Elessi Theme - en to he_IL translation catalogue (1219 entries)

en:  &mdash; In Stock
he_IL: &mdash; במלאי

en:  - Out of Stock
he_IL: - אזל במלאי

note: 1: reviews count 2: product name
en: %1$s review for %2$s | %1$s reviews for %2$s
he_IL[0]: %1$s סקירה עבור %2$s
he_IL[1]: %1$s ביקורות עבור %2$s

en: %s &#8220;%s&#8221; already exists.
he_IL: %s &#8220;%s&#8221; כבר קיים.

note: plugin name.
en: %s installed and activated successfully.
he_IL: %s הותקן והופעל בהצלחה.

note: plugin name.
en: %s installed successfully.
he_IL: %s הותקן בהצלחה.

en: %s is a required field | %s are required fields
he_IL[0]: %s הוא שדה חובה
he_IL[1]: %s הם שדות חובה

en: %s out of 5
he_IL: %s מתוך 5

en: %s quantity
he_IL: כמות %s

en: %s result
he_IL: תוצאה של %s

en: %s results
he_IL: %s תוצאות

en: %s&nbsp;Discount
he_IL: %s הנחה

en: %s&nbsp;Product Discount
he_IL: %s הנחה על מוצר

en: &larr; Older Comments
he_IL: &larr; הערות ישנות יותר

en: &larr; Previous
he_IL: הקודם &larr;

en: &nbsp;Filters
he_IL: &nbsp;מסננים

note: %s location.
en: (estimated for %s)
he_IL: (מוערך עבור %s)

en: + Show more
he_IL: + הצג עוד

en: - Select -
he_IL: - בחר -

en: - Show less
he_IL: - הראי פחות

en: 1 Column
he_IL: עמודה 1

en: 1 column
he_IL: עמודה אחת

en: 1 Level
he_IL: רמה 1

en: 1 result | %d results
he_IL[0]: 1 תוֹצָאָה
he_IL[1]: %d תוצאות

en: 1.5 column
he_IL: עמודה 1.5

[ctx: 1: date, 2: time]
en: %1$s at %2$s
he_IL:  %1$s ב-%2$s

en: 2 Columns
he_IL: 2 עמודות

en: 2 columns
he_IL: 2 עמודות

en: 2 Levels
he_IL: 2 רמות

en: 3 columns
he_IL: 3 עמודות

en: 3 Levels
he_IL: 3 רמות

en: 360&#176; Badge Color
he_IL: צבע תג 360&#176;

en: 4 columns
he_IL: 4 עמודות

en: 5 columns
he_IL: 5 עמודות

en: 6 columns
he_IL: 6 עמודות

en: <a class="comment-link" href="#respond" title="Post a comment">Post a comment</a> or leave a trackback: <a class="trackback-link" href="%s" title="Trackback URL for your post" rel="trackback">Trackback URL</a>.
he_IL: <a class="comment-link" href="#respond" title="פרסם תגובה">פרסם תגובה</a> או השאירו trackback: <a class="trackback-link" href="%s" title="כתובת אתר למעקב עבור הפוסט שלך" rel="להיזכר">כתובת אתר למעקב</a>.

en: <h4 class="nasa-success-congrat">Congratulations!</h4><h4 class="nasa-success">Now you have successfully registered. You can now close this tab, or visit <a class="link-your-dashboard primary-color" href="%s">your dashboard</a>.</h4>
he_IL: <h4 class="nasa-success-congrat">מזל טוב!</h4><h4 class="nasa-success">כעת נרשמת בהצלחה. כעת תוכל לסגור כרטיסייה זו, או לבקר <a class="link-your-dashboard primary-color" href="%s">לוח המחוונים שלך</a>.</h4>

en: <h4 class="nasa-success-congrat">Congratulations!</h4><h4 class="nasa-success">You are now successfully authenticated. You can now close this tab, or visit <a class="link-your-dashboard primary-color" href="%s">your dashboard</a>.</h4>
he_IL: <h4 class="nasa-success-congrat">מזל טוב!</h4><h4 class="nasa-success">כעת אתה מאומת בהצלחה. כעת תוכל לסגור כרטיסייה זו, או לבקר <a class="link-your-dashboard primary-color" href="%s">לוח המחוונים שלך</a>.</h4>

en: <li>Please Define menu in <b>Apperance > Menus</b></li>
he_IL: <li>נא להגדיר תפריט ב <b>מראה > תפריטים</b></li>

en: <span class="fa fa-caret-left"></span> Previous
he_IL: <span class="fa fa-caret-left"></span> קודם

en: <span class="meta-author">By <a class="url fn n nasa-bold" href="%5$s" title="%6$s" rel="author">%7$s</a>.</span> Posted on <a href="%1$s" title="%2$s" rel="bookmark"><time class="entry-date nasa-bold" datetime="%3$s">%4$s</time></a>
he_IL: <span class="meta-author">על ידי <a class="url fn n nasa-bold" href="%5$s" title="%6$s" rel="author">%7$s</a>.</span> פורסם ב <a href="%1$s" title="%2$s" rel="bookmark"><time class="entry-date nasa-bold" datetime="%3$s">%4$s</time></a>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Previous
he_IL: <span class="meta-nav">&larr;</span> קודם

en: <span class="nasa-extra-empty">Before proceed to checkout you must add some products to shopping cart.<br />You will find a lot of interesting products on our "Shop" page.</span>
he_IL: <span class="nasa-extra-empty">לפני שתמשיך לקופה עליך להוסיף כמה מוצרים לעגלת הקניות.<br />תוכלו למצוא הרבה מוצרים מעניינים בעמוד ה"חנות" שלנו.</span>

en: <span>Availability:</span>
he_IL: <span>זמינות:</span>

en: <strong>Category:</strong> | <strong>Categories:</strong>
he_IL[0]: <strong>קטגוריה:</strong>
he_IL[1]: <strong>קטגוריות:</strong>

en: <strong>Tag:</strong> | <strong>Tags:</strong>
he_IL[0]: <strong>תָג:</strong>
he_IL[1]: <strong>תגיות:</strong>

en: A cloud of your most used tags.
he_IL: ענן של התגים הנפוצים ביותר שלך.

en: A link to set a new password will be sent to your email address.
he_IL: קישור להגדרת סיסמה חדשה יישלח לכתובת האימייל שלך.

en: A new version of this importer is available. Please update to version %s to ensure compatibility with newer export files.
he_IL: גרסה חדשה של יבואן זה זמינה. אנא עדכן לגרסה %s כדי להבטיח תאימות עם קבצי ייצוא חדשים יותר.

note: Description of the theme
en: A Premium and Responsive WooCommerce - WordPress Theme, designed for E-Commerce websites
he_IL: WooCommerce פרימיום ורספונסיבי - ערכת וורדפרס, מיועדת לאתרי מסחר אלקטרוני

en: A user could not be found with this email address.
he_IL: לא ניתן למצוא משתמש עם כתובת דוא"ל זו.

en: Accept
he_IL: לְקַבֵּל

en: Access denied.
he_IL: גישה נדחתה.

en: Account
he_IL: חֶשְׁבּוֹן

en: Account On Main Screen - Mobile Layout
he_IL: חשבון במסך ראשי - פריסת נייד

en: Activate
he_IL: לְהַפְעִיל

note: %2$s: plugin name in screen reader markup
en: Activate %2$s
he_IL: הפעל את %2$s

en: Active
he_IL: פָּעִיל

en: Add
he_IL: לְהוֹסִיף

note: %s is product title
en: Add a review
he_IL: הוסף ביקורת

en: Add Icon Image (Using for Section of Tabs)
he_IL: הוסף תמונת סמל (באמצעות קטע של כרטיסיות)

en: Add Icon NasaTheme (Using for Section of Tabs)
he_IL: הוסף אייקון NasaTheme (שימוש עבור חלק של כרטיסיות)

en: Add icons for categories.
he_IL: הוסף אייקונים עבור קטגוריות.

en: Add more width site (px)
he_IL: הוסף אתר ברוחב נוסף (px)

en: Add New Slide
he_IL: הוסף שקופית חדשה

en: Add note
he_IL: להוסיף הערה

en: Add photos
he_IL: להוסיף תמונות

en: Add to cart
he_IL: הוסף לעגלה

en: Add To Cart in Grid
he_IL: הוסף לסל בלולאה

en: Add to Compare
he_IL: הוסף להשוואה

en: Add to Wishlist
he_IL: הוסף לרשימת משאלות

en: Add to wishlist
he_IL: הוסף לרשימת המשאלות

en: Add your custom Favicon image. 16x16 - 32x32 *.ico or *.png required. (Recommended 16x16 *.ico)
he_IL: הוסף את תמונת Favicon המותאמת אישית שלך. 16x16 - 32x32 *.ico או *.png נדרש. (מומלץ 16x16 *.ico)

en: Added to Compare
he_IL: נוסף להשוואה

en: Added to Wishlist
he_IL: נוסף לרשימת המשאלות

en: Added to wishlist
he_IL: נוסף לרשימת המשאלות

en: Addition Homepage Success!
he_IL: תוספת דף הבית הצלחה!

en: Additional Homepage
he_IL: דף בית נוסף

en: Addon Options
he_IL: אפשרויות תוסף

en: Advance Content Options
he_IL: אפשרויות תוכן מתקדמות

en: After Breadcrumb - Only for Shop Page
he_IL: לאחר פירורי לחם - רק לדף החנות

en: After tab title
he_IL: אחרי כותרת הכרטיסייה

en: After WooCommerce Tabs
he_IL: אחרי לשוניות WooCommerce

en: AJAX add to cart button on Single And Quickview
he_IL: כפתור הוספה לסל של AJAX ב-Single ו-Quickview

en: Ajax Load
he_IL: עומס אייאקס

en: All
he_IL: את כל

en: All Done. Have fun!
he_IL: הכל בוצע. תעשה חיים!

en: All installations and activations have been completed.
he_IL: כל ההתקנות וההפעלות הושלמו.

en: All installations have been completed.
he_IL: כל ההתקנות הושלמו.

note: 1: dashboard link.
en: All plugins installed and activated successfully. %1$s
he_IL: כל התוספים הותקנו והופעלו בהצלחה. %1$s

en: ALL PRODUCTS LOADED !
he_IL: כל המוצרים נטענו!

en: All transactions are secure and encrypted.
he_IL: כל העסקאות מאובטחות ומוצפנות.

en: Allow Comments Images upload
he_IL: אפשר העלאת תמונות של הערות

en: Already got an account?
he_IL: כבר יש לך חשבון?

note: 1: plugin name, 2: error message.
en: An error occurred while installing %1$s: <strong>%2$s</strong>.
he_IL: אירעה שגיאה בעת התקנת%1$s: <strong>%2$s</strong>.

en: AND
he_IL: ו

en: Animation Effect
he_IL: אפקט אנימציה

en: App Simulation
he_IL: סימולציית אפליקציה

en: Apply
he_IL: להגיש מועמדות

en: Apply coupon
he_IL: החל קופון

en: Arabic
he_IL: עֲרָבִית

en: Archive Layout
he_IL: פריסת ארכיון

en: Archive Options
he_IL: אפשרויות ארכיון

en: Archive Products Page
he_IL: דף מוצרים לארכיון

en: Are you sure you want to remove it?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך להסיר אותו?

en: Arial
he_IL: אריאל

en: Arrow
he_IL: חֵץ

en: Arrows for Main Slide
he_IL: חצים עבור השקף הראשי

en: as a new user:
he_IL: כמשתמש חדש:

