

en: Footer Layout
nl_NL: Voettekst lay-out

en: Footer Light 1 ( No.1 )
nl_NL: Voettekst Licht 1 (Nr.1)

en: Footer Light 1 ( No.2 )
nl_NL: Voettekst Licht 1 (Nr.2)

en: Footer Light 1 ( No.3 )
nl_NL: Voettekst Licht 1 (Nr.3)

en: Footer Light 1 ( No.4 )
nl_NL: Voettekst Licht 1 (Nr.4)

en: Footer Light 1 ( No.5 )
nl_NL: Voettekst Licht 1 (Nr.5)

en: Footer Light 1 ( No.6 )
nl_NL: Voettekst Licht 1 (Nr.6)

en: Footer Light 2 ( No.1 )
nl_NL: Voettekst Licht 2 (Nr.1)

en: Footer Light 2 ( No.2 )
nl_NL: Voettekst Licht 2 (Nr.2)

en: Footer Light 2 ( No.3 )
nl_NL: Voettekst Licht 2 (Nr.3)

en: Footer Light 2 ( No.4 )
nl_NL: Voettekst Licht 2 (Nr.4)

en: Footer Light 2 ( No.5 )
nl_NL: Voettekst Licht 2 (Nr.5)

en: Footer Light 2 ( No.6 )
nl_NL: Voettekst Licht 2 (Nr.6)

en: Footer Light 2 ( No.7 )
nl_NL: Voettekst Licht 2 (Nr.7)

en: Footer Light 3 ( No.1 )
nl_NL: Voettekst Licht 3 (Nr.1)

en: Footer Light 3 ( No.2 )
nl_NL: Voettekst Licht 3 (Nr.2)

en: Footer Mobile
nl_NL: Voettekst Mobiel

en: Footer Mobile Layout
nl_NL: Voettekst mobiele layout

en: Footer Options
nl_NL: Voettekst opties

en: Format Currency - Only for WPML
nl_NL: Valuta opmaken - Alleen voor WPML

en: Free Shipping Bar - WooCommerce Advanced Free Shipping
nl_NL: Gratis verzendingsbalk - WooCommerce Geavanceerde gratis verzending

en: Full
nl_NL: Vol

en: Full Width
nl_NL: Volle breedte

en: Full width to left
nl_NL: Volle breedte naar links

en: Full width to right
nl_NL: Volledige breedte naar rechts

en: Fullwidth ?
nl_NL: Volle breedte ?

en: Fullwidth Main Menu
nl_NL: Hoofdmenu over de volledige breedte

en: GDPR Options
nl_NL: GDPR Opties

en: GDPR Policies Link
nl_NL: Koppeling naar GDPR-beleid

en: GO TO HOME
nl_NL: GA NAAR HUIS

en: Gallery - Carousel
nl_NL: Galerij - Carrousel

en: General
nl_NL: Algemeen

en: General Options
nl_NL: Algemene opties

en: Georgia
nl_NL: Georgië

en: Global Options
nl_NL: Wereldwijde opties

en: Go to Theme Options
nl_NL: Ga naar Thema-opties

en: Good
nl_NL: Goed

en: Google font
nl_NL: Google-lettertype

en: Gray Effect
nl_NL: Grijs effect

en: Gray Mode
nl_NL: Grijze modus

en: Great to have you back!
nl_NL: Fijn dat je er weer bent!

en: Great to see you here!
nl_NL: Leuk je hier te zien!

en: Greek
nl_NL: Grieks

en: Greek Extended
nl_NL: Grieks uitgebreid

en: Grid
nl_NL: Rooster

en: Grid Rows
nl_NL: Raster rijen

en: Grid View Mode
nl_NL: Rasterweergavemodus

en: Have a coupon code?
nl_NL: Heb je een couponcode?

en: Have a coupon?
nl_NL: heb je een waardebon?

en: Header
nl_NL: Koptekst

en: Header Builder
nl_NL: Kopbouwer

en: Header Elementor Builder
nl_NL: Kop Elementor Builder

en: Header Global
nl_NL: Kop Globaal

en: Header Icons
nl_NL: Koptekst Pictogrammen

en: Header Icons - Sticky
nl_NL: Koptekstpictogrammen - plakkerig

en: Header Icons Hover
nl_NL: Koptekstpictogrammen zweven

en: Header Icons Hover - Sticky
nl_NL: Koptekstpictogrammen zweven - plakkerig

en: Header Layout
nl_NL: Header-indeling

en: Header Options
nl_NL: Header-opties

en: Header Search
nl_NL: Kop zoeken

en: Header Theme Builder
nl_NL: Koptekst Thema Builder

en: Header icons Cart | Wishlist | Compare
nl_NL: Koptekstpictogrammen Winkelwagen | Verlanglijst | Vergelijken

en: Header search form
nl_NL: Header zoekformulier

en: Heading fonts (H1, H2, H3, H4, H5, H6)
nl_NL: Koplettertypen (H1, H2, H3, H4, H5, H6)

en: Heading for Archive Page
nl_NL: Op weg naar archiefpagina

en: Heading for Blog Page
nl_NL: Op weg naar blogpagina

en: Height
nl_NL: Hoogte

en: Height - Logo
nl_NL: Hoogte - Logo

en: Height - Mobile Logo
nl_NL: Hoogte - Mobiel logo

en: Height - Sticky Logo
nl_NL: Hoogte - plakkerig logo

en: Height For Mobile
nl_NL: Hoogte voor mobiel

en: Hello, %s!
nl_NL: Hallo, %s!

en: Hide Additional Information Tab
nl_NL: Tabblad Aanvullende informatie verbergen

en: Hide First Section ?
nl_NL: Eerste sectie verbergen?

en: Hide categories empty product - Top Filter Categories
nl_NL: Verberg categorieën leeg product - Top Filter Categorieën

en: Hide decimal price
nl_NL: Verberg decimale prijs

en: Hide empty
nl_NL: Verberg leeg

en: Hide empty categories
nl_NL: Verberg lege categorieën

en: Hide empty price ranges
nl_NL: Verberg lege prijsklassen

en: Hide in Mobile (width site small less 640px OR Mobile Layout)
nl_NL: Verbergen in mobiel (breedte site klein minder 640px OF mobiele lay-out)

en: Home
nl_NL: Thuis

en: Horizontal
nl_NL: Horizontaal

en: Hover Product Effect
nl_NL: Beweeg producteffect

en: Hover Zoom Image
nl_NL: Beweeg zoombeeld

en: Howdy! Upload your WordPress eXtended RSS (WXR) file and we&#8217;ll import the posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags into this site.
nl_NL: Hallo! Upload uw WordPress eXtended RSS (WXR)-bestand en we importeren de berichten, pagina&#8217;s, opmerkingen, aangepaste velden, categorieën en tags in deze site.

en: Hurry up! Sale end in:
nl_NL: Haast je! Verkoop eindigt over:

en: I'm shopping for ...
nl_NL: Ik ben aan het winkelen voor...

en: INFORMATION
nl_NL: INFORMATIE

en: Icon Add To Cart in Grid
nl_NL: Pictogram Toevoegen aan winkelwagentje in raster

en: Icon Mini Cart in Header
nl_NL: Icoon Minikar in koptekst

en: If Turn on, the live search Ajax feature will be lost
nl_NL: Als Inschakelen, gaat de live zoekfunctie van Ajax verloren

en: If a new user is created by WordPress, a new password will be randomly generated and the new user&#8217;s role will be set as %s. Manually changing the new user&#8217;s details will be necessary.
nl_NL: Als een nieuwe gebruiker wordt aangemaakt door WordPress, wordt er willekeurig een nieuw wachtwoord gegenereerd en wordt de rol van de nieuwe gebruiker ingesteld als %s. Het handmatig wijzigen van de gegevens van de nieuwe gebruiker is noodzakelijk.

en: If you have a coupon code, please apply it below.
nl_NL: Als u een couponcode heeft, kunt u deze hieronder toepassen.

en: If you wish to style particular content element differently, then use this field to add a class name and then refer to it in your css file.
nl_NL: Als u een bepaald inhoudselement anders wilt opmaken, gebruik dan dit veld om een ​​klassenaam toe te voegen en verwijs ernaar in uw css-bestand.

en: Ignore on Mobile
nl_NL: Negeren op mobiel

en: Image URL
nl_NL: afbeelding URL

en: Images
nl_NL: Afbeeldingen

en: Images Columns
nl_NL: Afbeeldingen Kolommen

en: Images Style
nl_NL: Afbeeldingen stijl

en: Import Attachments
nl_NL: Bijlagen importeren

en: Import Data (Media, Posts, Products, Categories...)
nl_NL: Gegevens importeren (media, berichten, producten, categorieën...)

en: Import Homes
nl_NL: Huizen importeren

en: Import Options
nl_NL: Importeer opties

en: Import Sliders
nl_NL: Schuifregelaars importeren

en: Import Widgets Sidebars
nl_NL: Widgets-zijbalken importeren

en: Import WordPress
nl_NL: WordPress importeren

en: Import author:
nl_NL: Auteur importeren:

en: Imported!
nl_NL: Geïmporteerd!

en: In Group Icons - Header
nl_NL: In Groepspictogrammen - Koptekst

en: In Stock
nl_NL: Op Voorraad

en: In Topbar - Header
nl_NL: In Topbar - Koptekst

en: In order to provide you a personalized shopping experience, our site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our
nl_NL: Om u een gepersonaliseerde winkelervaring te bieden, maakt onze site gebruik van cookies. Door deze site te blijven gebruiken, gaat u akkoord met onze

en: In stock
nl_NL: Op voorraad

en: Include FontAwesome 5 (Note: You only can use Free icons)
nl_NL: Voeg FontAwesome 5 toe (Opmerking: u kunt alleen gratis pictogrammen gebruiken)

en: Include Theme Version when call css files
nl_NL: Inclusief themaversie bij het aanroepen van css-bestanden

en: Include Theme Version when call js files
nl_NL: Inclusief themaversie bij het aanroepen van js-bestanden

en: Infinite - Only using for Ajax
nl_NL: Oneindig - Alleen te gebruiken voor Ajax

en: Infinite Slide
nl_NL: Oneindige glijbaan

en: Infinite Slide In Quickview
nl_NL: Oneindige Slide In Quickview

en: Infomations Columns
nl_NL: Informatiekolommen

en: Inputs Radius
nl_NL: Ingangen straal

en: Install
nl_NL: Installeren

en: Install %2$s
nl_NL: Installeer %2$s

en: Install Elessi Theme - Child
nl_NL: Installeer Elessi Theme - Kind

en: Install Plugins
nl_NL: Plug-ins installeren

en: Install Required Plugins
nl_NL: Installeer Vereiste Plugins

en: Installed But Not Activated
nl_NL: Geïnstalleerd maar niet geactiveerd

en: Installed version:
nl_NL: Geïnstalleerde versie:

en: Installing Plugin
nl_NL: Plug-in installeren

en: Installing Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
nl_NL: Plug-in %1$s installeren (%2$d/%3$d)

en: Installing Plugin: %s
nl_NL: Plug-in installeren: %s

en: Installing and Activating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
nl_NL: Plug-in %1$s installeren en activeren (%2$d/%3$d)

en: Invalid file type
nl_NL: Ongeldig bestandstype

en: Isotope Layout Mode
nl_NL: Isotopenlay-outmodus

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
nl_NL: Het lijkt erop dat we niet kunnen vinden wat je zoekt. Misschien kan zoeken helpen.

en: Italic
nl_NL: Cursief

en: Items
nl_NL: Artikelen

en: LOAD MORE ...
nl_NL: MEER LADEN ...

en: Languages Switcher - Requires WPML
nl_NL: Talenwisselaar - Vereist WPML

en: Large
nl_NL: Groot

en: Large Spacing
nl_NL: Grote tussenruimte

en: Last Backup :
nl_NL: Laatste backup :

en: Latest
nl_NL: Laatste

en: Latin
nl_NL: Latijns

en: Latin Extended
nl_NL: Latijn uitgebreid

en: Layout Single or Double rows.
nl_NL: Layout Enkele of dubbele rijen.

en: Layout Style
nl_NL: Layout Stijl

en: Leave a Reply to %s
nl_NL: Laat een boodschap achter voor %s

en: Left
nl_NL: Links

en: Left Sidebar
nl_NL: Linker Zijbalk

en: Left Sidebar - Classic
nl_NL: Linker Zijbalk - Klassiek

en: Left Sidebar - Off-canvas
nl_NL: Linker Zijbalk - Buiten het canvas

en: Left To Right
nl_NL: Van links naar rechts

en: Less -
nl_NL: Minder -

en: Let's Compare!
nl_NL: Laten we vergelijken!

en: Let's choose the homepage layout that you want to use on your website and click on the Start Import button.
nl_NL: Laten we de startpaginalay-out kiezen die u op uw website wilt gebruiken en op de knop Importeren starten klikken.

en: Let's install some essential WordPress plugins to set up your site.
nl_NL: Laten we enkele essentiële WordPress-plug-ins installeren om uw site in te stellen.

en: Light
nl_NL: Licht

en: Light Mode
nl_NL: Lichte modus

en: Lightbox Image When click
nl_NL: Lichtbak afbeelding Wanneer u klikt

en: Limit Posts
nl_NL: Beperk berichten

en: Limit Products Per Page
nl_NL: Beperk producten per pagina

en: Limit widgets to show more. (Input "All" will be show all widgets)
nl_NL: Beperk widgets om meer weer te geven. (Invoer "All" zal alle widgets tonen)

en: Limited
nl_NL: Beperkt

en: Link URL (optional)
nl_NL: Koppeling URL (optioneel)

en: Links
nl_NL: Koppelingen

en: List
nl_NL: Lijst

en: List Files JS Delay
nl_NL: Lijst bestanden JS vertraging

en: List View Mode
nl_NL: Lijst Weergave modus

en: Live Search Ajax Products
nl_NL: Live zoeken naar Ajax-producten

en: Live Search Layout - (Header type 1, 2, 5, 7)
nl_NL: Layout live zoeken - (kopteksttype 1, 2, 5, 7)

en: Load Css Canvas
nl_NL: Laad CSS canvas

en: Load Css Mobile Menu
nl_NL: Laad Css Mobile menu

en: Load More - Only using for Ajax
nl_NL: Laad meer - Alleen gebruikt voor Ajax

en: Login
nl_NL: Inloggen

en: Login / Register
nl_NL: Inloggen / Registreren

en: Login/Register
nl_NL: Inloggen/Registreren

en: Login/Register by Ajax form
nl_NL: Inloggen/Registreren via Ajax-formulier

en: Logo Options
nl_NL: Logo-opties

en: Logo and Favicon
nl_NL: Logo en Favicon

en: Lost your password?
nl_NL: Wachtwoord vergeten?

en: Lost?
nl_NL: Kwijt?

en: Main Image
nl_NL: Hoofdafbeelding

en: Main Menu
nl_NL: Hoofdmenu

en: Main Menu > Vertical Menu
nl_NL: Hoofdmenu > Verticaal menu

en: Main Menu Background Color
nl_NL: Achtergrondkleur hoofdmenu

en: Main Menu Background Color - Sticky
nl_NL: Achtergrondkleur hoofdmenu - Sticky

en: Main Menu Text Color
nl_NL: Tekstkleur hoofdmenu

en: Main Menu Text Color - Sticky
nl_NL: Tekstkleur hoofdmenu - Sticky

en: Main navigation
nl_NL: Hoofdnavigatie

en: Manage Your Items List
nl_NL: Beheer uw lijst met artikelen

en: Masonry
nl_NL: Metselwerk

en: Masonry Isotope
nl_NL: Metselwerk Isotoop

en: Masonry Isotope - Grid - Blog style
nl_NL: Metselwerk Isotoop - Raster - Blogstijl

en: Max Depth Level - Top Filter Categories
nl_NL: Max. diepteniveau - Topfiltercategorieën

en: Max Height - Logo
nl_NL: Maximale hoogte - logo

en: Max Height - Sticky Logo
nl_NL: Maximale hoogte - plakkerig logo

en: Max Height Logo - Mobile
nl_NL: Max. Hoogte Logo - Mobiel

en: Max Size Comments Images upload (kb)
nl_NL: Max. grootte Opmerkingen Afbeeldingen uploaden (kb)

en: Max files Comments Images upload
nl_NL: Max bestanden Opmerkingen Afbeeldingen uploaden

en: Max price
nl_NL: Maximale prijs

en: Max price ranges
nl_NL: Maximale prijsklassen

en: Max products compare
nl_NL: Max producten vergelijken

en: Max size allowed: %s kB
nl_NL: Max toegestane grootte: %s kB

en: Maximum number of files allowed is: %s file(s)
nl_NL: Maximaal aantal toegestane bestanden is: %s bestand(en)

en: Medium Spacing
nl_NL: Middelgrote tussenruimte

en: Menu Font Size (Desktop and Tablet)
nl_NL: Lettergrootte menu (desktop en tablet)

en: Menu Options
nl_NL: Menu opties

en: Menu item skipped due to invalid menu slug: %s
nl_NL: Menu-item overgeslagen vanwege ongeldige menu-slak: %s

en: Menu item skipped due to missing menu slug
nl_NL: Menu-item overgeslagen vanwege ontbrekende menu-slak

en: Meta Info - Blog Style
nl_NL: Meta-info - Blogstijl

en: Meta Infomations Position
nl_NL: Meta-informatie Positie

en: Method
nl_NL: Methode

en: Min price
nl_NL: Minimale prijs

en: Mini Cart - Coupon
nl_NL: Minikar - coupon

en: Mini Cart - Note
nl_NL: Minikar - Opmerking

en: Mini Cart - Shipping
nl_NL: Minikar - Verzending

en: Mini Cart - You may be interested in…
nl_NL: Minikar - Mogelijk bent u geïnteresseerd in...