[ctx: as in: "version nr unknown"]
en: unknown
he_IL:  לא ידוע

en: Asides
he_IL: חוץ מזה

en: Assign Authors
he_IL: הקצה מחברים

en: assign posts to an existing user:
he_IL: הקצה פוסטים למשתמש קיים:

en: Async
he_IL: אסינכרון

en: Attribute
he_IL: תְכוּנָה

en: Author - Date info
he_IL: מחבר - מידע על תאריך

en: Author Archives: %s
he_IL: ארכיון מחבר: %s

en: Author info
he_IL: מידע מחבר

en: Auto Slide
he_IL: החלקה אוטומטית

en: Auto Slide - Related | You may also like&hellip;
he_IL: Slide אוטומטי - קשור | אולי גם תאהב&hellip;

en: Auto Update - Cart Page
he_IL: עדכון אוטומטי - עמוד עגלה

en: Available on backorder
he_IL: זמין על backorder

en: Available version:
he_IL: גרסה זמינה:

en: Average
he_IL: מְמוּצָע

en: Average rating
he_IL: דירוג ממוצע

en: Awaiting product image
he_IL: ממתין לתמונת המוצר

en: Back
he_IL: חזור

en: Back Image in Mobile Layout
he_IL: תמונה אחורית בפריסה ניידת

en: Back to Blog
he_IL: חזרה לבלוג

en: Back to Dashboard
he_IL: חזרה ללוח המחוונים

en: BACK TO STEP 1
he_IL: חזרה לשלב 1

en: Back to Top
he_IL: חזרה למעלה

en: Background Color
he_IL: צבע רקע

en: Background Color Header
he_IL: כותרת צבע רקע

en: Background Color Header - Sticky
he_IL: כותרת צבע רקע - דביק

en: Background Image
he_IL: תמונת רקע

en: Background Image - Mobile Layout Mode
he_IL: תמונת רקע - מצב פריסה נייד

en: Background Mode
he_IL: מצב רקע

en: Background Parallax
he_IL: רקע פרלקסה

en: Backorder Allowed Badge
he_IL: תג מותר בהזמנה חוזרת

en: Backorders
he_IL: הזמנות חוזרות

en: Backorders Badge Color
he_IL: צבע תג הזמנות חוזרות

en: Backup and Import
he_IL: גיבוי וייבוא

en: Backup and Restore Options
he_IL: אפשרויות גיבוי ושחזור

en: Backup Options
he_IL: אפשרויות גיבוי

en: Banner font
he_IL: גופן באנר

en: Based on %s reviews
he_IL: מבוסס על %s ביקורות

en: Be the first to review &ldquo;%s&rdquo;
he_IL: היה הראשון לכתוב סקירה על &ldquo;%s&rdquo;

en: Before Footer
he_IL: לפני כותרת תחתונה

en: Before tab title
he_IL: לפני כותרת הכרטיסייה

en: Begin activating plugin | Begin activating plugins
he_IL[0]: התחל להפעיל את הפלאגין
he_IL[1]: התחל להפעיל תוספים

en: Begin installing plugin | Begin installing plugins
he_IL[0]: התחל להתקין תוסף
he_IL[1]: התחל להתקין תוספים

en: Begin updating plugin | Begin updating plugins
he_IL[0]: התחל לעדכן את הפלאגין
he_IL[1]: התחל לעדכן תוספים

en: Billing address
he_IL: כתובת לחיוב

en: Blog
he_IL: בלוג

en: Blog Options
he_IL: אפשרויות בלוג

en: Blog Sidebar
he_IL: סרגל הצד של הבלוג

en: Bold
he_IL: נוֹעָז

en: Bold - 500
he_IL: מודגש - 500

en: Bold - 600
he_IL: מודגש - 600

en: Bold - 700
he_IL: מודגש - 700

en: Bold - 800
he_IL: מודגש - 800

en: Bold Italic
he_IL: מודגש נטוי

en: Border Wrapper
he_IL: מעטפת גבול

en: Both comments and trackbacks are currently closed.
he_IL: הן התגובות והן הרצועות סגורות כרגע.

en: Bottom To Top
he_IL: מלמטה למעלה

en: Boxed
he_IL: בקופסא

en: Breadcrumb
he_IL: פירורי לחם

en: Breadcrumb Options
he_IL: אפשרויות פירורי לחם

en: BROWSE
he_IL: לְדַפדֵף

en: Browse Categories
he_IL: עיין בקטגוריות

en: Build-in Mobile
he_IL: מובייל מובנה

en: Builder - Suport WPBakery
he_IL: Builder - תמיכה ב-WPBakery

en: Builder - Support HFE-Elementor
he_IL: Builder - תמיכה ב-HFE-Elementor

en: Built-in - Widgets Place
he_IL: מובנה - Widgets Place

en: Built-in Dark
he_IL: Dark מובנה

en: Built-in Light 1
he_IL: אור מובנה 1

en: Built-in Light 2
he_IL: אור מובנה 2

en: Built-in Light 3
he_IL: אור מובנה 3

en: Bulk Discount Badge Color
he_IL: צבע תג הנחה בתפזורת

en: Bundle product for
he_IL: מוצר צרור עבור

en: Buttons Background Color
he_IL: צבע רקע לחצנים

en: Buttons Background Color Hover
he_IL: כפתורים צבע רקע ריחוף

en: Buttons Border Color
he_IL: צבע גבול לחצנים

en: Buttons Border Color Hover
he_IL: רחף צבע גבול לחצנים

en: Buttons Border Width
he_IL: רוחב גבול לחצנים

en: Buttons Radius
he_IL: רדיוס כפתורים

en: Buttons Style Options
he_IL: אפשרויות סגנון לחצנים

en: Buttons Text Color
he_IL: כפתורים צבע טקסט

en: Buttons Text Color Hover
he_IL: לחצנים ריחוף צבע טקסט

en: Buy Now
he_IL: קנה עכשיו

en: Buy Now Background Color
he_IL: קנה עכשיו צבע רקע

en: Buy Now Background Color Hover
he_IL: קנה עכשיו רחף צבע רקע

en: By
he_IL: על ידי

en: Cancel
he_IL: לְבַטֵל

en: Captcha Code
he_IL: קוד Captcha

en: Captcha Error!
he_IL: שגיאת Captcha!

en: Captcha For Register Form
he_IL: Captcha לטופס הרשמה

en: CART
he_IL: עֲגָלָה

en: Cart
he_IL: עֲגָלָה

en: Cart Sidebar Layout
he_IL: פריסת סרגל הצד של העגלה

en: Catalog Mode - Disable Add To Cart Feature
he_IL: מצב קטלוג - השבת תכונת הוסף לעגלה

en: CATEGORIES
he_IL: קטגוריות

en: Categories
he_IL: קטגוריות

en: Categories info
he_IL: מידע על קטגוריות

en: Category Archives: %s
he_IL: ארכיון קטגוריות: %s

en: Category bottom content
he_IL: תוכן תחתון בקטגוריה

en: Category Order
he_IL: סדר קטגוריה

en: Category Post
he_IL: פוסט קטגוריה

en: Category top content
he_IL: תוכן מוביל בקטגוריה

en: Center
he_IL: מֶרְכָּז

en: Change
he_IL: שינוי

en: Change address
he_IL: שינוי כתובת

en: Change primary color. Used for primary buttons, link hover, background, etc.
he_IL: שנה צבע ראשי. משמש ללחצנים ראשיים, ריחוף קישורים, רקע וכו'.

en: Change View Mode (Only Desktop Mode)
he_IL: שנה מצב תצוגה (רק מצב שולחן עבודה)

en: Character Sub-sets
he_IL: קבוצות משנה של תווים

en: Checkout Details
he_IL: פרטי קופה

en: Checkout Layout
he_IL: פריסת קופה

en: Checkout Your Items List
he_IL: בדוק את רשימת הפריטים שלך

en: Choose a WXR (.xml) file to upload, then click Upload file and import.
he_IL: בחר קובץ WXR (.xml) להעלאה ולאחר מכן לחץ על העלה קובץ וייבא.

en: Classic
he_IL: קלַאסִי

en: Classic 2D
he_IL: 2D קלאסי

en: Classic 2D - Has BG color
he_IL: קלאסי 2D - בעל צבע BG

en: Classic 2D - No border
he_IL: קלאסי דו מימדי - ללא גבול

en: Classic 2D - Radius
he_IL: קלאסי דו מימדי - רדיוס

en: Classic 2D - Radius - Dash
he_IL: קלאסי דו מימדי - רדיוס - מקף

en: Classic 3D
he_IL: תלת מימד קלאסי

en: Clear All
he_IL: נקה הכל

en: Click here to Apply this coupon.
he_IL: לחץ כאן כדי להחיל קופון זה.

en: Click here to enter your code
he_IL: לחץ כאן כדי להזין את הקוד שלך

en: Click Here To View Online Documentation
he_IL: לחץ כאן לצפייה בתיעוד מקוון

en: Click select icon for
he_IL: לחץ על סמל בחר עבור

en: Close
he_IL: סגור

en: Close (Esc)
he_IL: סגור (Esc)

en: Close search
he_IL: סגור חיפוש

en: CLOSED
he_IL: סָגוּר

en: Closed
he_IL: סָגוּר

en: Colors Options
he_IL: אפשרויות צבעים

en: Columns
he_IL: עמודות

en: Columns - Classic Sidebar or Canvas Sidebar
he_IL: עמודות - סרגל צד קלאסי או סרגל צד קנבס

en: Columns in desktop
he_IL: עמודות בשולחן העבודה

en: Columns in Mobile
he_IL: עמודות במובייל

en: Columns in Tablet
he_IL: עמודות בטאבלט

en: Columns Related in desktop
he_IL: עמודות קשורות בשולחן העבודה

en: Columns Related in mobile
he_IL: עמודות קשורות בנייד

en: Columns Related in Tablet
he_IL: עמודות הקשורות בטאבלט

en: Columns Related | You may also like&hellip;
he_IL: עמודות הקשורות | אולי גם תאהב&hellip;

en: Columns Related | You may also like&hellip; for Mobile
he_IL: עמודות הקשורות | אולי תאהב גם&hellip; לנייד

en: Columns Related | You may also like&hellip; for Tablet
he_IL: עמודות הקשורות | אולי תאהב גם&hellip; לטאבלט

en: Comment Count info
he_IL: מידע על ספירת תגובות

en: Comment navigation
he_IL: ניווט בתגובות

en: Comments
he_IL: הערות

en: Comments are closed, but you can leave a trackback: <a class="trackback-link" href="%s" title="Trackback URL for your post" rel="trackback">Trackback URL</a>.
he_IL: התגובות סגורות, אבל אתה יכול להשאיר טראק-בק: <a class="trackback-link" href="%s" title="כתובת אתר למעקב עבור הפוסט שלך" rel="trackback">כתובת אתר למעקב</a>.

en: Comments are closed.
he_IL: תגובות סגורות.

en: Compact Number - Cart, Wishlist, Compare (9+)
he_IL: מספר קומפקטי - עגלה, משאלות, השווה (9+)

en: Compare
he_IL: לְהַשְׁווֹת

en: Compare and Wishlist
he_IL: השווה ורצונות

en: Compare Options
he_IL: השווה אפשרויות

en: Compare Product
he_IL: השווה מוצר

en: Compare Products
he_IL: השווה בין מוצרים

en: Compare products were empty !
he_IL: השוואה בין המוצרים היו ריקים!

en: Congratulations! You've got free shipping.
he_IL: מזל טוב! יש לך משלוח חינם.

en: Contact
he_IL: איש קשר

en: Contact Form 7
he_IL: טופס יצירת קשר 7

en: Contact information
he_IL: פרטי התקשרות

en: Content Width
he_IL: רוחב תוכן

en: CONTINUE
he_IL: לְהַמשִׁיך

en: CONTINUE READING  &#10142;
he_IL: &#10142; המשך קריאה

en: Continue To Payment
he_IL: המשך לתשלום

en: Continue To Shipping
he_IL: המשך למשלוח

en: cookie policy
he_IL: מדיניות העוגיות

en: Coupon
he_IL: קוּפּוֹן

en: Coupon code
he_IL: קוד קופון

en: Coupon has been removed.
he_IL: הקופון הוסר.

en: Coupon:
he_IL: קוּפּוֹן:

en: Create an account
he_IL: צור חשבון

en: Cross-Sells Products
he_IL: מכירות צולבות מוצרים

en: CSS Files can be Skip
he_IL: ניתן לדלג על קבצי CSS

en: Currencies Switcher - Requires WPML | FOX - Currency Switcher Professional for WooCommerce | CURCY - Multi Currency for WooCommerce
he_IL: מחליף מטבעות - דורש WPML | FOX - Professional Switcher Currency for WooCommerce | CURCY - Multi Currency עבור WooCommerce

en: Current value:
he_IL: ערך נוכחי:

en: Custom Badge Color
he_IL: צבע תג מותאם אישית

en: Custom Block
he_IL: בלוק מותאם אישית

en: Custom Content
he_IL: תוכן מותאם אישית

en: Custom font
he_IL: גופן מותאם אישית

en: Customer in country purchased a
he_IL: לקוח במדינה רכש א

en: Cyrillic
he_IL: קירילי

en: Cyrillic Extended
he_IL: קירילי מורחב

en: Daily Archives: %s
he_IL: ארכיון יומי: %s

en: Dark
he_IL: אפל

en: Dark Mode
he_IL: מצב כהה

en: Dashed
he_IL: מקווקו

en: Date
he_IL: תַאֲרִיך

en: Datetime info
he_IL: מידע על תאריך ושעה

en: Deal Badge Color
he_IL: צבע תג דיל

en: Deal Time in Single or Quickview
he_IL: זמן עסקה בסינגל או Quickview

en: Default
he_IL: בְּרִירַת מֶחדָל

en: Default (%symbol%) %code%. You can custom for this. Ex (%name% (%symbol%) - %code%)
he_IL: ברירת מחדל (%symbol%) %code%. אתה יכול מותאם אישית עבור זה. דוגמה (%name% (%symbol%) - %code%)

en: Default - 130px
he_IL: ברירת מחדל - 130 פיקסלים

en: Default font
he_IL: גופן ברירת מחדל

en: Default sorting
he_IL: מיון ברירת מחדל

en: Default use primary color
he_IL: שימוש ברירת מחדל בצבע ראשי

en: Delay JavaScript Execution
he_IL: עיכוב ביצוע JavaScript

en: Delay Overlay (ms)
he_IL: השכבה על עיכוב (מילישניות)

en: Delay time to show (seconds)
he_IL: זמן עיכוב להצגה (שניות)

en: Demo data successfully imported. Please refresh your site and Click Save All Changes NasaTheme options.
he_IL: נתוני הדגמה יובאו בהצלחה. אנא רענן את האתר שלך ולחץ על שמור את כל השינויים אפשרויות NasaTheme.