en: Minify Fonts Icons
nl_NL: Pictogrammen voor lettertypen verkleinen

en: Minimum required version:
nl_NL: Minimaal vereiste versie:

en: Mobile Bottom Bar
nl_NL: Mobiele onderbalk

en: Mobile Bottom Bar Content
nl_NL: Inhoud mobiele onderste balk

en: Mobile Bottom Bar Options
nl_NL: Opties voor mobiele onderste balk

en: Mobile Columns
nl_NL: Mobiele kolommen

en: Mobile Layout
nl_NL: Mobiele lay-out

en: Mobile Layout Mode
nl_NL: Mobiele lay-outmodus

en: Mobile Logo
nl_NL: Mobiel logo

en: Mobile Logo Options
nl_NL: Mobiele logo-opties

en: Mobile Menu Layout
nl_NL: Mobiele menu Layout

en: Mode
nl_NL: Modus

en: Modern - No Header, No Footer
nl_NL: Modern - Geen koptekst, geen voettekst

en: Monthly Archives: %s
nl_NL: Maandelijks archief: %s

en: More +
nl_NL: Meer +

en: More Results
nl_NL: Meer Resultaten

en: Move To Top
nl_NL: Ga naar boven

en: My Account
nl_NL: Mijn Rekening

en: My Cart
nl_NL: Mijn Wagen

en: NEXT
nl_NL: VOLGENDE

en: Name
nl_NL: Naam

en: Nasa - Filter Product by Price (slide)
nl_NL: NASA - Product filteren op prijs (dia)

en: Nasa Core
nl_NL: NASA kern

en: Nasa compare products Extends Yith Plugin Compare
nl_NL: Nasa vergelijk producten Verlengt Yith Plugin Vergelijk

en: Nasa widget displays recent posts
nl_NL: NASA-widget geeft recente berichten weer

en: NasaTheme
nl_NL: NasaThema

en: NasaTheme Wishlist Feature
nl_NL: NasaThema-verlanglijstfunctie

en: Never expire
nl_NL: Vervallen nooit

en: Newer Comments &rarr;
nl_NL: Nieuwere Reacties &rarr;

en: Newsletter
nl_NL: Nieuwsbrief

en: Newsletter Popup
nl_NL: Nieuwsbrief pop-up

en: Next &rarr;
nl_NL: Volgende &rarr;

en: Next - Previous Product
nl_NL: Volgende - Vorig product

en: Next <span class="fa fa-caret-right"></span>
nl_NL: Volgende <span class="fa fa-caret-right"></span>

en: Next <span class="meta-nav">&rarr;</span>
nl_NL: Volgende <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: No
nl_NL: Nee

en: No Effect
nl_NL: Geen effect

en: No Sidebar
nl_NL: Geen zijbalk

en: No Sidebar (Centered)
nl_NL: Geen zijbalk (gecentreerd)

en: No action taken. Plugin %1$s was already active.
nl_NL: Geen actie ondernomen. Plug-in %1$s was al actief.

en: No backups yet.
nl_NL: Nog geen back-ups.

en: No plugins are available to be activated at this time.
nl_NL: Er zijn momenteel geen plug-ins beschikbaar om te activeren.

en: No plugins are available to be installed at this time.
nl_NL: Er zijn momenteel geen plug-ins beschikbaar om te installeren.

en: No plugins are available to be updated at this time.
nl_NL: Er zijn momenteel geen plug-ins beschikbaar die kunnen worden bijgewerkt.

en: No plugins to install, update or activate.
nl_NL: Geen plug-ins om te installeren, bij te werken of te activeren.

en: No plugins were selected to be activated. No action taken.
nl_NL: Er zijn geen plug-ins geselecteerd om te worden geactiveerd. Geen actie ondernomen.

en: No plugins were selected to be installed. No action taken.
nl_NL: Er zijn geen plug-ins geselecteerd om te worden geïnstalleerd. Geen actie ondernomen.

en: No plugins were selected to be updated. No action taken.
nl_NL: Er zijn geen plug-ins geselecteerd om te worden bijgewerkt. Geen actie ondernomen.

en: No product added to compare !
nl_NL: Geen product toegevoegd om te vergelijken!

en: No product categories exist.
nl_NL: Er zijn geen productcategorieën.

en: No products in the cart.
nl_NL: Geen producten in de winkelwagen.

en: No products in the wishlist.
nl_NL: Geen producten in de verlanglijst.

en: No products were found matching your selection.
nl_NL: Er zijn geen producten gevonden die overeenkomen met uw selectie.

en: No products were found of this vendor!
nl_NL: Er zijn geen producten gevonden van deze verkoper!

en: No shipping method has been selected. Please double check your address, or contact us if you need any help.
nl_NL: Er is geen verzendmethode geselecteerd. Controleer uw adres nogmaals of neem contact met ons op als u hulp nodig heeft.

en: No shipping options were found for %s.
nl_NL: Er zijn geen verzendopties gevonden voor %s.

en: No vendor found!
nl_NL: Geen leverancier gevonden!

en: None
nl_NL: Geen

en: Normal
nl_NL: Normaal

en: Not Found Products
nl_NL: Niet gevonden producten

en: Not Installed
nl_NL: Niet geïnstalleerd

en: Not Set
nl_NL: Niet ingesteld

en: Not Show
nl_NL: Niet laten zien

en: Not a member?
nl_NL: Geen lid?

en: Not found!
nl_NL: Niet gevonden!

en: Not only is layout responsive, but also the theme uses the device detect technology to switch the web layout compatible on each type of user device
nl_NL: Niet alleen is de lay-out responsief, maar het thema gebruikt ook de apparaatdetectietechnologie om de weblay-out compatibel te maken op elk type gebruikersapparaat

en: Not that bad
nl_NL: Niet zo slecht

en: Not use Mobile App - Simulator
nl_NL: Gebruik geen mobiele app - simulator

en: Note
nl_NL: Opmerking

en: Note: Consider disabling this feature if you are using a third-party plugin developed for the Add to Cart feature in the Single Product Page!
nl_NL: Opmerking: Overweeg deze functie uit te schakelen als u een plug-in van derden gebruikt die is ontwikkeld voor de functie Toevoegen aan winkelwagentje op de enkele productpagina!

en: Note: Images at demo are not included in the download package and they are replaced with placeholders in demo data.
nl_NL: Opmerking: Afbeeldingen bij demo zijn niet opgenomen in het downloadpakket en worden vervangen door tijdelijke aanduidingen in demogegevens.

en: Note: The Hover Zoom Image Will be Turned Off!!!
nl_NL: Opmerking: het zwevende zoombeeld wordt uitgeschakeld!!!

en: Note: don't using for Sidebar Off-canvas and Toggle Sidebar Classic
nl_NL: Opmerking: niet gebruiken voor Sidebar Off-canvas en Toggle Sidebar Classic

en: Nothing Found
nl_NL: Niets gevonden

en: Number Show Quickview Thumbnail
nl_NL: Nummer Quickview-miniatuur weergeven

en: Number Tags
nl_NL: Nummerlabels

en: Number for related blog
nl_NL: Nummer voor gerelateerde blog

en: Number for related products
nl_NL: Nummer voor gerelateerde producten

en: Number of posts to show:
nl_NL: Aantal berichten om te tonen:

en: OR
nl_NL: OF

en: Off
nl_NL: Uit

en: Off-Canvas
nl_NL: Buiten het canvas

en: On
nl_NL: Op

en: On All Pages
nl_NL: Op alle pagina's

en: On Archive Product Pages
nl_NL: Op archiefproductpagina's

en: On Backorders
nl_NL: Op nabestellingen

en: On Sale
nl_NL: Te Koop

en: Only %s item(s) left in stock.
nl_NL: Nog maar %s item(s) op voorraad.

en: Only Display 1 Time
nl_NL: Slechts 1 keer weergeven

en: Only Show Buttons
nl_NL: Toon alleen knoppen

en: Only Show one Shipping Method in Cart Page
nl_NL: Toon slechts één verzendmethode op de winkelwagenpagina

en: Only effective for style 1, style 2(Images style : slide images), style 6 and style 7
nl_NL: Alleen effectief voor stijl 1, stijl 2 (Afbeeldingsstijl: dia-afbeeldingen), stijl 6 en stijl 7

en: Only format accepted: JPG, JPEG, BMP, PNG or GIF
nl_NL: Alleen geaccepteerd formaat: JPG, JPEG, BMP, PNG of GIF

en: Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
nl_NL: Alleen ingelogde klanten die dit product hebben gekocht mogen een review achterlaten.

en: Only show children of the current category
nl_NL: Toon alleen kinderen van de huidige categorie

en: Only show title product on one line if it is too long.
nl_NL: Toon titelproduct alleen op één regel als deze te lang is.

en: Only use for Accordion.
nl_NL: Alleen gebruiken voor accordeon.

en: Only use for Visual Composer Template.
nl_NL: Alleen gebruiken voor Visual Composer-sjabloon.