en: Demo data was imported. If you want import demo data again, You should need reset data of your site.
he_IL: יובאו נתוני הדגמה. אם אתה רוצה לייבא שוב נתוני הדגמה, אתה צריך לאפס נתוני האתר שלך.

en: Description (optional)
he_IL: תיאור (אופציונאלי)

en: Details are shown above. The importer will now try again with a different parser...
he_IL: הפרטים מוצגים למעלה. היבואן ינסה כעת שוב עם מנתח אחר...

en: Disable ajax Progress Bar Loading
he_IL: השבת את טעינת סרגל ההתקדמות של ajax

en: Disable Ajax Shop
he_IL: השבת את Ajax Shop

en: Disable Login/Register Menu in Topbar
he_IL: השבת את תפריט התחברות/רישום בסרגל העליון

en: Disable Quick View
he_IL: השבת תצוגה מהירה

en: Disable Refill - Contact Form 7
he_IL: השבת מילוי חוזר - טופס יצירת קשר 7

en: Disable top level of categories follow current category archive (Use for Multi stores)
he_IL: השבת את הרמה העליונה של קטגוריות בהתאם לארכיון הקטגוריות הנוכחיות (השתמש עבור חנויות מרובות)

en: Dismiss this notice
he_IL: בטל הודעה זו

en: Display a list of prices to filter products.
he_IL: הצג רשימה של מחירים לסינון מוצרים.

en: Display a list of status to filter products.
he_IL: הצג רשימה של סטטוסים לסינון מוצרים.

en: Display a list of tags to filter products.
he_IL: הצג רשימה של תגים לסינון מוצרים.

en: Display button reset filter.
he_IL: מסנן איפוס לחצן תצוגה.

en: Display product Categories on the Grid
he_IL: הצג קטגוריות מוצרים ברשת

en: Display product categories with Accordion.
he_IL: הצג קטגוריות מוצרים עם אקורדיון.

en: Display product SKU on the Grid
he_IL: הצג מק"ט של מוצר ברשת

en: Display yith product brands with Accordion.
he_IL: הצג את מותגי המוצרים עם אקורדיון.

en: Dokan
he_IL: דוקאן

en: Don't show this popup again
he_IL: אל תציג את החלון הקופץ הזה שוב

en: Done. Please wait for continuing to import data
he_IL: בוצע. אנא המתן להמשך ייבוא ​​הנתונים

en: Dots for Main Slide
he_IL: נקודות עבור שקופית ראשית

en: Dotted
he_IL: מְנוּקָד

en: Double Rows
he_IL: שורות כפולות

en: Double Thumbnails
he_IL: תמונות ממוזערות כפולות

en: Download and import file attachments
he_IL: הורד ויבא את הקובץ המצורף

en: Edit
he_IL: לַעֲרוֹך

en: Effect Before Load Site
he_IL: השפעה לפני טעינת אתר

en: Effect for show more and show less
he_IL: השפעה להצגה יותר ולהראות פחות

en: Elementor
he_IL: אלמנטור

en: Elementor - Homepage List
he_IL: אלמנטור - רשימת עמודי הבית

en: Elementor Header & Footer Builder
he_IL: בונה כותרות וכותרות של אלמנטור

note: Name of the theme
en: Elessi Theme
he_IL: נושא אלסי

en: Email
he_IL: אימייל

en: Email address
he_IL: כתובת דוא"ל

en: Email incorrect format.
he_IL: אימייל פורמט שגוי.

en: Enable
he_IL: לְאַפשֵׁר

en: Enable Button Filter
he_IL: אפשר מסנן לחצנים

en: Enable Mobile Layout
he_IL: הפעל פריסה ניידת

en: Enable Portfolio
he_IL: הפעל תיק עבודות

en: Enable Promotion Gifts featured icon
he_IL: הפעל סמל מוצג של מתנות קידום מכירות

en: Enter a different address
he_IL: הזן כתובת אחרת

en: Enter your address to view shipping options.
he_IL: הזן את כתובתך כדי לראות אפשרויות משלוח.

en: Error
he_IL: שְׁגִיאָה

en: Error!
he_IL: שְׁגִיאָה!

en: Error.
he_IL: שְׁגִיאָה.

en: Estimate shipping rates
he_IL: הערכת תעריפי משלוח

en: Event After Add to Cart
he_IL: אירוע לאחר הוספה לסל

en: Ex: 3 days ago, 5 hours ago, ...
he_IL: לדוגמה: לפני 3 ימים, לפני 5 שעות, ...

en: Ex: Jonh in US purchased a
he_IL: לדוגמה: ג'ון בארה"ב רכש א

en: Extends Desktop
he_IL: מרחיב את שולחן העבודה

en: Extends from Desktop
he_IL: מתרחב משולחן העבודה

en: External Source
he_IL: מקור חיצוני

en: Extra class name
he_IL: שם כיתה נוספת

en: Failed to create new user for %s. Their posts will be attributed to the current user.
he_IL: יצירת משתמש חדש עבור %s נכשלה. הפוסטים שלהם ייוחסו למשתמש הנוכחי.

en: Failed to import %s %s
he_IL: כשל בייבוא ​​%s %s

en: Failed to import %s &#8220;%s&#8221;
he_IL: כשל בייבוא ​​%s &#8220;%s&#8221;

en: Failed to import &#8220;%s&#8221;: Invalid post type %s
he_IL: ייבוא ​​&#8220;%s&#8221; נכשל: סוג פוסט לא חוקי %s

en: Failed to import author %s. Their posts will be attributed to the current user.
he_IL: ייבוא ​​המחבר %s נכשל. הפוסטים שלהם ייוחסו למשתמש הנוכחי.

en: Failed to import category %s
he_IL: ייבוא ​​הקטגוריה %s נכשל

en: Failed to import post tag %s
he_IL: ייבוא ​​תג הפוסט %s נכשל

en: Favicon Options
he_IL: אפשרויות Favicon

en: Featured
he_IL: מומלצים

en: Featured Badge
he_IL: תג נבחר

en: Featured Badge Color
he_IL: צבע התג המוצג

en: Fetching attachments is not enabled
he_IL: שליפת קבצים מצורפים לא מופעלת

en: Filter
he_IL: לְסַנֵן

en: Filter by
he_IL: סנן לפי

en: Filter by price
he_IL: סנן לפי מחיר

en: Filter by status
he_IL: סנן לפי סטטוס

en: Filter by Tags
he_IL: סינון לפי תגים

en: Filter by:
he_IL: סינון לפי:

en: Filters
he_IL: מסננים

en: Fit Rows
he_IL: התאמה לשורות

en: Flexible - Menu Resizing (Desktop and Tablet)
he_IL: גמיש - שינוי גודל התפריט (שולחן עבודה וטאבלט)

en: Flip Horizontal
he_IL: הפוך אופקי

en: Focus Main Image
he_IL: פוקוס תמונה ראשית

en: Focus main image after active variation product
he_IL: התמקד בתמונה הראשית לאחר מוצר וריאציה פעילה

en: Font Nasa icons
he_IL: אייקוני גופן Nasa

en: Font Options
he_IL: אפשרויות גופן

en: Font size
he_IL: גודל גופן

en: Font Size Title
he_IL: גודל גופן הטיה

en: Font Weight
he_IL: משקל גופן

en: Fontawesome icons
he_IL: אייקונים מדהימים

en: Footer
he_IL: כותרת תחתונה

en: Footer Built-In Support (Widgets Builder)
he_IL: תמיכה מובנית בכותרת תחתונה (בונה יישומונים)

en: Footer Dark ( No.1 )
he_IL: כותרת תחתונה כהה ( מס' 1 )

en: Footer Dark ( No.2 )
he_IL: כותרת תחתונה כהה ( מס' 2 )

en: Footer Global
he_IL: כותרת תחתונה גלובלית

en: Footer Layout
he_IL: פריסת כותרת תחתונה

en: Footer Light 1 ( No.1 )
he_IL: כותרת תחתונה 1 ( מס' 1 )

en: Footer Light 1 ( No.2 )
he_IL: כותרת תחתונה 1 ( מס' 2 )

en: Footer Light 1 ( No.3 )
he_IL: כותרת תחתונה 1 ( מס' 3 )

en: Footer Light 1 ( No.4 )
he_IL: כותרת תחתונה 1 ( מס' 4 )

en: Footer Light 1 ( No.5 )
he_IL: כותרת תחתונה 1 ( מס' 5 )

en: Footer Light 1 ( No.6 )
he_IL: כותרת תחתונה 1 ( מס' 6 )

en: Footer Light 2 ( No.1 )
he_IL: כותרת תחתונה 2 ( מס' 1 )

en: Footer Light 2 ( No.2 )
he_IL: כותרת תחתונה 2 ( מס' 2 )

en: Footer Light 2 ( No.3 )
he_IL: כותרת תחתונה 2 ( מס' 3 )

en: Footer Light 2 ( No.4 )
he_IL: כותרת תחתונה 2 ( מס' 4 )

en: Footer Light 2 ( No.5 )
he_IL: כותרת תחתונה 2 ( מס' 5 )

en: Footer Light 2 ( No.6 )
he_IL: כותרת תחתונה 2 ( מס' 6 )

en: Footer Light 2 ( No.7 )
he_IL: כותרת תחתונה 2 ( מס' 7 )

en: Footer Light 3 ( No.1 )
he_IL: כותרת תחתונה 3 ( מס' 1 )

en: Footer Light 3 ( No.2 )
he_IL: כותרת תחתונה 3 ( מס' 2 )

en: Footer Mobile
he_IL: כותרת תחתונה לנייד

en: Footer Mobile Layout
he_IL: פריסת כותרת תחתונה לנייד

en: Footer Options
he_IL: אפשרויות כותרת תחתונה

en: Format Currency - Only for WPML
he_IL: פורמט מטבע - רק עבור WPML

en: Free Shipping Bar - WooCommerce Advanced Free Shipping
he_IL: בר משלוח חינם - WooCommerce משלוח חינם מתקדם

en: Full
he_IL: מלא

en: Full Width
he_IL: רוחב מלא

en: Full width to left
he_IL: רוחב מלא לשמאל

en: Full width to right
he_IL: רוחב מלא לימין

en: Fullwidth ?
he_IL: רוחב מלא ?

en: Fullwidth Main Menu
he_IL: תפריט ראשי ברוחב מלא

en: Gallery - Carousel
he_IL: גלריה - קרוסלה

en: GDPR Notice
he_IL: הודעת GDPR

en: GDPR Options
he_IL: אפשרויות GDPR

en: GDPR Policies Link
he_IL: קישור למדיניות GDPR

en: General
he_IL: כללי

en: General Options
he_IL: אפשרויות כלליות

en: Georgia
he_IL: גאורגיה

en: Global Options
he_IL: אפשרויות גלובליות

en: GO TO HOME
he_IL: לך הביתה

en: Go to Theme Options
he_IL: עבור אל אפשרויות ערכת נושא

en: Good
he_IL: טוֹב

en: Google font
he_IL: גופן גוגל

en: Gray Effect
he_IL: אפקט אפור

en: Gray Mode
he_IL: מצב אפור

en: Great to have you back!
he_IL: נהדר שחזרת!

en: Great to see you here!
he_IL: נהדר לראות אותך כאן!

en: Greek
he_IL: יווני

en: Greek Extended
he_IL: יוונית מורחב

en: Grid
he_IL: רֶשֶׁת

en: Grid Rows
he_IL: שורות רשת

en: Grid View Mode
he_IL: מצב תצוגת רשת

en: Have a coupon code?
he_IL: יש לך קוד קופון?

en: Have a coupon?
he_IL: יש לך קופון?

en: Header
he_IL: כּוֹתֶרֶת

en: Header Builder
he_IL: בונה כותרות

en: Header Global
he_IL: כותרת גלובלית

en: Header Icons
he_IL: סמלי כותרת

en: Header Icons - Sticky
he_IL: אייקוני כותרת - דביקים

en: Header icons Cart | Wishlist | Compare
he_IL: סמלי כותרת עגלת | רשימת משאלות | לְהַשְׁווֹת

en: Header Icons Hover
he_IL: סמלי כותרת מרחפים

en: Header Icons Hover - Sticky
he_IL: סמל כותרת רחף - דביק

en: Header Layout
he_IL: פריסת כותרת

en: Header Options
he_IL: אפשרויות כותרת

en: Header Search
he_IL: חיפוש כותרות

en: Header search form
he_IL: טופס חיפוש כותרות

en: Header Theme Builder
he_IL: בונה ערכות נושא של כותרות

en: Heading fonts (H1, H2, H3, H4, H5, H6)
he_IL: גופני כותרות (H1, H2, H3, H4, H5, H6)

en: Heading for Archive Page
he_IL: כותרת לדף ארכיון

en: Heading for Blog Page
he_IL: הפנייה לדף הבלוג

en: Height
he_IL: גוֹבַה

en: Height - Logo
he_IL: גובה - לוגו

en: Height - Mobile Logo
he_IL: גובה - לוגו נייד

en: Height - Sticky Logo
he_IL: גובה - לוגו דביק

en: Height For Mobile
he_IL: גובה לנייד

en: Hello, %s!
he_IL: שלום, %s!