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
nl_NL: Oeps! Die pagina is niet te vinden.

en: Open Cart Sidebar
nl_NL: Open winkelwagen zijbalk

en: Opp! please try to install the plugins here
nl_NL: Tegen! probeer de plug-ins hier te installeren

en: Optimize Yith Wishlist HTML
nl_NL: Optimaliseer Yith verlanglijst HTML

en: Option 2 Columns
nl_NL: Optie 2 Kolommen

en: Option 6 Columns
nl_NL: Optie 6 Kolommen

en: Options Reset
nl_NL: Opties Resetten

en: Options Updated
nl_NL: Opties bijgewerkt

en: Or login with
nl_NL: Of log in met

en: Order Complete
nl_NL: Bestelling voltooid

en: Order Number
nl_NL: Bestellingsnummer

en: Order by
nl_NL: Bestel door

en: Order by - Top Filter Categories
nl_NL: Sorteren op - Topfiltercategorieën

en: Ordering Mobile Menu
nl_NL: Mobiel menu bestellen

en: Out of stock
nl_NL: Geen voorraad meer

en: Overall
nl_NL: Algemeen

en: Overflows: + 0.5 items
nl_NL: Overlopen: + 0.5 items

en: PAYMENT
nl_NL: BETALING

en: PREVIOUS
nl_NL: VORIG

en: Page view compare products
nl_NL: Paginaweergave vergelijk producten

en: Pages:
nl_NL: Pagina's:

en: Pagination Layout
nl_NL: Paginering Layout

en: Palatino
nl_NL: Palatijn

en: Password
nl_NL: Wachtwoord

en: Password is required.
nl_NL: Een wachtwoord is verplicht.

en: Pay
nl_NL: Betalen

en: Payment Method
nl_NL: Betalingsmiddel

en: Payment Methods
nl_NL: Betaalmethoden

en: Pe7s icons
nl_NL: Pe7s-pictogrammen

en: Phone
nl_NL: Telefoon

en: Phone incorrect format.
nl_NL: Telefoon onjuist formaat.

en: Pictures
nl_NL: Afbeeldingen

en: Pictures (max size: %s kB, max files: %s)
nl_NL: Afbeeldingen (max. grootte: %s kB, max. bestanden: %s)

en: Play Video
nl_NL: Video afspelen

en: Please Install Yith Plugin Compare
nl_NL: Installeer Yith Plugin Compare

en: Please click on the item you want to add to your site to do the Homepage.
nl_NL: Klik op het item dat u aan uw site wilt toevoegen om naar de startpagina te gaan.

en: Please contact the administrator of this site for help.
nl_NL: Neem contact op met de beheerder van deze site voor hulp.

en: Please contact the plugin provider and ask them to package their plugin according to the WordPress guidelines.
nl_NL: Neem contact op met de aanbieder van de plug-in en vraag hen om hun plug-in te verpakken volgens de WordPress-richtlijnen.

en: Please create Static Blocks (or Custom Block of Elementor Header & Footer Builder) and select here.
nl_NL: Maak statische blokken (of aangepast blok van Elementor Header & Footer Builder) en selecteer hier.

en: Please enter an address to continue.
nl_NL: Voer een adres in om door te gaan.

en: Please select some product options before adding this product to your cart.
nl_NL: Selecteer enkele productopties voordat u dit product aan uw winkelwagentje toevoegt.

en: Please waiting in a few minutes, The process is running...
nl_NL: Wacht over een paar minuten, het proces is bezig...

en: Please, Install Yith Plugin Compare!
nl_NL: Installeer alsjeblieft Yith Plugin Compare!

en: Plugin
nl_NL: Inpluggen

en: Plugin activated successfully.
nl_NL: Plug-in succesvol geactiveerd.

en: Plugin activation failed.
nl_NL: Activering van de plug-in is mislukt.

en: Plugin not activated. A higher version of %s is needed for this theme. Please update the plugin.
nl_NL: Plug-in niet geactiveerd. Voor dit thema is een hogere versie van %s nodig. Werk de plug-in bij.

en: Popular Keywords
nl_NL: Populaire zoekwoorden

en: Popular Searches:
nl_NL: Populaire zoekopdrachten:

en: Popularity
nl_NL: Populariteit

en: Popup Background
nl_NL: Pop-up achtergrond

en: Popup Background Color
nl_NL: Pop-up achtergrondkleur

en: Popup Classical - Not use with Mobile App Simulation
nl_NL: Pop-up Klassiek - Niet te gebruiken met Mobile App Simulation

en: Popup Content
nl_NL: Pop-upinhoud

en: Popup Height
nl_NL: Pop-up hoogte

en: Popup Width
nl_NL: Pop-upbreedte

en: Popup Your Order v1 - Not use with Mobile App Simulation
nl_NL: Popup Your Order v1 - Niet gebruiken met Mobile App Simulation

en: Popup Your Order v2 - Not use with Mobile App Simulation
nl_NL: Popup Your Order v2 - Niet gebruiken met mobiele app-simulatie

en: Portfolio
nl_NL: Portefeuille

en: Portfolio Columns
nl_NL: Portfolio Kolommen

en: Portfolio Comments
nl_NL: Portefeuille-opmerkingen

en: Portfolio Count
nl_NL: Portfolio tellen

en: Portfolio Lightbox
nl_NL: Portefeuille Lichtbak

en: Position Account Icon
nl_NL: Positie Rekening Icoon

en: Position filter categories
nl_NL: Positiefiltercategorieën

en: Posts
nl_NL: Berichten

en: Pre-Packaged
nl_NL: Voorverpakt

en: Preload Fonts Icons
nl_NL: Pictogrammen voor lettertypen vooraf laden

en: Price
nl_NL: Prijs

en: Price Color
nl_NL: Prijs Kleur

en: Price font
nl_NL: Prijs lettertype

en: Price range size
nl_NL: Prijsklasse grootte

en: Price:
nl_NL: Prijs:

en: Price: Ascending
nl_NL: Prijs: oplopend

en: Price: Descending
nl_NL: Prijs: aflopend

en: Primary Color
nl_NL: Primaire kleur

en: Proceed to checkout
nl_NL: Ga naar de kassa

en: Product Brands
nl_NL: Productmerken

en: Product Card Styles
nl_NL: Productkaartstijlen

en: Product Categories
nl_NL: Productcategorieën

en: Product Description Wrapper - Apply with Tabs Classic
nl_NL: Productbeschrijving Wrapper - Aanbrengen met Tabs Classic

en: Product Global Options
nl_NL: Algemene productopties

en: Product Sidebar
nl_NL: Productzijbalk

en: Product Sidebar Position
nl_NL: Positie productzijbalk

en: Product Spacing
nl_NL: Productafstand

en: Product added to cart successfully!
nl_NL: Product succesvol toegevoegd aan winkelwagen!

en: Product added to compare !
nl_NL: Product toegevoegd om te vergelijken!

en: Product added to wishlist successfully!
nl_NL: Product succesvol toegevoegd aan verlanglijst!

en: Product already exists in Compare list !
nl_NL: Product bestaat al in vergelijkingslijst!

en: Product not already exists in Compare list !
nl_NL: Product bestaat nog niet in de vergelijkingslijst!

en: Product quantity
nl_NL: Product kwantiteit

en: Product quantity updated successfully!
nl_NL: Producthoeveelheid succesvol bijgewerkt!

en: Product removed from wishlist successfully!
nl_NL: Product succesvol verwijderd van verlanglijst!

en: Product successfully removed!
nl_NL: Product succesvol verwijderd!

en: Product title
nl_NL: Producttitel

en: Products
nl_NL: Producten

en: Project Category
nl_NL: Projectcategorie

en: Project Name
nl_NL: Naam van het project

en: Promotion Gifts
nl_NL: Promotie geschenken

en: Promotion News
nl_NL: Promotie nieuws

en: Public Coupons - Mini Cart (one per line)
nl_NL: Openbare coupons - minikar (één per regel)

en: Published <span class="entry-date"><time class="entry-date" datetime="%1$s">%2$s</time></span> at <a href="%3$s" title="Link to full-size image">%4$s &times; %5$s</a> in <a href="%6$s" title="Return to %7$s" rel="gallery">%8$s</a>
nl_NL: Gepubliceerd <span class="entry-date"><time class="entry-date" datetime="%1$s">%2$s</time></span> om <a href="%3$ s" title="Link naar volledige afbeelding">%4$s &times; %5$s</a> in <a href="%6$s" title="Terug naar %7$s" rel="gallery">%8$s</a>

en: Quantity
nl_NL: Hoeveelheid

en: Quantity Input - Checkout Page
nl_NL: Hoeveelheidsinvoer - Afrekenpagina

en: Quantity Input - Off-Canvas Cart
nl_NL: Aantal invoer - winkelwagen buiten canvas

en: Query type
nl_NL: Querytype

en: Quick View
nl_NL: Snelle kijk

en: Quickview Layout
nl_NL: Quickview-indeling

en: Quotes
nl_NL: Citaten

en: RETURN TO CART
nl_NL: TERUG NAAR WINKELWAGEN

en: RETURN TO INFORMATION
nl_NL: TERUG NAAR INFORMATIE

en: RETURN TO SHOP
nl_NL: TERUG NAAR WINKEL

en: RTL - Banner font
nl_NL: RTL - Bannerlettertype

en: RTL - Heading fonts (H1, H2, H3, H4, H5, H6)
nl_NL: RTL - Koerslettertypen (H1, H2, H3, H4, H5, H6)

en: RTL - Main navigation
nl_NL: RTL - Hoofdnavigatie

en: RTL - Price font
nl_NL: RTL - Lettertype Prijs

en: RTL - Select Custom Font
nl_NL: RTL - Selecteer aangepast lettertype

en: RTL - Text fonts (paragraphs, etc..)
nl_NL: RTL - Tekstlettertypen (alinea's, etc..)

en: Rate&hellip;
nl_NL: Tarief&hellip;

en: Rated %s out of 5
nl_NL: Beoordeeld als %s van de 5

en: Reach Free Shipping Effect - WooCommerce Advanced Free Shipping
nl_NL: Bereik gratis verzendingseffect - WooCommerce geavanceerde gratis verzending

en: Read more
nl_NL: Lees verder

en: Readmore
nl_NL: Lees verder

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
nl_NL: Klaar om je eerste post te publiceren? <a href="%1$s">Begin hier</a>.

en: Recent Posts
nl_NL: Recente berichten

en: Recent Projects
nl_NL: Recente projecten

en: Recent Works
nl_NL: Recent werk

en: Recommend Turn Off to use Builder Mode
nl_NL: Beveel Uitschakelen aan om de Builder-modus te gebruiken

en: Recommended
nl_NL: Aanbevolen

en: Related
nl_NL: Verwant

en: Related Products
nl_NL: Gerelateerde producten

en: Reload
nl_NL: Herladen

en: Remember
nl_NL: Herinneren

en: Remember me
nl_NL: Onthoud me

en: Remote file is incorrect size
nl_NL: Bestand op afstand heeft een onjuiste grootte

en: Remote file is too large, limit is %s
nl_NL: Extern bestand is te groot, limiet is %s

en: Remote server did not respond
nl_NL: Externe server reageerde niet

en: Remote server returned error response %1$d %2$s
nl_NL: Externe server heeft foutantwoord %1$d %2$s geretourneerd

en: Remove
nl_NL: Verwijderen

en: Remove %s from cart
nl_NL: Verwijder %s uit winkelwagen

en: Remove this product
nl_NL: Verwijder dit product

en: Removed all products from compare !
nl_NL: Alle producten uit de vergelijking verwijderd!

en: Removed product from compare !
nl_NL: Product verwijderd uit vergelijking!

en: Require ZIP file.
nl_NL: Vereist ZIP-bestand.

en: Required
nl_NL: Vereist

en: Required Update not Available
nl_NL: Vereiste update niet beschikbaar

en: Requires Update
nl_NL: Vereist update

en: Reset
nl_NL: Resetten

en: Reset WordPress plugin
nl_NL: Reset de WordPress-plug-in

en: Results Ajax Search (Limit Products)
nl_NL: Resultaten Ajax Zoeken (Beperk producten)

en: Results info in top
nl_NL: Resultaten info bovenaan

en: Retina Logo
nl_NL: Retina-logo

en: Return to Cart
nl_NL: Keer terug naar winkelwagen

en: Return to Previous Page
nl_NL: Terugkeren naar de vorige pagina

en: Return to Required Plugins Installer
nl_NL: Keer terug naar het installatieprogramma voor vereiste plug-ins

en: Return to the Dashboard
nl_NL: Keer terug naar het Dashboard

en: Review Product By Images
nl_NL: Beoordeel product op afbeeldingen

en: Review Product by Images
nl_NL: Beoordeel het product op afbeeldingen

en: Review Your Order
nl_NL: Controleer uw bestelling

en: Reviews
nl_NL: Recensies

en: Revolution Slider
nl_NL: Revolutie schuifregelaar

en: Right
nl_NL: Rechts

en: Right Sidebar
nl_NL: Rechter zijbalk

en: Right Sidebar - Classic
nl_NL: Rechter zijbalk - Klassiek

en: Right Sidebar - Off-canvas
nl_NL: Rechter zijbalk - Buiten het canvas

en: Right To Left
nl_NL: Rechts naar links

en: SELECT ALL HOMEPAGES
nl_NL: SELECTEER ALLE STARTPAGINA'S

en: SETUP YOUR ACCOUNT
nl_NL: MAAK JE ACCOUNT AAN

en: SHIPPING
nl_NL: VERZENDEN

en: SIGN IN TO YOUR ACCOUNT
nl_NL: MELD U AAN OP UW ACCOUNT

en: START IMPORT SAMPLE DATA
nl_NL: BEGIN MET HET IMPORTEREN VAN MONSTERGEGEVENS

en: Sale
nl_NL: Verkoop

en: Sale Badge Color
nl_NL: Kleur verkoopbadge

en: Same as shipping address
nl_NL: Hetzelfde als verzendadres

en: Save
nl_NL: Redden

en: Save All Changes
nl_NL: Sla alle veranderingen op

en: Scroll Images
nl_NL: Scroll afbeeldingen

en: Search
nl_NL: Zoek

en: Search Anything After Submit
nl_NL: Zoek alles na verzenden

en: Search Bar Effect
nl_NL: Zoek balk effect

en: Search Options
nl_NL: Zoek opties

en: Search Results for: %s
nl_NL: Zoek resultaten voor: %s

en: Search here
nl_NL: Zoek hier

en: Search icon
nl_NL: Zoek pictogram

en: Search..
nl_NL: Zoek..

en: See
nl_NL: Zien

en: Seems like an error has occured. Please double check the imported data. If incorrect, please use %s and try again
nl_NL: Het lijkt erop dat er een fout is opgetreden. Controleer de geïmporteerde gegevens nogmaals. Als het fout is, gebruik dan %s en probeer het opnieuw

en: Select
nl_NL: Selecteer

en: Select Contact Form
nl_NL: Selecteer Contactformulier

en: Select Custom Font
nl_NL: Selecteer Aangepast lettertype

en: Select Options
nl_NL: Selecteer opties

en: Select Options button to Quickview
nl_NL: Selecteer de knop Opties voor Quickview

en: Select an available coupon
nl_NL: Selecteer een beschikbare coupon

en: Select category
nl_NL: Selecteer categorie

en: Select page view Portfolio
nl_NL: Selecteer paginaweergave Portfolio

en: Select page view compare
nl_NL: Selecteer paginaweergave vergelijken

en: Select the Contact Form
nl_NL: Selecteer het contactformulier

en: Select the Footer Elementor
nl_NL: Selecteer de voettekstelementor

en: Select the Footer Type
nl_NL: Selecteer het type voettekst

en: Select the Header Builder
nl_NL: Selecteer de Header Builder

en: Select the Header Elementor
nl_NL: Selecteer de Header Elementor

en: Select the address that matches your card or payment method.
nl_NL: Selecteer het adres dat overeenkomt met uw kaart of betaalmethode.

en: Setup Theme Options
nl_NL: Thema-opties instellen

en: Share icons
nl_NL: Pictogrammen delen

en: Ship to
nl_NL: Verzend naar

en: Shipping
nl_NL: Verzenden

en: Shipping Methods
nl_NL: Verzendmethoden

en: Shipping address
nl_NL: Afleveradres

en: Shipping costs are calculated during checkout.
nl_NL: Verzendkosten worden berekend tijdens het afrekenen.

en: Shipping options will be updated during checkout.
nl_NL: Verzendopties worden bijgewerkt tijdens het afrekenen.

en: Shipping to %s.
nl_NL: Verzending naar %s.

en: Shop
nl_NL: Winkel

en: Shop Sidebar
nl_NL: Winkel zijbalk

en: Shop Sidebar Layout
nl_NL: Layout winkel zijbalk

en: Shop order
nl_NL: Winkel bestelling

en: Shopping Cart
nl_NL: Winkelmand

en: Short description (Only use for Blog Grid layout)
nl_NL: Korte beschrijving (alleen gebruiken voor blog-rasterlay-out)

en: Show
nl_NL: Toon

en: Show Mini Account
nl_NL: Mini-account tonen

en: Show Mini Cart
nl_NL: Minikar tonen

en: Show Mini Compare
nl_NL: Toon minivergelijking

en: Show Mini Wishlist
nl_NL: Toon mini verlanglijst

en: Show Multi
nl_NL: Multi tonen

en: Show Notice
nl_NL: Toon kennisgeving

en: Show Title In Line
nl_NL: Toon titel in lijn

en: Show as Accordion
nl_NL: Toon als accordion

en: Show default numbers items
nl_NL: Toon standaard nummeritems

en: Show hierarchy
nl_NL: Toon hiërarchie

en: Show items (0 ~ All)
nl_NL: Toon items (0 ~ Alle)

en: Show less
nl_NL: Toon minder

en: Show more ...
nl_NL: Laat meer zien ...