en: Hide Additional Information Tab
he_IL: הסתר כרטיסיית מידע נוסף

en: Hide categories empty product - Top Filter Categories
he_IL: הסתר קטגוריות מוצר ריק - קטגוריות סינון מובילות

en: Hide decimal price
he_IL: הסתר מחיר עשרוני

en: Hide empty
he_IL: הסתר ריק

en: Hide empty categories
he_IL: הסתר קטגוריות ריקות

en: Hide empty price ranges
he_IL: הסתר טווחי מחירים ריקים

en: Hide First Section ?
he_IL: להסתיר את הסעיף הראשון?

en: Hide in Mobile (width site small less 640px OR Mobile Layout)
he_IL: הסתר בנייד (אתר ברוחב קטן פחות 640 פיקסלים או פריסת נייד)

en: Home
he_IL: בית

en: Horizontal
he_IL: אופקי

en: Hover Product Effect
he_IL: רחף אפקט מוצר

en: Hover Zoom Image
he_IL: רחף תמונה זום

en: Howdy! Upload your WordPress eXtended RSS (WXR) file and we&#8217;ll import the posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags into this site.
he_IL: היי! העלה את קובץ ה-WordPress eXtended RSS (WXR) שלך ואנחנו נייבא את הפוסטים, הדפים, ההערות, השדות המותאמים אישית, הקטגוריות והתגים לאתר זה.

en: Hurry up! Sale end in:
he_IL: הזדרז! המכירה מסתיימת ב:

en: I'm shopping for ...
he_IL: אני קונה עבור...

en: Icon Add To Cart in Grid
he_IL: סמל הוסף לעגלה ברשת

en: Icon Mini Cart in Header
he_IL: סמל מיני עגלה בכותרת

en: If a new user is created by WordPress, a new password will be randomly generated and the new user&#8217;s role will be set as %s. Manually changing the new user&#8217;s details will be necessary.
he_IL: אם משתמש חדש נוצר על ידי וורדפרס, סיסמה חדשה תיווצר באופן אקראי ותפקיד המשתמש החדש יוגדר כ-%s. יהיה צורך בשינוי ידני של פרטי המשתמש החדש.

en: If Turn on, the live search Ajax feature will be lost
he_IL: אם הפעל, תכונת החיפוש החי Ajax תאבד

en: If you have a coupon code, please apply it below.
he_IL: אם יש לך קוד קופון, נא להחיל אותו למטה.

en: If you wish to style particular content element differently, then use this field to add a class name and then refer to it in your css file.
he_IL: אם ברצונך לעצב רכיב תוכן מסוים בצורה שונה, השתמש בשדה זה כדי להוסיף שם מחלקה ולאחר מכן עיין בו בקובץ css שלך.

en: Ignore on Mobile
he_IL: התעלם בנייד

en: Image URL
he_IL: כתובת אתר של תמונה

en: Images
he_IL: תמונות

en: Images Columns
he_IL: עמודות תמונות

en: Images Style
he_IL: סגנון תמונות

en: Import Attachments
he_IL: ייבוא ​​קבצים מצורפים

en: Import author:
he_IL: מחבר ייבוא:

en: Import Data (Media, Posts, Products, Categories...)
he_IL: ייבוא ​​נתונים (מדיה, פוסטים, מוצרים, קטגוריות...)

en: Import Homes
he_IL: ייבוא ​​בתים

en: Import Options
he_IL: אפשרויות ייבוא

en: Import Sliders
he_IL: ייבוא ​​סליידרים

en: Import Widgets Sidebars
he_IL: ייבוא ​​סרגלי צד של ווידג'טים

en: Import WordPress
he_IL: ייבוא ​​וורדפרס

en: Imported!
he_IL: מְיוֹבָּא!

en: In Group Icons - Header
he_IL: בסמלים של הקבוצה - כותרת

en: In order to provide you a personalized shopping experience, our site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our
he_IL: על מנת לספק לך חווית קנייה מותאמת אישית, האתר שלנו משתמש בעוגיות. על ידי המשך השימוש באתר זה, אתה מסכים לנו

en: In Stock
he_IL: במלאי

en: In stock
he_IL: במלאי

en: In Topbar - Header
he_IL: ב-Topbar - כותרת

en: Include FontAwesome 5 (Note: You only can use Free icons)
he_IL: כלול את FontAwesome 5 (הערה: אתה יכול להשתמש רק בסמלים בחינם)

en: Include Theme Version when call css files
he_IL: כלול את גרסת העיצוב בעת קריאת קבצי css

en: Include Theme Version when call js files
he_IL: כלול את גרסת העיצוב בעת קריאת קבצי js

en: Infinite - Only using for Ajax
he_IL: Infinite - משתמש רק עבור Ajax

en: Infinite Slide
he_IL: שקופית אינסופית

en: Infomations Columns
he_IL: עמודות מידע

en: INFORMATION
he_IL: מֵידָע

en: Inputs Radius
he_IL: רדיוס כניסות

en: Install
he_IL: להתקין

note: %2$s: plugin name in screen reader markup
en: Install %2$s
he_IL: התקן %2$s

en: Install Elessi Theme - Child
he_IL: התקן את Elessi Theme - Child

en: Install Plugins
he_IL: התקן פלאגינים

en: Install Required Plugins
he_IL: התקן פלאגינים נדרשים

en: Installed But Not Activated
he_IL: מותקן אך לא הופעל

en: Installed version:
he_IL: גרסה מותקנת:

note: 1: plugin name, 2: action number 3: total number of actions.
en: Installing and Activating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
he_IL: התקנה והפעלה של הפלאגין %1$s (%2$d/%3$d)

en: Installing Plugin
he_IL: מתקין פלאגין

note: 1: plugin name, 2: action number 3: total number of actions.
en: Installing Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
he_IL: מתקין את הפלאגין %1$s (%2$d/%3$d)

note: %s: plugin name.
en: Installing Plugin: %s
he_IL: מתקין פלאגין: %s

en: Invalid file type
he_IL: סוג קובץ לא תקין

en: Isotope Layout Mode
he_IL: מצב פריסת איזוטופ

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
he_IL: נראה שאיננו יכולים למצוא את מה שאתה מחפש. אולי חיפוש יכול לעזור.

en: Italic
he_IL: נטוי

en: Items
he_IL: פריטים

en: items
he_IL: פריטים

en: Languages Switcher - Requires WPML
he_IL: מחליף שפות - דורש WPML

en: Large
he_IL: גָדוֹל

en: Large Spacing
he_IL: מרווח גדול

en: Last Backup :
he_IL: גיבוי אחרון:

en: Latest
he_IL: הכי מאוחר

en: Latin
he_IL: לָטִינִית

en: Latin Extended
he_IL: לטינית מורחב

en: Layout
he_IL: מַעֲרָך

en: Layout Single or Double rows.
he_IL: פריסה שורות בודדות או כפולות.

en: Layout Style
he_IL: סגנון פריסה

note: %s is product title
en: Leave a Reply to %s
he_IL: השאירו תגובה ל-%s

en: Left
he_IL: שמאלה

en: Left Sidebar
he_IL: סרגל צד שמאל

en: Left Sidebar - Classic
he_IL: סרגל צד שמאל - קלאסי

en: Left Sidebar - Off-canvas
he_IL: סרגל צד שמאלי - מחוץ לקנבס

en: Left To Right
he_IL: משמאל לימין

en: Less -
he_IL: פחות -

en: Let's choose the homepage layout that you want to use on your website and click on the Start Import button.
he_IL: בוא נבחר את פריסת דף הבית שבה תרצה להשתמש באתר האינטרנט שלך ולחץ על כפתור התחל ייבוא.

en: Let's Compare!
he_IL: בואו נשווה!

en: Let's install some essential WordPress plugins to set up your site.
he_IL: בואו נתקין כמה תוספים חיוניים של וורדפרס כדי להגדיר את האתר שלך.

en: Light
he_IL: אוֹר

en: Light Mode
he_IL: מצב אור

en: Lightbox Image When click
he_IL: Lightbox Image כאשר לחץ

en: Limit Posts
he_IL: הגבל פוסטים

en: Limit Products Per Page
he_IL: הגבלת מוצרים לכל עמוד

en: Limit widgets to show more. (Input "All" will be show all widgets)
he_IL: הגבל ווידג'טים כדי להציג יותר. (הקלט "הכל" יציג את כל הווידג'טים)

en: Limited
he_IL: מוגבל

en: Link URL (optional)
he_IL: כתובת אתר של קישור (אופציונלי)

en: Links
he_IL: קישורים

en: List
he_IL: רשימה

en: List Files JS Delay
he_IL: רשימת קבצים JS Delay

en: List View Mode
he_IL: מצב תצוגת רשימה

en: Live Search Ajax Products
he_IL: חיפוש חי של מוצרי Ajax

en: Live Search Layout - (Header type 1, 2, 5, 7)
he_IL: פריסת חיפוש חי - (סוג כותרת 1, 2, 5, 7)

en: Load Css Canvas
he_IL: טען Css Canvas

en: Load Css Mobile Menu
he_IL: טען Css Mobile Menu

en: Load More - Only using for Ajax
he_IL: טען עוד - משתמש רק עבור Ajax

en: LOAD MORE ...
he_IL: טען עוד...

en: Login
he_IL: התחברות

en: Login / Register
he_IL: התחבר / הרשמה

en: Login/Register
he_IL: כניסה/הרשמה

en: Login/Register by Ajax form
he_IL: התחברות/הרשמה באמצעות טופס Ajax

en: Logo
he_IL: סֵמֶל

en: Logo and Favicon
he_IL: לוגו ו- Favicon

en: Logo Options
he_IL: אפשרויות לוגו

en: Lost your password?
he_IL: איבדת את הסיסמה שלך?

en: Lost?
he_IL: אָבֵד?

en: Main Image
he_IL: תמונה ראשית

en: Main Menu
he_IL: תפריט ראשי

en: Main Menu > Vertical Menu
he_IL: תפריט ראשי > תפריט אנכי

en: Main Menu Background Color
he_IL: תפריט ראשי צבע רקע

en: Main Menu Background Color - Sticky
he_IL: תפריט ראשי צבע רקע - דביק

en: Main Menu Text Color
he_IL: תפריט ראשי צבע טקסט

en: Main Menu Text Color - Sticky
he_IL: תפריט ראשי צבע טקסט - דביק

en: Main navigation
he_IL: ניווט ראשי

en: Manage Your Items List
he_IL: נהל את רשימת הפריטים שלך

en: Masonry
he_IL: בַּנָאוּת

en: Masonry Isotope
he_IL: איזוטופ בנייה

en: Masonry Isotope - Grid - Blog style
he_IL: איזוטופ בנייה - רשת - סגנון בלוג

en: Max Depth Level - Top Filter Categories
he_IL: רמת עומק מקסימלית - קטגוריות סינון מובילות

en: Max files Comments Images upload
he_IL: מקסימום קבצים הערות העלאת תמונות

en: max files:
he_IL: מקסימום קבצים:

en: Max Height - Logo
he_IL: גובה מקסימלי - לוגו

en: Max Height - Sticky Logo
he_IL: גובה מקסימלי - לוגו דביק

en: Max Height Logo - Mobile
he_IL: לוגו מקס גובה - נייד

en: Max price
he_IL: מחיר מקסימלי

en: Max price ranges
he_IL: טווחי מחירים מקסימליים

en: Max products compare
he_IL: מקס מוצרים להשוות

en: Max size allowed: %s kB
he_IL: גודל מקסימלי מותר: %s kB

en: Max Size Comments Images upload (kb)
he_IL: גודל מקסימלי הערות העלאת תמונות (kb)

en: max size:
he_IL: גודל מקסימלי:

en: Maximum number of files allowed is: %s file(s)
he_IL: המספר המרבי של קבצים המותר הוא: %s קבצים

en: Medium
he_IL: בינוני

en: Medium Spacing
he_IL: מרווח בינוני

en: Menu Font Size (Desktop and Tablet)
he_IL: גודל גופן בתפריט (שולחן עבודה וטאבלט)

en: Menu item skipped due to invalid menu slug: %s
he_IL: פריט תפריט דילג עקב שלב תפריט לא חוקי: %s

en: Menu item skipped due to missing menu slug
he_IL: פריט תפריט דילג עקב תפריט חסר

en: Menu Options
he_IL: אפשרויות תפריט

en: Meta Info - Blog Style
he_IL: Meta Info - סגנון בלוג

en: Meta Infomations Position
he_IL: עמדת מטא מידע

en: Method
he_IL: שיטה

en: Min price
he_IL: מחיר מינימלי

en: Mini Cart - Coupon
he_IL: מיני עגלה - קופון

en: Mini Cart - Note
he_IL: מיני עגלה - הערה

en: Mini Cart - Shipping
he_IL: מיני עגלה - משלוח

en: Mini Cart - You may be interested in…
he_IL: מיני עגלה - אולי יעניין אותך...