en: Show product counts
nl_NL: Toon productaantallen

en: Shows a custom attribute in a widget which lets you narrow down the list of products when viewing product categories.
nl_NL: Toont een aangepast kenmerk in een widget waarmee u de lijst met producten kunt verfijnen bij het bekijken van productcategorieën.

en: Shows a price filter slider in a widget which lets you narrow down the list of shown products when viewing product categories.
nl_NL: Toont een prijsfilterschuifregelaar in een widget waarmee u de lijst met getoonde producten kunt verfijnen bij het bekijken van productcategorieën.

en: Side
nl_NL: Kant

en: Sign in here
nl_NL: Meld je hier aan

en: Simple
nl_NL: Eenvoudig

en: Single Blog page
nl_NL: Enkele blogpagina

en: Single Layout
nl_NL: Enkele layout

en: Single Page
nl_NL: Enkele pagina

en: Single Product Layout
nl_NL: Enkele product layout

en: Single Product Options
nl_NL: Enkele product opties

en: Single Product Page
nl_NL: Enkele product pagina

en: Single Row
nl_NL: Enkele rij

en: Single Thumbnail
nl_NL: Enkele miniatuur

en: Site Background Color - Boxed Layout
nl_NL: Site Achtergrondkleur - Boxed Layout

en: Site Background Image - Boxed Layout
nl_NL: Site achtergrondafbeelding - Boxed layout

en: Site Layout
nl_NL: Website opmaak

en: Skip Load - Files CSS
nl_NL: Laden overslaan - Bestanden CSS

en: Skip Load - Files CSS - Checkin it if you don't want your site call
nl_NL: Skip Load - Files CSS - Checkin als u niet wilt dat uw site wordt gebeld

en: Slide
nl_NL: Schuif

en: Slide Images
nl_NL: Dia afbeeldingen

en: Slide Show
nl_NL: Diashow

en: Slide Up-Down
nl_NL: Schuif omhoog-omlaag

en: Small
nl_NL: Klein

en: Small Spacing
nl_NL: Kleine tussenruimte

en: Smash Balloon Instagram Feed
nl_NL: Smash Ballon Instagram-feed

en: Sold By:
nl_NL: Verkocht door:

en: Sold Out
nl_NL: Uitverkocht

en: Solid
nl_NL: Stevig

en: Something went wrong with the plugin API.
nl_NL: Er is iets misgegaan met de plug-in-API.

en: Sorry but your import failed. Most likely, it cannot work with your webhost. You will have to ask your webhost to increase your PHP max_execution_time (or any other webserver timeout to at least 300 secs) and memory_limit (to at least 196M) temporarily.
nl_NL: Sorry, maar je import is mislukt. Hoogstwaarschijnlijk kan het niet werken met uw webhost. U zult uw webhost moeten vragen om uw PHP max_execution_time (of een andere webserver time-out tot minimaal 300 seconden) en memory_limit (tot minimaal 196M) tijdelijk te verhogen.

en: Sorry there was a problem removing this coupon.
nl_NL: Sorry, er is een probleem opgetreden bij het verwijderen van deze kortingsbon.

en: Sorry, Maybe product empty in stock.
nl_NL: Sorry, misschien is het product leeg op voorraad.

en: Sorry, Product is not existing.
nl_NL: Sorry, product bestaat niet.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
nl_NL: Sorry, maar er kwam niets overeen met uw zoektermen. Probeer het opnieuw met een aantal andere zoekwoorden.

en: Sorry, but the page you are looking for is not found. Please, make sure you have typed the current URL.
nl_NL: Sorry, maar de pagina die u zoekt is niet gevonden. Zorg ervoor dat u de huidige URL hebt getypt.

en: Sorry, no products matched your selection. Please choose a different combination.
nl_NL: Sorry, er kwamen geen producten overeen met uw selectie. Kies een andere combinatie.

en: Sorry, there has been an error.
nl_NL: Sorry, er is een fout opgetreden.

en: Sorry, this product is unavailable. Please choose a different combination.
nl_NL: Sorry, dit product is niet beschikbaar. Kies een andere combinatie.

en: Sorry. No results match your search.
nl_NL: Sorry. Er komen geen resultaten overeen met uw zoekopdracht.

en: Sort by
nl_NL: Sorteer op

en: Source
nl_NL: Bron

en: Spend %s more to reach <strong>FREE SHIPPING!</strong> <a class="continue-cart hide-in-cart-sidebar" href="%s" title="Continue Shopping">Continue Shopping</a>
nl_NL: Geef %s meer uit voor <strong>GRATIS VERZENDING!</strong> <a class="continue-cart hide-in-cart-sidebar" href="%s" title="Verder winkelen">Verder winkelen</a >

en: Standard
nl_NL: Standaard

en: Start typing ...
nl_NL: Beginnen met typen ...

en: Status
nl_NL: Toestand

en: Step 1: Install Plugins
nl_NL: Stap 1: plug-ins installeren

en: Step 2: Choose Homepage Layout
nl_NL: Stap 2: Kies de lay-out van de startpagina

en: Step 3: Import Content
nl_NL: Stap 3: inhoud importeren

en: Step Change
nl_NL: Stap verandering

en: Sticky
nl_NL: Kleverig

en: Sticky Add To Cart
nl_NL: Sticky toevoegen aan winkelwagen

en: Sticky Add To Cart In Mobile
nl_NL: Sticky toevoegen aan winkelwagen op mobiel

en: Sticky Buy Now - Desktop
nl_NL: Sticky Nu kopen - Desktop

en: Sticky Logo
nl_NL: Kleverig logo

en: Sticky Logo Options
nl_NL: Sticky-logo-opties

en: Stock Progress Bar
nl_NL: Voorraadvoortgangsbalk

en: Store Closed
nl_NL: Winkel gesloten

en: Store Header Template
nl_NL: Koptekstsjabloon opslaan

en: Store Open
nl_NL: Winkel geopend

en: Store Sidebar Position
nl_NL: Zijbalkpositie opslaan

en: Store is Closed
nl_NL: Winkel is gesloten

en: Store is Open
nl_NL: Winkel is geopend

en: Style
nl_NL: Stijl

en: Style and Colors
nl_NL: Stijl en kleuren

en: Subcategories:
nl_NL: Subcategorieën:

en: Submit
nl_NL: Indienen

en: Subtotal
nl_NL: Subtotaal

en: Subtotal for Item - Off-Canvas Cart
nl_NL: Subtotaal voor item - winkelwagen buiten canvas

en: Subtotal&nbsp;&nbsp;&nbsp;
nl_NL: Subtotaal&nbsp;&nbsp;&nbsp;

en: Success Color
nl_NL: Succes Kleur

en: Successfully added to your cart.
nl_NL: Succesvol toegevoegd aan uw winkelwagen.

en: Suggested Keywords
nl_NL: Voorgestelde zoekwoorden

en: Support Search By SKU
nl_NL: Ondersteuning voor zoeken op SKU

en: Support Upload ICO medias
nl_NL: Ondersteuning Upload ICO-media

en: Support Upload SVG medias
nl_NL: Ondersteuning Upload SVG-media

en: Tab Global
nl_NL: Tabblad Globaal

en: Tablet Columns
nl_NL: Tablet kolommen

en: Tabs Align
nl_NL: Tabbladen uitgelijnd

en: Tabs Background color
nl_NL: Tabbladen Achtergrondkleur

en: Tabs Layouts
nl_NL: Tabbladindelingen

en: Tabs text color
nl_NL: Tabbladen tekstkleur

en: Tag Archives: %s
nl_NL: Tagarchief: %s

en: Tagged %1$s
nl_NL: Getagd %1$s

en: Tags
nl_NL: Labels

en: Tags info
nl_NL: Labels info

en: Tahoma, Geneva
nl_NL: Tahoma, Genève

en: Taxonomy:
nl_NL: Taxonomie:

en: Text Align
nl_NL: Tekst uitlijnen

en: Text Color
nl_NL: Tekst kleur

en: Text Promotion Color
nl_NL: Tekst Promotie Kleur

en: Text fonts (paragraphs, etc..)
nl_NL: Tekstlettertypen (alinea's, enz..)

en: The Block Under Header
nl_NL: Het blok onder de koptekst

en: The Block beside Logo in Header Type 2
nl_NL: Het blok naast logo in kopteksttype 2

en: The Block beside Main menu in Header Type 4, 6
nl_NL: Het blok naast hoofdmenu in kopteksttype 4, 6

en: The block editor from managing widgets
nl_NL: De blokeditor van het beheren van widgets

en: The export file could not be found at <code>%s</code>. It is likely that this was caused by a permissions problem.
nl_NL: Het exportbestand is niet gevonden op <code>%s</code>. Het is waarschijnlijk dat dit werd veroorzaakt door een machtigingsprobleem.