en: Minify Fonts Icons
he_IL: הקטנת סמלים של גופנים

en: Minimum required version:
he_IL: מינימום גרסה נדרשת:

en: Mobile Bottom Bar
he_IL: סרגל תחתון נייד

en: Mobile Bottom Bar Content
he_IL: תוכן סרגל תחתון לנייד

en: Mobile Bottom Bar Options
he_IL: אפשרויות סרגל תחתון נייד

en: Mobile Columns
he_IL: עמודות ניידות

en: Mobile Layout
he_IL: פריסה ניידת

en: Mobile Layout Mode
he_IL: מצב פריסה נייד

en: Mobile Logo
he_IL: לוגו נייד

en: Mobile Logo Options
he_IL: אפשרויות לוגו נייד

en: Mobile Menu Layout
he_IL: פריסת תפריט נייד

en: Mode
he_IL: מצב

en: Modern
he_IL: מוֹדֶרנִי

en: Modern - No Header, No Footer
he_IL: מודרני - ללא כותרת עליונה, ללא כותרת תחתונה

en: Monthly Archives: %s
he_IL: ארכיון חודשי: %s

en: More +
he_IL: עוד +

en: More Results
he_IL: עוד תוצאות

en: Move To Top
he_IL: העבר למעלה

en: My Account
he_IL: החשבון שלי

en: My Cart
he_IL: העגלה שלי

en: N/A
he_IL: לא

en: Name
he_IL: שֵׁם

en: Nasa - Filter Product by Price (slide)
he_IL: Nasa - סינון מוצר לפי מחיר (שקופית)

en: Nasa compare products Extends Yith Plugin Compare
he_IL: נאסא השוואת מוצרים Extends Yith Plugin Compare

en: Nasa Core
he_IL: נאסא ליבה

en: Nasa widget displays recent posts
he_IL: יישומון נאסא מציג פוסטים אחרונים

en: NasaTheme Wishlist Feature
he_IL: תכונת משאלות NasaTheme

en: Never expire
he_IL: לעולם אל תפוג

en: Newer Comments &rarr;
he_IL: &rarr;תגובות חדשות יותר

en: Newsletter
he_IL: ניוזלטר

en: Newsletter Popup
he_IL: ניוזלטר קופץ

en: NEXT
he_IL: הַבָּא

en: Next &rarr;
he_IL: &rarr; הבא

en: Next - Previous Product
he_IL: הבא - מוצר קודם

en: Next <span class="fa fa-caret-right"></span>
he_IL: <span class="fa fa-caret-right"></span>הַבָּא

en: Next <span class="meta-nav">&rarr;</span>
he_IL: <span class="meta-nav">&rarr;</span> הבא

en: No
he_IL: לא

note: 1: plugin name.
en: No action taken. Plugin %1$s was already active.
he_IL: לא ננקטה פעולה. הפלאגין %1$s כבר היה פעיל.

en: No backups yet.
he_IL: עדיין אין גיבויים.

en: No Effect
he_IL: ללא השפעה

en: No plugins are available to be activated at this time.
he_IL: אין פלאגינים זמינים להפעלה בשלב זה.

en: No plugins are available to be installed at this time.
he_IL: אין פלאגינים זמינים להתקנה בשלב זה.

en: No plugins are available to be updated at this time.
he_IL: אין פלאגינים זמינים לעדכון בשלב זה.

en: No plugins to install, update or activate.
he_IL: אין תוספים להתקנה, עדכון או הפעלה.

en: No plugins were selected to be activated. No action taken.
he_IL: לא נבחרו תוספים להפעלה. לא ננקטו כל פעולה.

en: No plugins were selected to be installed. No action taken.
he_IL: לא נבחרו תוספים להתקנה. לא ננקטה פעולה.

en: No plugins were selected to be updated. No action taken.
he_IL: לא נבחרו תוספים לעדכון. לא ננקטה פעולה.

en: No product added to compare !
he_IL: לא נוסף מוצר להשוואה!

en: No product categories exist.
he_IL: לא קיימות קטגוריות מוצרים.

en: No products in the cart.
he_IL: אין מוצרים בעגלה.

en: No products in the wishlist.
he_IL: אין מוצרים ברשימת המשאלות.

en: No products were found matching your selection.
he_IL: לא נמצאו מוצרים התואמים לבחירה שלך.

en: No products were found of this vendor!
he_IL: לא נמצאו מוצרים של ספק זה!

en: No shipping method has been selected. Please double check your address, or contact us if you need any help.
he_IL: לא נבחרה שיטת משלוח. אנא בדוק שוב את הכתובת שלך, או צור איתנו קשר אם אתה זקוק לעזרה כלשהי.

note: $s shipping destination.
en: No shipping options were found for %s.
he_IL: לא נמצאו אפשרויות משלוח עבור %s.

en: No Sidebar
he_IL: אין סרגל צד

en: No Sidebar (Centered)
he_IL: ללא סרגל צד (ממורכז)

en: No vendor found!
he_IL: לא נמצא ספק!

en: None
he_IL: אף אחד

en: Normal
he_IL: נוֹרמָלִי

en: Not a member?
he_IL: לא חבר?

en: Not Found Products
he_IL: לא נמצאו מוצרים

en: Not found!
he_IL: לא נמצא!

en: Not Installed
he_IL: לא מותקן

en: Not only is layout responsive, but also the theme uses the device detect technology to switch the web layout compatible on each type of user device
he_IL: לא רק שהפריסה מגיבה, אלא גם הנושא משתמש בטכנולוגיית זיהוי המכשיר כדי לשנות את פריסת האינטרנט תואמת בכל סוג של מכשיר משתמש

en: Not Set
he_IL: לא מוכן

en: Not Show
he_IL: לא הצג

en: Not that bad
he_IL: לא כזה נורא

en: Not use Mobile App - Simulator
he_IL: אין להשתמש באפליקציה לנייד - סימולטור

en: Note
he_IL: הערה

en: Note: Consider disabling this feature if you are using a third-party plugin developed for the Add to Cart feature in the Single Product Page!
he_IL: הערה: שקול להשבית תכונה זו אם אתה משתמש בתוסף של צד שלישי שפותח עבור התכונה הוסף לעגלה בדף המוצר היחיד!

en: Note: don't using for Sidebar Off-canvas and Toggle Sidebar Classic
he_IL: הערה: אל תשתמש עבור סרגל צד מחוץ לקנבס והחלפת סרגל צד קלאסי

en: Note: Images at demo are not included in the download package and they are replaced with placeholders in demo data.
he_IL: הערה: תמונות בהדגמה אינן כלולות בחבילת ההורדה והן מוחלפות במצייני מקום בנתוני הדגמה.

en: Note: The Hover Zoom Image Will be Turned Off!!!
he_IL: הערה: תמונת זום הרחף תכבה!!!

en: Nothing Found
he_IL: שום דבר לא נמצא

en: Number for related blog
he_IL: מספר לבלוג קשור

en: Number for related products
he_IL: מספר עבור מוצרים קשורים

en: Number of posts to show:
he_IL: מספר הפוסטים להצגה:

en: Number Show Quickview Thumbnail
he_IL: מספר הצג תמונה ממוזערת של תצוגה מהירה

en: Number Tags
he_IL: תגי מספר

en: Off
he_IL: כבוי

en: Off-Canvas
he_IL: מחוץ לקנבס

en: On
he_IL: עַל

en: On All Pages
he_IL: בכל הדפים

en: On Archive Product Pages
he_IL: בדפי מוצר בארכיון

en: On Backorders
he_IL: על הזמנות חוזרות

en: On Sale
he_IL: במבצע

en: Only %s item(s) left in stock.
he_IL: נותרו רק %s פריטים במלאי.

en: Only Display 1 Time
he_IL: הצג רק פעם אחת

en: Only effective for style 1, style 2(Images style : slide images), style 6 and style 7
he_IL: יעיל רק עבור סגנון 1, סגנון 2 (סגנון תמונות: תמונות שקופיות), סגנון 6 וסגנון 7

en: Only format accepted: JPG, JPEG, BMP, PNG or GIF
he_IL: רק פורמט מקובל: JPG, JPEG, BMP, PNG או GIF

en: Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
he_IL: רק לקוחות מחוברים שרכשו מוצר זה רשאים להשאיר ביקורת.

en: Only Show Buttons
he_IL: הצג רק כפתורים

en: Only show children of the current category
he_IL: הצג רק ילדים מהקטגוריה הנוכחית

en: Only Show one Shipping Method in Cart Page
he_IL: הצג רק שיטת משלוח אחת בדף העגלה

en: Only show title product on one line if it is too long.
he_IL: הצג רק מוצר כותרת בשורה אחת אם הוא ארוך מדי.

en: Only use for Accordion.
he_IL: השתמש רק עבור אקורדיון.

en: Only use for Visual Composer Template.
he_IL: השתמש רק עבור Visual Composer Template.

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
he_IL: אופס! לא ניתן למצוא את הדף הזה.

en: Open
he_IL: לִפְתוֹחַ

en: Open Cart Sidebar
he_IL: פתח את סרגל הצד של העגלה

en: Opp! please try to install the plugins here
he_IL: אופס! אנא נסה להתקין את התוספים כאן

en: Optimize Yith Wishlist HTML
he_IL: בצע אופטימיזציה של HTML ברשימת המשאלות של Yith

en: Option 2 Columns
he_IL: אפשרות 2 עמודות

en: Option 6 Columns
he_IL: אפשרות 6 עמודות

en: Options Reset
he_IL: איפוס אפשרויות

en: Options Updated
he_IL: אפשרויות עודכנו

en: OR
he_IL: אוֹ

en: or assign posts to an existing user:
he_IL: או הקצה פוסטים למשתמש קיים:

en: or create new user with login name:
he_IL: או צור משתמש חדש עם שם התחברות:

en: Or login with
he_IL: או התחבר עם

en: Order by
he_IL: מיין לפי

en: Order by - Top Filter Categories
he_IL: סדר לפי - קטגוריות סינון מובילות

en: Order Complete
he_IL: הזמנה הושלמה

en: Order Number
he_IL: מספר הזמנה

en: Ordering Mobile Menu
he_IL: הזמנת תפריט נייד

en: Out of stock
he_IL: אזל במלאי

en: Overall
he_IL: באופן כללי

en: Overflows: + 0.5 items
he_IL: הצפות: + 0.5 פריטים

en: Page view compare products
he_IL: תצוגת דף השוואה בין מוצרים

en: Pages:
he_IL: דפים:

en: Pagination Layout
he_IL: פריסת עימוד

en: Palatino
he_IL: פלטינו

en: Password
he_IL: סיסמה

en: Password is required.
he_IL: דרושה סיסמא.

en: Pay
he_IL: לְשַׁלֵם

en: PAYMENT
he_IL: תַשְׁלוּם

en: Payment Method
he_IL: אמצעי תשלום

en: Payment Methods
he_IL: שיטות תשלום

en: Pe7s icons
he_IL: סמלים של Pe7s

en: Perfect
he_IL: מושלם

en: Phone
he_IL: טלפון

en: Phone incorrect format.
he_IL: פורמט שגוי של הטלפון.

en: Pictures
he_IL: תמונות

en: Pictures (max size: %s kB, max files: %s)
he_IL: תמונות (גודל מקסימלי: %s KB, מקסימום קבצים: %s)

en: Pingback:
he_IL: פינג-בק:

en: Play Video
he_IL: הפעל וידאו

en: Please click on the item you want to add to your site to do the Homepage.
he_IL: אנא לחץ על הפריט שברצונך להוסיף לאתר שלך כדי לבצע את דף הבית.

en: Please contact the administrator of this site for help.
he_IL: אנא צור קשר עם מנהל האתר הזה לקבלת עזרה.

en: Please contact the plugin provider and ask them to package their plugin according to the WordPress guidelines.
he_IL: אנא פנה לספק הפלאגין ובקש ממנו לארוז את התוסף לפי הנחיות וורדפרס.

en: Please create Static Blocks (or Custom Block of Elementor Header & Footer Builder) and select here.
he_IL: אנא צור בלוקים סטטיים (או בלוק מותאם אישית של Elementor Header & Footer Builder) ובחר כאן.

en: Please enter an address to continue.
he_IL: אנא הזן כתובת כדי להמשיך.

en: Please Install Yith Plugin Compare
he_IL: אנא התקן Yith Plugin Compare

en: Please select some product options before adding this product to your cart.
he_IL: אנא בחר כמה אפשרויות מוצר לפני הוספת מוצר זה לעגלת הקניות שלך.

en: Please waiting in a few minutes, The process is running...
he_IL: אנא המתן בעוד מספר דקות, התהליך פועל...

en: Please, Install Yith Plugin Compare!
he_IL: בבקשה, התקן Yith Plugin Compare!

en: Plugin
he_IL: חיבור

[ctx: plugin A *and* plugin B]
en: and
he_IL:  ו

en: Plugin activated successfully.
he_IL: הפלאגין הופעל בהצלחה.

en: Plugin activation failed.
he_IL: הפעלת הפלאגין נכשלה.

note: 1: plugin name.
en: Plugin not activated. A higher version of %s is needed for this theme. Please update the plugin.
he_IL: הפלאגין לא הופעל. דרושה גרסה גבוהה יותר של %s עבור ערכת נושא זה. אנא עדכן את הפלאגין.

[ctx: plugins]
note: 1: number of plugins.
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
he_IL[0]: את כל <span class="count">(%s)</span>
he_IL[1]: את כל <span class="count">(%s)</span>

en: Plus
he_IL: ועוד

en: Popular Keywords
he_IL: מילות מפתח פופולריות

en: Popular Searches:
he_IL: חיפושים פופולריים:

en: Popularity
he_IL: פּוֹפּוּלָרִיוּת

en: Popup Background
he_IL: רקע קופץ

en: Popup Background Color
he_IL: צבע רקע קופץ

en: Popup Classical - Not use with Mobile App Simulation
he_IL: Popup Classical - לא לשימוש עם סימולציית אפליקציה לנייד

en: Popup Content
he_IL: תוכן קופץ

en: Popup Height
he_IL: גובה קופץ

en: Popup Width
he_IL: רוחב קופץ

en: Popup Your Order v1 - Not use with Mobile App Simulation
he_IL: Popup Your Order v1 - אין להשתמש עם סימולציית אפליקציה לנייד

en: Popup Your Order v2 - Not use with Mobile App Simulation
he_IL: Popup Your Order v2 - לא לשימוש עם סימולציית אפליקציה לנייד

en: Portfolio
he_IL: תיק עבודות

en: Portfolio Columns
he_IL: עמודות פורטפוליו

en: Portfolio Comments
he_IL: הערות תיק עבודות

en: Portfolio Count
he_IL: ספירת תיקים

en: Portfolio Lightbox
he_IL: פורטפוליו Lightbox

en: Position Account Icon
he_IL: מיקום סמל חשבון

en: Position filter categories
he_IL: קטגוריות מסנן מיקום

en: Posts
he_IL: פוסטים

en: Pre-Packaged
he_IL: ארוז מראש

en: Preload Fonts Icons
he_IL: טען מראש סמלי גופנים

en: PREVIOUS
he_IL: קודם

en: Price
he_IL: מחיר

en: Price Color
he_IL: מחיר צבע

en: Price font
he_IL: פונט מחיר

en: Price range size
he_IL: גודל טווח מחירים

en: Price:
he_IL: מחיר:

en: Price: Ascending
he_IL: מחיר: עולה

en: Price: Descending
he_IL: מחיר: יורד

en: Primary Color
he_IL: צבע יסוד

en: Proceed to checkout
he_IL: התקדם לנקודת הביקורת

en: Product
he_IL: מוצר

en: Product added to cart successfully!
he_IL: המוצר נוסף לעגלת הקניות בהצלחה!

en: Product added to compare !
he_IL: מוצר נוסף להשוואה!

en: Product added to wishlist successfully!
he_IL: המוצר נוסף לרשימת המשאלות בהצלחה!

en: Product already exists in Compare list !
he_IL: המוצר כבר קיים ברשימת ההשוואה!

en: Product Brands
he_IL: מותגי מוצר

en: Product Card Styles
he_IL: סגנונות כרטיס מוצר

en: Product Categories
he_IL: קטגוריות מוצרים

en: Product Description Wrapper - Apply with Tabs Classic
he_IL: תיאור מוצר עטיפה - למרוח עם Tabs Classic

en: Product Global Options
he_IL: אפשרויות גלובליות של המוצר

en: Product not already exists in Compare list !
he_IL: המוצר לא קיים כבר ברשימת ההשוואה!

en: Product quantity
he_IL: כמות המוצר

en: Product quantity updated successfully!
he_IL: כמות המוצר עודכנה בהצלחה!

en: Product removed from wishlist successfully!
he_IL: המוצר הוסר מרשימת המשאלות בהצלחה!

en: Product Sidebar
he_IL: סרגל הצד של המוצר

en: Product Sidebar Position
he_IL: מיקום סרגל הצד של המוצר

en: Product Spacing
he_IL: מרווח מוצר

en: Product successfully removed!
he_IL: המוצר הוסר בהצלחה!

en: Product title
he_IL: כותרת המוצר

en: Products
he_IL: מוצרים

en: Project Category
he_IL: קטגוריית פרויקטים

en: Project Name
he_IL: שם הפרוייקט

en: Promotion Gifts
he_IL: מתנות קידום מכירות

en: Promotion News
he_IL: חדשות קידום

en: Public Coupons - Mini Cart (one per line)
he_IL: קופונים ציבוריים - עגלה קטנה (אחת בכל שורה)

en: Published <span class="entry-date"><time class="entry-date" datetime="%1$s">%2$s</time></span> at <a href="%3$s" title="Link to full-size image">%4$s &times; %5$s</a> in <a href="%6$s" title="Return to %7$s" rel="gallery">%8$s</a>
he_IL: יצא לאור <span class="entry-date"><time class="entry-date" datetime="%1$s">%2$s</time></span> בְּ- <a href="%3$s" title="קישור לתמונה בגודל מלא">%4$s &times; %5$s</a> in <a href="%6$s" title="חזור אל %7$s" rel="gallery">%8$s</a>

en: Quantity
he_IL: כַּמוּת

en: Quantity Input - Checkout Page
he_IL: קלט כמות - דף קופה

en: Quantity Input - Off-Canvas Cart
he_IL: קלט כמות - עגלת Off-Canvas

en: Query type
he_IL: סוג שאילתה

en: Quick View
he_IL: מבט חטוף

en: Quickview Layout
he_IL: פריסת תצוגה מהירה

en: Quotes
he_IL: ציטוטים

en: Rate&hellip;
he_IL: ציון&hellip;

en: Rated %s out of 5
he_IL: מדורג %s מתוך 5

en: Reach Free Shipping Effect - WooCommerce Advanced Free Shipping
he_IL: להגיע לאפקט משלוח חינם - WooCommerce משלוח חינם מתקדם

en: Read more
he_IL: קרא עוד

en: Readmore
he_IL: קרא עוד

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
he_IL: מוכן לפרסם את הפוסט הראשון שלך? <a href="%1$s">התחל כאן</a>.

en: Recent Posts
he_IL: הודעות האחרונות

en: Recent Projects
he_IL: פרויקטים אחרונים

en: Recent Works
he_IL: עבודות אחרונות

en: Recommend Turn Off to use Builder Mode
he_IL: ממליץ לכבות כדי להשתמש במצב Builder

en: Recommended
he_IL: מוּמלָץ

en: Related
he_IL: קָשׁוּר

en: Related Products
he_IL: מוצרים קשורים

en: Reload
he_IL: לִטעוֹן מִחָדָשׁ

en: Remember
he_IL: זכור

en: Remember me
he_IL: זכור אותי

en: Remote file is incorrect size
he_IL: גודל הקובץ המרוחק שגוי

en: Remote file is too large, limit is %s
he_IL: הקובץ המרוחק גדול מדי, המגבלה היא %s

en: Remote server did not respond
he_IL: השרת המרוחק לא הגיב

en: Remote server returned error response %1$d %2$s
he_IL: שרת מרוחק החזיר תגובת שגיאה %1$d %2$s

en: Remove
he_IL: לְהַסִיר

note: %s is the product name
en: Remove %s from cart
he_IL: הסר את %s מהסל

en: Remove this product
he_IL: הסר את המוצר הזה

en: Removed all products from compare !
he_IL: הסירו את כל המוצרים מהשוואה!

en: Removed product from compare !
he_IL: המוצר הוסר מהשוואה!

en: Require ZIP file.
he_IL: דרוש קובץ ZIP.

en: Required
he_IL: נדרש

en: Required Update not Available
he_IL: עדכון נדרש אינו זמין

en: Requires Update
he_IL: דורש עדכון

en: Reset
he_IL: אִתחוּל

en: Reset WordPress plugin
he_IL: אפס את תוסף וורדפרס

en: Results Ajax Search (Limit Products)
he_IL: תוצאות Ajax Search (הגבלה של מוצרים)

en: Results info in top
he_IL: מידע על התוצאות למעלה

en: Retina Logo
he_IL: לוגו רשתית

en: RETURN TO CART
he_IL: חזור לעגלה

en: Return to Cart
he_IL: חזרה לעגלה

en: RETURN TO INFORMATION
he_IL: חזור למידע

en: Return to Previous Page
he_IL: חזור לדף הקודם

en: Return to Required Plugins Installer
he_IL: חזור אל מתקין התוספים הנדרשים

en: RETURN TO SHOP
he_IL: חזור לחנות

en: Return to the Dashboard
he_IL: חזור ללוח המחוונים

en: Review Product By Images
he_IL: סקור מוצר לפי תמונות

en: Review Product by Images
he_IL: סקור מוצר לפי תמונות

en: Review Your Order
he_IL: בדוק את ההזמנה שלך

en: Reviews
he_IL: ביקורות

en: Revolution Slider
he_IL: Slider Revolution

en: Right
he_IL: ימין

en: Right Sidebar
he_IL: סרגל צד ימין

en: Right Sidebar - Classic
he_IL: סרגל צד ימין - קלאסי

en: Right Sidebar - Off-canvas
he_IL: סרגל צד ימין - מחוץ לקנבס

en: Right To Left
he_IL: מימין לשמאל

en: RTL - Banner font
he_IL: RTL - גופן באנר

en: RTL - Heading fonts (H1, H2, H3, H4, H5, H6)
he_IL: RTL - גופני כותרות (H1, H2, H3, H4, H5, H6)

en: RTL - Main navigation
he_IL: RTL - ניווט ראשי

en: RTL - Price font
he_IL: RTL - פונט מחיר

en: RTL - Select Custom Font
he_IL: RTL - בחר גופן מותאם אישית

en: RTL - Text fonts (paragraphs, etc..)
he_IL: RTL - גופני טקסט (פסקאות וכו')

en: Sale
he_IL: מְכִירָה

en: Sale Badge Color
he_IL: צבע תג מכירה

en: Same as shipping address
he_IL: זהה לכתובת המשלוח

en: Save
he_IL: להציל

en: Save All Changes
he_IL: שמור את כל השינויים

en: Scroll Images
he_IL: גלול תמונות

en: Search
he_IL: לחפש

en: search
he_IL: לחפש

en: Search Anything After Submit
he_IL: חפש בכל דבר לאחר הגשה

en: Search Bar Effect
he_IL: אפקט סרגל החיפוש

en: Search here
he_IL: חפש כאן

en: Search icon
he_IL: סמל חיפוש

en: Search Options
he_IL: אפשרויות חיפוש

en: Search Results for: %s
he_IL: תוצאות חיפוש עבור: %s

en: Search..
he_IL: לחפש..

en: See
he_IL: לִרְאוֹת

en: Seems like an error has occured. Please double check the imported data. If incorrect, please use %s and try again
he_IL: נראה שהתרחשה שגיאה. אנא בדוק שוב את הנתונים המיובאים. אם שגוי, אנא השתמש ב-%s ונסה שוב

en: Select
he_IL: בחר

en: SELECT ALL HOMEPAGES
he_IL: בחר את כל דפי הבית

en: Select an available coupon
he_IL: בחר קופון זמין

en: Select category
he_IL: בחר קטגוריה

en: Select Contact Form
he_IL: בחר טופס יצירת קשר

en: Select Custom Font
he_IL: בחר גופן מותאם אישית

en: Select Options
he_IL: בחר אופציות

en: Select Options button to Quickview
he_IL: בחר בלחצן אפשרויות לתצוגה מהירה

en: Select page view compare
he_IL: בחר השוואת תצוגות עמוד

en: Select page view Portfolio
he_IL: בחר תיק תצוגת עמוד

en: Select the address that matches your card or payment method.
he_IL: בחר את הכתובת התואמת לכרטיס או לאמצעי התשלום שלך.

en: Select the Contact Form
he_IL: בחר בטופס צור קשר

en: Select the Footer Elementor
he_IL: בחר ב-Footer Elementor

en: Select the Footer Type
he_IL: בחר את סוג הכותרת התחתונה

en: Select the Header Builder
he_IL: בחר ב-Heer Builder

en: Select the Header Elementor
he_IL: בחר ב-Heer Elementor

en: Setup Theme Options
he_IL: הגדרת אפשרויות ערכת נושא

en: SETUP YOUR ACCOUNT
he_IL: הגדר את החשבון שלך

en: Share icons
he_IL: שתף אייקונים

en: Ship to
he_IL: לשלוח ל

en: SHIPPING
he_IL: משלוח

en: Shipping
he_IL: משלוח

en: Shipping address
he_IL: כתובת למשלוח

en: Shipping costs are calculated during checkout.
he_IL: עלויות המשלוח מחושבות במהלך התשלום.

en: Shipping Methods
he_IL: שיטות משלוח

en: Shipping options will be updated during checkout.
he_IL: אפשרויות המשלוח יעודכנו במהלך התשלום.

note: $s shipping destination.
en: Shipping to %s.
he_IL: משלוח אל %s.

en: Shop
he_IL: לִקְנוֹת

en: Shop order
he_IL: הזמנת חנות

en: Shop Sidebar
he_IL: סרגל צד של קניות

en: Shop Sidebar Layout
he_IL: חנות פריסת סרגל צד

en: Shopping Cart
he_IL: עגלת קניות

en: Short description (Only use for Blog Grid layout)
he_IL: תיאור קצר (השתמש רק לפריסת רשת בלוג)

en: Show
he_IL: הופעה

en: Show as Accordion
he_IL: הצג כאקורדיון

en: Show default numbers items
he_IL: הצג פריטי מספרי ברירת מחדל

en: Show hierarchy
he_IL: הצג היררכיה

en: Show items (0 ~ All)
he_IL: הצג פריטים (0 ~ הכל)

en: Show less
he_IL: הראי פחות

en: Show Mini Account
he_IL: הצג חשבון מיני

en: Show Mini Cart
he_IL: הצג מיני עגלה

en: Show Mini Compare
he_IL: הצג מיני השוואה

en: Show Mini Wishlist
he_IL: הצג מיני משאלות

en: Show more ...
he_IL: להראות יותר ...