en: The file does not exist, please try again.
nl_NL: Het bestand bestaat niet, probeer het opnieuw.

en: The file you are trying to upload is not a .zip file. Please try again.
nl_NL: Het bestand dat u probeert te uploaden is geen .zip-bestand. Probeer het opnieuw.

en: The following plugin needs to be updated to its latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s. | The following plugins need to be updated to their latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s.
nl_NL[0]: De volgende plug-in moet worden bijgewerkt naar de nieuwste versie om maximale compatibiliteit met dit thema te garanderen: %1$s.
nl_NL[1]: De volgende plug-ins moeten worden bijgewerkt naar hun nieuwste versie om maximale compatibiliteit met dit thema te garanderen: %1$s.

en: The following plugin was activated successfully:
nl_NL: De volgende plug-in is met succes geactiveerd:

en: The following recommended plugin is currently inactive: %1$s. | The following recommended plugins are currently inactive: %1$s.
nl_NL[0]: De volgende aanbevolen plug-in is momenteel inactief: %1$s.
nl_NL[1]: De volgende aanbevolen plug-ins zijn momenteel inactief: %1$s.

en: The following required plugin is currently inactive: %1$s. | The following required plugins are currently inactive: %1$s.
nl_NL[0]: De volgende vereiste plug-in is momenteel inactief: %1$s.
nl_NL[1]: De volgende vereiste plug-ins zijn momenteel inactief: %1$s.

en: The installation and activation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
nl_NL: Het installatie- en activeringsproces wordt gestart. Dit proces kan bij sommige hosts even duren, dus wees geduldig.

en: The installation of %1$s failed.
nl_NL: De installatie van %1$s is mislukt.

en: The installation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
nl_NL: Het installatieproces wordt gestart. Dit proces kan bij sommige hosts even duren, dus wees geduldig.

en: The max-width of your site will be INPUT + 1200 (pixel).
nl_NL: De maximale breedte van uw site is INPUT + 1200 (pixel).

en: The maximum spend for this coupon is&nbsp;%s
nl_NL: De maximale besteding voor deze coupon is&nbsp;%s

en: The minimum spend for this coupon is&nbsp;%s
nl_NL: De minimale besteding voor deze coupon is&nbsp;%s

en: The remote plugin package consists of more than one file, but the files are not packaged in a folder.
nl_NL: Het externe plug-inpakket bestaat uit meer dan één bestand, maar de bestanden zijn niet in een map verpakt.

en: The remote plugin package does not contain a folder with the desired slug and renaming did not work.
nl_NL: Het externe plug-inpakket bevat geen map met de gewenste slug en het hernoemen werkte niet.

en: The tag cloud will not be displayed since there are no taxonomies that support the tag cloud widget.
nl_NL: De tagcloud wordt niet weergegeven omdat er geen taxonomieën zijn die de tagcloud-widget ondersteunen.

en: Theme Name
nl_NL: Naam van het thema

en: Theme Options
nl_NL: Thema Opties

en: Theme Setup
nl_NL: Thema Opstelling

en: Theme has not been installed or enabled Wishlist Feature.
nl_NL: Thema is niet geïnstalleerd of ingeschakeld Verlanglijstfunctie.

en: There are %s items in your cart.
nl_NL: Er zijn %s artikelen in uw winkelwagen.

en: There are no reviews yet.
nl_NL: Er zijn nog geen beoordelingen.

en: There are no shipping options available. Please ensure that your address has been entered correctly, or contact us if you need any help.
nl_NL: Er zijn geen verzendopties beschikbaar. Controleer of uw adres correct is ingevoerd of neem contact met ons op als u hulp nodig heeft.

en: There are one or more required or recommended plugins to install, update or activate.
nl_NL: Er zijn een of meer vereiste of aanbevolen plug-ins om te installeren, bij te werken of te activeren.

en: There is an update available for: %1$s. | There are updates available for the following plugins: %1$s.
nl_NL[0]: Er is een update beschikbaar voor: %1$s.
nl_NL[1]: Er zijn updates beschikbaar voor de volgende plug-ins: %1$s.

en: There was an error when reading this WXR file
nl_NL: Er is een fout opgetreden bij het lezen van dit WXR-bestand

en: This WXR file (version %s) may not be supported by this version of the importer. Please consider updating.
nl_NL: Dit WXR-bestand (versie %s) wordt mogelijk niet ondersteund door deze versie van de importeur. Overweeg om te updaten.

en: This does not appear to be a WXR file, missing/invalid WXR version number
nl_NL: Dit lijkt geen WXR-bestand te zijn, ontbrekend/ongeldig WXR-versienummer

en: This field is required.
nl_NL: Dit veld is verplicht.

en: This plugin needs to be updated to be compatible with your theme.
nl_NL: Deze plug-in moet worden bijgewerkt om compatibel te zijn met uw thema.

en: This theme recommends the following plugin: %1$s. | This theme recommends the following plugins: %1$s.
nl_NL[0]: Dit thema raadt de volgende plug-in aan: %1$s.
nl_NL[1]: Dit thema beveelt de volgende plug-ins aan: %1$s.

en: This theme requires the following plugin: %1$s. | This theme requires the following plugins: %1$s.
nl_NL[0]: Dit thema vereist de volgende plug-in: %1$s.
nl_NL[1]: Dit thema vereist de volgende plug-ins: %1$s.

en: This wizard will set up your theme, install plugins, import content. It is optional & should take only a few minutes.
nl_NL: Deze wizard stelt uw thema in, installeert plug-ins en importeert inhoud. Het is optioneel en duurt slechts een paar minuten.

en: Thumbnail Layout
nl_NL: Miniatuurindeling

en: Time ago
nl_NL: Tijd geleden

en: Tiny
nl_NL: Klein

en: Title
nl_NL: Titel

en: Title:
nl_NL: Titel:

en: To Activate <span class="count">(%s)</span> | To Activate <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[0]: Activeren <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[1]: Activeren <span class="count">(%s)</span>

en: To Install <span class="count">(%s)</span> | To Install <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[0]: Installeren <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[1]: Installeren <span class="count">(%s)</span>

en: To make it easier for you to edit and save the imported content, you may want to reassign the author of the imported item to an existing user of this site. For example, you may want to import all the entries as <code>admin</code>s entries.
nl_NL: Om het u gemakkelijker te maken de geïmporteerde inhoud te bewerken en op te slaan, wilt u de auteur van het geïmporteerde item mogelijk opnieuw toewijzen aan een bestaande gebruiker van deze site. U wilt bijvoorbeeld alle vermeldingen importeren als vermeldingen van <code>admin</code>.

en: Toggle Icon
nl_NL: Schakelpictogram

en: Toggle Sidebar
nl_NL: Schakel zijbalk in

en: Toggle Top Bar
nl_NL: Schakel de bovenste balk in

en: Toggle Top Bar - Initialize
nl_NL: Toggle Top Bar - Initialiseren

en: Toggle Widget Content
nl_NL: Schakel Widget-inhoud in

en: Top
nl_NL: Bovenkant

en: Top Bar
nl_NL: Bovenste balk

en: Top Bar Content
nl_NL: Inhoud van de bovenste balk

en: Top Bar Limit widgets to Show More
nl_NL: Top Bar Limit-widgets om meer te tonen

en: Top Bar Options
nl_NL: Top Bar-opties

en: Top Bar Promotion News
nl_NL: Top Bar Promotienieuws

en: Top Bar Type 2
nl_NL: Bovenbalk Type 2

en: Top Filter Categories
nl_NL: Topfiltercategorieën

en: Top Menu - Only show level 1
nl_NL: Topmenu - Toon alleen niveau 1

en: Top To Bottom
nl_NL: Boven naar beneden

en: Topbar Background
nl_NL: Topbar-achtergrond

en: Topbar Text color
nl_NL: Bovenbalk Tekstkleur

en: Topbar Text color hover
nl_NL: Bovenbalk Tekstkleur zweeft

en: Total
nl_NL: Totaal

en: Trackbacks are closed, but you can <a class="comment-link" href="#respond" title="Post a comment">post a comment</a>.
nl_NL: Trackbacks zijn gesloten, maar je kunt <a class="comment-link" href="#respond" title="Plaats commentaar">een comment posten</a>.

en: Transfer Theme Options Data
nl_NL: Gegevens over thema-opties overdragen

en: Transition Loading
nl_NL: Overgang laden

en: Turn Off Sidebar on Mobile Device
nl_NL: Schakel zijbalk op mobiel apparaat uit

en: Type Font
nl_NL: Typ Lettertype

en: Type Show
nl_NL: Typ Toon

en: Type View
nl_NL: Typ weergave

en: Type of Template
nl_NL: Type sjabloon

en: Typography
nl_NL: Typografie

en: Uncategorized Product
nl_NL: Niet-gecategoriseerd product

en: Unfortunately <strong>we do not ship %s</strong>. Please enter an alternative shipping address.
nl_NL: Helaas <strong>verzenden we %s niet</strong>. Voer een alternatief verzendadres in.