en: Show Multi
he_IL: הצג מולטי

en: Show Notice
he_IL: הצג הודעה

en: Show product counts
he_IL: הצג ספירות מוצרים

en: Show Title In Line
he_IL: הצג כותרת בתור

en: Shows a custom attribute in a widget which lets you narrow down the list of products when viewing product categories.
he_IL: מציג מאפיין מותאם אישית בווידג'ט המאפשר לך לצמצם את רשימת המוצרים בעת הצגת קטגוריות מוצרים.

en: Shows a price filter slider in a widget which lets you narrow down the list of shown products when viewing product categories.
he_IL: מציג מחוון מסנן מחירים בווידג'ט המאפשר לך לצמצם את רשימת המוצרים המוצגים בעת הצגת קטגוריות מוצרים.

en: Side
he_IL: צַד

en: Sign in here
he_IL: היכנס כאן

en: SIGN IN TO YOUR ACCOUNT
he_IL: תתחבר לחשבון שלך

en: Simple
he_IL: פָּשׁוּט

en: Single Blog page
he_IL: עמוד בלוג בודד

en: Single Layout
he_IL: פריסת יחיד

en: Single Page
he_IL: עמוד יחיד

en: Single Product Layout
he_IL: פריסת מוצר בודד

en: Single Product Options
he_IL: אפשרויות מוצר בודד

en: Single Product Page
he_IL: דף מוצר בודד

en: Single Row
he_IL: שורה אחת

en: Single Thumbnail
he_IL: תמונה ממוזערת בודדת

en: Site Background Color - Boxed Layout
he_IL: צבע רקע אתר - פריסת קופסה

en: Site Background Image - Boxed Layout
he_IL: תמונת רקע באתר - פריסת קופסה

en: Site Layout
he_IL: פריסת האתר

en: Skip Load - Files CSS
he_IL: דלג על טעינה - קבצים CSS

en: Skip Load - Files CSS - Checkin it if you don't want your site call
he_IL: דלג על טעינה - קבצים CSS - בדוק אם אתה לא רוצה שיחת האתר שלך

en: SKU:
he_IL: מק"ט:

en: Slide
he_IL: שקופית

en: Slide Images
he_IL: תמונות שקופיות

en: Slide Show
he_IL: הצגת שקופיות

en: Slide Up-Down
he_IL: החלק למעלה-מטה

en: Small
he_IL: קָטָן

en: Small Spacing
he_IL: מרווח קטן

en: Smash Balloon Instagram Feed
he_IL: עדכון אינסטגרם של Smash Balloon

en: Sold By:
he_IL: נמכר על ידי:

en: Sold Out
he_IL: נמכר

en: Solid
he_IL: מוצק

en: Something went wrong with the plugin API.
he_IL: משהו השתבש ב-API של הפלאגין.

en: Sorry but your import failed. Most likely, it cannot work with your webhost. You will have to ask your webhost to increase your PHP max_execution_time (or any other webserver timeout to at least 300 secs) and memory_limit (to at least 196M) temporarily.
he_IL: מצטערים אבל הייבוא ​​שלך נכשל. סביר להניח שזה לא יכול לעבוד עם מארח האינטרנט שלך. תצטרך לבקש מארח האינטרנט שלך להגדיל את max_execution_time של PHP (או כל פסק זמן אחר של שרת אינטרנט ל-300 שניות לפחות) ואת memory_limit (לפחות 196M) באופן זמני.

en: Sorry there was a problem removing this coupon.
he_IL: מצטערים, הייתה בעיה בהסרת הקופון הזה.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
he_IL: מצטערים, אבל שום דבר לא תאם את מונחי החיפוש שלך. אנא נסה שוב עם כמה מילות מפתח שונות.

en: Sorry, but the page you are looking for is not found. Please, make sure you have typed the current URL.
he_IL: מצטערים, אבל הדף שאתה מחפש לא נמצא. אנא ודא שהקלדת את כתובת האתר הנוכחית.

en: Sorry, Maybe product empty in stock.
he_IL: סליחה, אולי המוצר ריק במלאי.

en: Sorry, no products matched your selection. Please choose a different combination.
he_IL: מצטערים, אין מוצרים שתואמים לבחירתך. אנא בחר שילוב אחר.

en: Sorry, Product is not existing.
he_IL: מצטערים, המוצר אינו קיים.

en: Sorry, there has been an error.
he_IL: מצטערים, אירעה שגיאה.

en: Sorry, this product is unavailable. Please choose a different combination.
he_IL: מצטערים, מוצר זה אינו זמין. אנא בחר שילוב אחר.

en: Sorry. No results match your search.
he_IL: מצטער. אין תוצאות שמתאימות לחיפוש שלך.

en: Sort by
he_IL: מיין לפי

en: Source
he_IL: מָקוֹר

en: Spend %s more to reach <strong>FREE SHIPPING!</strong> <a class="continue-cart hide-in-cart-sidebar" href="%s" title="Continue Shopping">Continue Shopping</a>
he_IL: הוצא %s יותר כדי להגיע <strong>משלוח חינם!</strong> <a class="continue-cart hide-in-cart-sidebar" href="%s" title="המשך בקניות">המשך בקניות</a>

en: Standard
he_IL: תֶקֶן

en: START IMPORT SAMPLE DATA
he_IL: התחל לייבא נתונים לדוגמה

en: Start typing ...
he_IL: תתחיל להקליד ...

en: Status
he_IL: סטָטוּס

en: Step 1: Install Plugins
he_IL: שלב 1: התקן פלאגינים

en: Step 2: Choose Homepage Layout
he_IL: שלב 2: בחר פריסת דף הבית

en: Step 3: Import Content
he_IL: שלב 3: ייבוא ​​תוכן

en: Step Change
he_IL: שינוי צעד

en: Sticky
he_IL: דָבִיק

en: Sticky Add To Cart
he_IL: דביק הוסף לעגלה

en: Sticky Add To Cart In Mobile
he_IL: Sticky הוסף לעגלה בנייד

en: Sticky Buy Now - Desktop
he_IL: Sticky Buy Now - שולחן עבודה

en: Sticky Logo
he_IL: לוגו דביק

en: Sticky Logo Options
he_IL: אפשרויות לוגו דביק

en: Stock Progress Bar
he_IL: סרגל התקדמות מלאי

en: Store Closed
he_IL: חנות סגורה

en: Store Header Template
he_IL: תבנית כותרת חנות

en: Store is Closed
he_IL: החנות סגורה

en: Store is Open
he_IL: החנות פתוחה

en: Store Open
he_IL: חנות פתוחה

en: Store Sidebar Position
he_IL: אחסן את מיקום סרגל הצד

en: Style
he_IL: סִגְנוֹן

en: Style and Colors
he_IL: סגנון וצבעים

en: Subcategories:
he_IL: קטגוריות משנה:

en: Submit
he_IL: שלח

en: Subtotal
he_IL: סכום משנה

en: Subtotal for Item - Off-Canvas Cart
he_IL: סכום ביניים לפריט - עגלה מחוץ לקנבס

en: Subtotal&nbsp;&nbsp;&nbsp;
he_IL: סכום משנה

en: Success Color
he_IL: צבע הצלחה

en: Successfully added to your cart.
he_IL: הוסף בהצלחה לעגלת הקניות שלך.

en: Suggested Keywords
he_IL: מילות מפתח מוצעות

en: Support Search By SKU
he_IL: תמיכה בחיפוש לפי מק"ט

en: Support Upload ICO medias
he_IL: תמיכה בהעלאת מדיה ICO

en: Support Upload SVG medias
he_IL: תמיכה בהעלאת מדיה מסוג SVG

en: Sync
he_IL: סינכרון

en: Tab Global
he_IL: כרטיסייה גלובלית

en: Tablet Columns
he_IL: עמודות טאבלט

en: Tabs Align
he_IL: יישור כרטיסיות

en: Tabs Background color
he_IL: כרטיסיות צבע רקע

en: Tabs Layouts
he_IL: פריסות כרטיסיות

en: Tabs text color
he_IL: צבע טקסט של כרטיסיות

en: Tag Archives: %s
he_IL: ארכיון תגים: %s

en: Tagged %1$s
he_IL: מתויג %1$s

en: Tags
he_IL: תגים

en: Tags info
he_IL: מידע על תגים

en: Tahoma, Geneva
he_IL: טהומה, ז'נבה

en: Taxonomy:
he_IL: טקסונומיה:

en: Text Align
he_IL: יישור טקסט

en: Text Color
he_IL: צבע טקסט

en: Text fonts (paragraphs, etc..)
he_IL: גופני טקסט (פסקאות וכו')

en: Text Promotion Color
he_IL: צבע קידום טקסט

en: The Block beside Logo in Header Type 2
he_IL: הבלוק לצד הלוגו בכותרת 2

en: The Block beside Main menu in Header Type 4, 6
he_IL: החסימה לצד התפריט הראשי בכותרת 4, 6

en: The block editor from managing widgets
he_IL: עורך החסימה מניהול ווידג'טים

en: The Block Under Header
he_IL: הבלוק מתחת לכותרת

en: The export file could not be found at <code>%s</code>. It is likely that this was caused by a permissions problem.
he_IL: לא ניתן היה למצוא את קובץ הייצוא ב-<code>%s</code>. סביר להניח שזה נגרם מבעיית הרשאות.

en: The file does not exist, please try again.
he_IL: הקובץ אינו קיים, אנא נסה שוב.

en: The file you are trying to upload is not a .zip file. Please try again.
he_IL: הקובץ שאתה מנסה להעלות אינו קובץ .zip. בבקשה נסה שוב.

en: The following plugin needs to be updated to its latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s. | The following plugins need to be updated to their latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s.
he_IL[0]: יש לעדכן את התוסף הבא לגרסה האחרונה שלו כדי להבטיח תאימות מרבית לנושא זה: %1$s.
he_IL[1]: יש לעדכן את התוספים הבאים לגרסה האחרונה שלהם כדי להבטיח תאימות מרבית לנושא זה: %1$s.

en: The following plugin was activated successfully:
he_IL: התוסף הבא הופעל בהצלחה:

en: The following recommended plugin is currently inactive: %1$s. | The following recommended plugins are currently inactive: %1$s.
he_IL[0]: הפלאגין המומלץ הבא אינו פעיל כרגע: %1$s.
he_IL[1]: התוספים המומלצים הבאים אינם פעילים כרגע: %1$s.

en: The following required plugin is currently inactive: %1$s. | The following required plugins are currently inactive: %1$s.
he_IL[0]: הפלאגין הנדרש הבא אינו פעיל כעת: %1$s.
he_IL[1]: התוספים הנדרשים הבאים אינם פעילים כעת: %1$s.

en: The installation and activation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
he_IL: תהליך ההתקנה וההפעלה מתחיל. תהליך זה עשוי להימשך זמן מה בחלק מהמארחים, אז נא להתאזר בסבלנות.

note: 1: plugin name.
en: The installation of %1$s failed.
he_IL: ההתקנה של %1$s נכשלה.

en: The installation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
he_IL: תהליך ההתקנה מתחיל. תהליך זה עשוי להימשך זמן מה בחלק מהמארחים, אז נא להתאזר בסבלנות.

en: The max-width of your site will be INPUT + 1200 (pixel).
he_IL: הרוחב המרבי של האתר שלך יהיה INPUT + 1200 (פיקסל).

en: The maximum spend for this coupon is&nbsp;%s
he_IL: ההוצאה המקסימלית עבור קופון זה היא %s

en: The minimum spend for this coupon is&nbsp;%s
he_IL: ההוצאה המינימלית עבור קופון זה היא %s

en: The remote plugin package consists of more than one file, but the files are not packaged in a folder.
he_IL: חבילת הפלאגין המרוחק מורכבת מיותר מקובץ אחד, אך הקבצים אינם ארוזים בתיקייה.

en: The remote plugin package does not contain a folder with the desired slug and renaming did not work.
he_IL: חבילת הפלאגין המרוחק אינה מכילה תיקיה עם הקלקול הרצוי ושינוי השם לא עבד.

en: The tag cloud will not be displayed since there are no taxonomies that support the tag cloud widget.
he_IL: ענן התגים לא יוצג מכיוון שאין טקסונומיות התומכות בווידג'ט ענן התגים.

en: Theme has not been installed or enabled Wishlist Feature.
he_IL: ערכת הנושא לא הותקנה או הופעלה תכונת רשימת משאלות.

en: Theme Name
he_IL: שם נושא

en: Theme Options
he_IL: אפשרויות ערכת נושא

en: Theme Setup
he_IL: הגדרת ערכת נושא

en: There are %s items in your cart.
he_IL: יש %s פריטים בעגלה שלך.

en: There are no reviews yet.
he_IL: אין עדיין ביקורות.