en: Unfortunately your order cannot be processed as the originating bank/merchant has declined your transaction. Please attempt your purchase again.
nl_NL: Helaas kan uw bestelling niet worden verwerkt omdat de oorspronkelijke bank/handelaar uw transactie heeft geweigerd. Probeer uw aankoop opnieuw.

en: Unknown
nl_NL: Onbekend

en: Unlimited
nl_NL: Onbeperkt

en: Update %2$s
nl_NL: %2$s bijwerken

en: Update Available <span class="count">(%s)</span> | Update Available <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[0]: Update beschikbaar (%s)
nl_NL[1]: Update beschikbaar (%s)

en: Update Cart
nl_NL: Winkelwagen bijwerken

en: Update Required
nl_NL: Update vereist

en: Update recommended
nl_NL: Update aanbevolen

en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
nl_NL: Plug-in %1$s updaten (%2$d/%3$d)

en: Updating Plugin: %s
nl_NL: Plug-in wordt bijgewerkt: %s

en: Upgrade message from the plugin author:
nl_NL: Upgradebericht van de auteur van de plug-in:

en: Upgrade your version of WordPress for full media support.
nl_NL: Upgrade uw versie van WordPress voor volledige media-ondersteuning.

en: Upload
nl_NL: Uploaden

en: Upload Custom Font
nl_NL: Upload aangepast lettertype

en: Upload new custom font success!
nl_NL: Upload nieuw aangepast lettertype succes!

en: Use White Label
nl_NL: Gebruik White Label

en: Use a different billing address
nl_NL: Gebruik een ander factuuradres

en: Username
nl_NL: Gebruikersnaam

en: Username is required.
nl_NL: Gebruikersnaam is vereist.

en: Username or email
nl_NL: Gebruikersnaam of email

en: VIEW DETAIL
nl_NL: DETAILS BEKIJKEN

en: Variants Badge Color
nl_NL: Varianten Badge Kleur

en: Verdana, Geneva
nl_NL: Verdana, Genève

en: Verified
nl_NL: Geverifieerd

en: Version
nl_NL: Versie

en: Vertical
nl_NL: Verticaal

en: Vertical Menu
nl_NL: Verticaal menu

en: Vertical Menu > Main Menu
nl_NL: Verticaal menu > Hoofdmenu

en: Vertical Menu Background - Focus
nl_NL: Verticale Menuachtergrond - Nadruk

en: Vertical Menu Background - Focus - Sticky
nl_NL: Verticale menuachtergrond - Focus - Sticky

en: Vertical Menu Text Color - Focus
nl_NL: Verticale menutekstkleur - focus

en: Vertical Menu Text Color - Focus - Sticky
nl_NL: Verticale menutekstkleur - Focus - Sticky

en: Vertical Root Level - Limit
nl_NL: Verticaal rootniveau - Limiet

en: Vertical Root Level - Parent - 0
nl_NL: Verticaal rootniveau - Bovenliggend niveau - 0

en: Very poor
nl_NL: Erg arm

en: Video Badge Color
nl_NL: Kleur videobadge

en: Vietnamese
nl_NL: Vietnamees

en: View
nl_NL: Weergave

en: View Product Information
nl_NL: Productinformatie bekijken

en: View all posts by %s
nl_NL: Bekijk alle berichten van %s

en: View cart
nl_NL: Bekijk winkelwagen

en: View more
nl_NL: Bekijk meer

en: View the promotion gifts
nl_NL: Bekijk de relatiegeschenken

en: View your website
nl_NL: Bekijk je website

en: Visit Store
nl_NL: Winkel bezoeken

en: WPBakery - Homepage List
nl_NL: WPBakery - Lijst met startpagina's

en: WPBakery Page Builder
nl_NL: WPBakery-paginabuilder

en: Warning- This options panel will not work properly without javascript!
nl_NL: Waarschuwing- Dit optiepaneel zal niet goed werken zonder javascript!

en: Weekly Store Timing
nl_NL: Wekelijkse winkeltiming

en: Welcome
nl_NL: Welkom

en: White Label
nl_NL: Wit Etiket

en: Wide
nl_NL: Breed

en: Width - Logo
nl_NL: Breedte - Logo

en: Width - Mobile Logo
nl_NL: Breedte - Mobiel logo

en: Width - Sticky Logo
nl_NL: Breedte - plakkerig logo

en: Width full side
nl_NL: Breedte volle zijkant

en: Wishlist
nl_NL: Verlanglijst

en: Wishlist Options
nl_NL: Verlanglijst opties

en: Wishlist Page
nl_NL: Verlanglijst pagina

en: Wishlist Sidebar Layout
nl_NL: Indeling zijbalk verlanglijst

en: With Background
nl_NL: Met Achtergrond

en: With or Without Background.
nl_NL: Met of zonder achtergrond.

en: Without Background - Default use Background Color
nl_NL: Zonder achtergrond - Gebruik standaard achtergrondkleur

en: Without Border Wrapper
nl_NL: Zonder randomslag

en: WooCommerce Tabs - Read more / Show less (Mobile App - Simulator)
nl_NL: WooCommerce-tabbladen - Lees meer / Toon minder (Mobiele app - Simulator)

en: WooCommerce Tabs Off - Canvas in Mobile (Not use Mobile App - Simulator)
nl_NL: WooCommerce-tabbladen uitgeschakeld - Canvas in mobiel (geen mobiele app gebruiken - Simulator)

en: WooCommerce Tools
nl_NL: WooCommerce-tools

en: WordPress Repository
nl_NL: WordPress-opslagplaats

en: Working...
nl_NL: Werken...

en: Wrapper Widget - Sidebar Classic
nl_NL: Wrapper Widget - Klassieke zijbalk

en: Write a review
nl_NL: Schrijf een recensie

en: YITH WooCommerce Compare
nl_NL: YITH WooCommerce Vergelijken

en: Yearly Archives: %s
nl_NL: Jaarlijkse archieven: %s

en: Yes
nl_NL: Ja

en: Yes, Please!
nl_NL: Ja graag!

en: You can tranfer the saved options data between different installs by copying the text inside the text box. To import data from another install, replace the data in the text box with the one from another install and click "Import Options".
nl_NL: U kunt de opgeslagen optiegegevens overdragen tussen verschillende installaties door de tekst in het tekstvak te kopiëren. Om gegevens van een andere installatie te importeren, vervangt u de gegevens in het tekstvak door die van een andere installatie en klikt u op "Importeeropties".

en: You can use the two buttons below to backup your current options, and then restore it back at a later time. This is useful if you want to experiment on the options but would like to keep the old settings in case you need it back.
nl_NL: U kunt de twee onderstaande knoppen gebruiken om een ​​back-up van uw huidige opties te maken en deze op een later tijdstip terug te zetten. Dit is handig als u met de opties wilt experimenteren, maar de oude instellingen wilt behouden voor het geval u deze weer nodig heeft.

en: You may also like&hellip;
nl_NL: Dit vind je misschien ook leuk&hellip;

en: You may be interested in&hellip;
nl_NL: Misschien ben je geïnteresseerd in&hellip;

en: You must be %1$slogged in%2$s to post a review.
nl_NL: Je moet %1$s ingelogd zijn%2$s om een review te plaatsen.

en: You must be logged in to checkout.
nl_NL: Je moet ingelogd zijn om uit te checken.

en: Your Order
nl_NL: Jouw bestelling

en: Your comment is awaiting moderation.
nl_NL: Je opmerking moet nog beoordeeld worden.

en: Your order notes saved.
nl_NL: Uw bestelnotities zijn opgeslagen.

en: Your rating
nl_NL: Uw beoordeling

en: Your review
nl_NL: Je recensie

en: Your theme has been all setup. Enjoy your new theme.
nl_NL: Je thema is helemaal ingesteld. Veel plezier met je nieuwe thema.

en: Zero size file downloaded
nl_NL: Nul formaat bestand gedownload

en: as a new user:
nl_NL: als nieuwe gebruiker:

[ctx: as in: "version nr unknown"]
en: unknown
nl_NL:  onbekend

en: assign posts to an existing user:
nl_NL: berichten toewijzen aan een bestaande gebruiker:

en: cookie policy
nl_NL: cookie beleid

en: items
nl_NL: artikelen

en: max files:
nl_NL: maximale bestanden:

en: max size:
nl_NL: maximale grootte:

en: or assign posts to an existing user:
nl_NL: of wijs posts toe aan een bestaande gebruiker:

en: or create new user with login name:
nl_NL: of maak een nieuwe gebruiker aan met loginnaam:

[ctx: plugin A *and* plugin B]
en: and
nl_NL:  En

[ctx: plugins]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[0]:  Alle <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[1]:  Alle <span class="count">(%s)</span>

en: search
nl_NL: zoek