en: There are no shipping options available. Please ensure that your address has been entered correctly, or contact us if you need any help.
he_IL: אין אפשרויות משלוח זמינות. אנא ודא שהכתובת שלך הוזנה כהלכה, או צור איתנו קשר אם אתה זקוק לעזרה כלשהי.

en: There are one or more required or recommended plugins to install, update or activate.
he_IL: ישנם תוספים נדרשים או מומלצים אחד או יותר להתקנה, עדכון או הפעלה.

en: There is an update available for: %1$s. | There are updates available for the following plugins: %1$s.
he_IL[0]: יש עדכון זמין עבור: %1$s.
he_IL[1]: ישנם עדכונים זמינים עבור התוספים הבאים: %1$s.

en: There was an error when reading this WXR file
he_IL: אירעה שגיאה בעת קריאת קובץ WXR זה

en: This does not appear to be a WXR file, missing/invalid WXR version number
he_IL: לא נראה שזה קובץ WXR, מספר גירסת WXR חסר/לא חוקי

en: This field is required.
he_IL: זהו שדה חובה.

en: This plugin needs to be updated to be compatible with your theme.
he_IL: יש לעדכן את התוסף הזה כדי להיות תואם לערכת הנושא שלך.

en: This theme recommends the following plugin: %1$s. | This theme recommends the following plugins: %1$s.
he_IL[0]: ערכת נושא זה ממליצה על הפלאגין הבא: %1$s.
he_IL[1]: ערכת נושא זה ממליצה על התוספים הבאים: %1$s.

en: This theme requires the following plugin: %1$s. | This theme requires the following plugins: %1$s.
he_IL[0]: ערכת נושא זה דורשת את הפלאגין הבא: %1$s.
he_IL[1]: ערכת נושא זה דורשת את התוספים הבאים: %1$s.

en: This wizard will set up your theme, install plugins, import content. It is optional & should take only a few minutes.
he_IL: אשף זה יגדיר את ערכת הנושא שלך, יתקין תוספים, ייבא תוכן. זה אופציונלי וצריך לקחת רק כמה דקות.

en: This WXR file (version %s) may not be supported by this version of the importer. Please consider updating.
he_IL: ייתכן שקובץ WXR זה (גרסה %s) אינו נתמך על ידי גרסה זו של היבואן. נא לשקול לעדכן.

en: Thumbnail Layout
he_IL: פריסת תמונות ממוזערות

en: Time ago
he_IL: פעם

en: Tiny
he_IL: זָעִיר

en: Title
he_IL: כותרת

en: Title:
he_IL: כותרת:

note: 1: number of plugins.
en: To Activate <span class="count">(%s)</span> | To Activate <span class="count">(%s)</span>
he_IL[0]: להפעיל <span class="count">(%s)</span>
he_IL[1]: להפעיל <span class="count">(%s)</span>

note: 1: number of plugins.
en: To Install <span class="count">(%s)</span> | To Install <span class="count">(%s)</span>
he_IL[0]: להתקין <span class="count">(%s)</span>
he_IL[1]: להתקין <span class="count">(%s)</span>

en: To make it easier for you to edit and save the imported content, you may want to reassign the author of the imported item to an existing user of this site. For example, you may want to import all the entries as <code>admin</code>s entries.
he_IL: כדי להקל עליך לערוך ולשמור את התוכן המיובא, ייתכן שתרצה להקצות מחדש את מחבר הפריט המיובא למשתמש קיים באתר זה. לדוגמה, ייתכן שתרצה לייבא את כל הערכים כערכים של <code>admin</code>.

en: Toggle Icon
he_IL: החלף סמל

en: Toggle Sidebar
he_IL: החלף את הסרגל הצידי

en: Toggle Top Bar
he_IL: החלף את הסרגל העליון

en: Toggle Top Bar - Initialize
he_IL: החלף את הסרגל העליון - אתחול

en: Toggle Widget Content
he_IL: החלף את תוכן הווידג'ט

en: Top
he_IL: חלק עליון

en: Top Bar
he_IL: בר עליון

en: Top Bar Content
he_IL: תוכן הסרגל העליון

en: Top Bar Limit widgets to Show More
he_IL: סרגל עליון הגבל ווידג'טים להצגת עוד

en: Top Bar Options
he_IL: אפשרויות בר העליון

en: Top Bar Promotion News
he_IL: חדשות קידום בר מובילים

en: Top Bar Type 2
he_IL: בר עליון סוג 2

en: Top Filter Categories
he_IL: קטגוריות סינון מובילות

en: Top Menu - Only show level 1
he_IL: תפריט עליון - הצג רק רמה 1

en: Top To Bottom
he_IL: מלמעלה למטה

en: Topbar Background
he_IL: רקע Topbar

en: Topbar Text color
he_IL: צבע טקסט בסרגל העליון

en: Topbar Text color hover
he_IL: ריחוף צבע טקסט בסרגל העליון

en: Total
he_IL: סה"כ

en: Trackbacks are closed, but you can <a class="comment-link" href="#respond" title="Post a comment">post a comment</a>.
he_IL: Trackbacks סגורים, אבל אתה יכול <a class="comment-link" href="#respond" title="פרסם תגובה">פרסם תגובה</a>.

en: Transfer Theme Options Data
he_IL: העבר נתונים של אפשרויות ערכת נושא

en: Transition Loading
he_IL: טעינת מעבר

en: Trebuchet
he_IL: טרבושה

en: Turn Off Sidebar on Mobile Device
he_IL: כבה את סרגל הצד במכשיר נייד

en: Type
he_IL: סוּג

en: Type Font
he_IL: הקלד גופן

en: Type of Template
he_IL: סוג התבנית

en: Type Show
he_IL: הקלד הצג

en: Type View
he_IL: הקלד תצוגה

en: Typography
he_IL: טיפוגרפיה

en: Uncategorized Product
he_IL: מוצר לא מסווג

note: %s: shipping location (prefix e.g. 'to' + ISO 3166-1 alpha-2 country code)
en: Unfortunately <strong>we do not ship %s</strong>. Please enter an alternative shipping address.
he_IL: לצערי <strong>אנחנו לא שולחים %s</strong>. נא להזין כתובת חלופית למשלוח.

en: Unfortunately your order cannot be processed as the originating bank/merchant has declined your transaction. Please attempt your purchase again.
he_IL: למרבה הצער לא ניתן לעבד את ההזמנה שלך מכיוון שהבנק/הסוחר שמקורו דחה את העסקה שלך. אנא נסה את הרכישה שלך שוב.

en: Unknown
he_IL: לא ידוע

en: Unlimited
he_IL: ללא הגבלה

en: Update
he_IL: עדכון

note: %2$s: plugin name in screen reader markup
en: Update %2$s
he_IL: עדכן %2$s

note: 1: number of plugins.
en: Update Available <span class="count">(%s)</span> | Update Available <span class="count">(%s)</span>
he_IL[0]: עדכון זמין <span class="count">(%s)</span>
he_IL[1]: עדכון זמין <span class="count">(%s)</span>

en: Update Cart
he_IL: עדכן עגלת קניות

en: Update recommended
he_IL: עדכון מומלץ

en: Update Required
he_IL: נדרש עדכון

note: 1: plugin name, 2: action number 3: total number of actions.
en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
he_IL: מעדכן את הפלאגין %1$s (%2$d/%3$d)

note: %s: plugin name.
en: Updating Plugin: %s
he_IL: עדכון תוסף: %s

en: Upgrade message from the plugin author:
he_IL: שדרוג הודעת מחבר התוסף:

en: Upgrade your version of WordPress for full media support.
he_IL: שדרג את גרסת WordPress שלך לתמיכה מלאה במדיה.

en: Upload
he_IL: העלה

en: Upload Custom Font
he_IL: העלה גופן מותאם אישית

en: Upload new custom font success!
he_IL: העלה גופן מותאם אישית חדש בהצלחה!

en: Use a different billing address
he_IL: השתמש בכתובת חיוב אחרת

en: Use White Label
he_IL: השתמש בתווית לבנה

en: Username
he_IL: שם משתמש

en: Username is required.
he_IL: נדרש שם משתמש.

en: Username or email
he_IL: שם משתמש או דוא"ל

en: Variants Badge Color
he_IL: וריאנטים צבע תג

en: Verdana, Geneva
he_IL: ורדנה, ז'נבה

en: Verified
he_IL: מְאוּמָת

en: Version
he_IL: גִרְסָה

en: Vertical
he_IL: אֲנָכִי

en: Vertical Menu
he_IL: תפריט אנכי

en: Vertical Menu > Main Menu
he_IL: תפריט אנכי > תפריט ראשי

en: Vertical Menu Background - Focus
he_IL: רקע תפריט אנכי - פוקוס

en: Vertical Menu Background - Focus - Sticky
he_IL: רקע תפריט אנכי - פוקוס - דביק

en: Vertical Menu Text Color - Focus
he_IL: צבע טקסט בתפריט אנכי - פוקוס

en: Vertical Menu Text Color - Focus - Sticky
he_IL: תפריט אנכי צבע טקסט - פוקוס - דביק

en: Vertical Root Level - Limit
he_IL: רמת שורש אנכית - מגבלה

en: Vertical Root Level - Parent - 0
he_IL: רמת שורש אנכית - הורה - 0

en: Very poor
he_IL: גרוע מאוד

en: Video Badge Color
he_IL: צבע תג וידאו

en: Videos
he_IL: סרטונים

en: Vietnamese
he_IL: וייטנאמית

en: View
he_IL: נוף

en: View all posts by %s
he_IL: הצג את כל הפוסטים מאת %s

en: View cart
he_IL: צפה בסל

en: VIEW DETAIL
he_IL: צפה בפרטים

en: View more
he_IL: ראה עוד

en: View Product Information
he_IL: הצג מידע על המוצר

en: View the promotion gifts
he_IL: צפו במתנות הקידום

en: View your website
he_IL: הצג את האתר שלך

en: Visit Store
he_IL: בקר בחנות

en: Warning- This options panel will not work properly without javascript!
he_IL: אזהרה- חלונית אפשרויות זו לא תעבוד כראוי ללא javascript!

en: Weekly Store Timing
he_IL: תזמון שבועי בחנות

en: Welcome
he_IL: ברוך הבא

en: White Label
he_IL: תווית לבנה

en: Wide
he_IL: רָחָב

en: Width - Logo
he_IL: רוחב - לוגו

en: Width - Mobile Logo
he_IL: רוחב - לוגו נייד

en: Width - Sticky Logo
he_IL: רוחב - לוגו דביק

en: Width full side
he_IL: רוחב צד מלא

en: Wishlist
he_IL: רשימת משאלות

en: Wishlist Options
he_IL: אפשרויות ברשימת משאלות

en: Wishlist Page
he_IL: עמוד משאלות

en: Wishlist Sidebar Layout
he_IL: פריסת סרגל הצד ברשימת המשאלות

en: With Background
he_IL: עם רקע

en: With or Without Background.
he_IL: עם או בלי רקע.

en: Without Background - Default use Background Color
he_IL: ללא רקע - שימוש ברירת מחדל בצבע רקע

en: Without Border Wrapper
he_IL: ללא מעטפת גבול

en: WooCommerce Tabs - Read more / Show less (Mobile App - Simulator)
he_IL: לשוניות WooCommerce - קרא עוד / הצג פחות (אפליקציה לנייד - סימולטור)

en: WooCommerce Tabs Off - Canvas in Mobile (Not use Mobile App - Simulator)
he_IL: לשוניות WooCommerce כבוי - בד במובייל (לא להשתמש באפליקציה לנייד - סימולטור)

en: WooCommerce Tools
he_IL: כלי WooCommerce

en: WordPress Repository
he_IL: מאגר וורדפרס

en: Working...
he_IL: עובד...

en: WPBakery - Homepage List
he_IL: WPBakery - רשימת עמודי הבית

en: Wrapper Widget - Sidebar Classic
he_IL: ווידג'ט עטיפה - סרגל צד קלאסי

en: Write a review
he_IL: כתוב ביקורת

en: X-Large
he_IL: אקסטרה לארג

en: Yearly Archives: %s
he_IL: ארכיון שנתי: %s

en: Yes
he_IL: כן

en: Yes, Please!
he_IL: כן בבקשה!

en: YITH WooCommerce Compare
he_IL: YITH WooCommerce השווה

en: You can tranfer the saved options data between different installs by copying the text inside the text box. To import data from another install, replace the data in the text box with the one from another install and click "Import Options".
he_IL: אתה יכול להעביר את נתוני האפשרויות השמורים בין התקנות שונות על ידי העתקת הטקסט בתוך תיבת הטקסט. כדי לייבא נתונים מהתקנה אחרת, החלף את הנתונים בתיבת הטקסט בנתונים מהתקנה אחרת ולחץ על "אפשרויות ייבוא".

en: You can use the two buttons below to backup your current options, and then restore it back at a later time. This is useful if you want to experiment on the options but would like to keep the old settings in case you need it back.
he_IL: אתה יכול להשתמש בשני הכפתורים למטה כדי לגבות את האפשרויות הנוכחיות שלך, ולאחר מכן לשחזר אותן במועד מאוחר יותר. זה שימושי אם אתה רוצה להתנסות באפשרויות אבל רוצה לשמור את ההגדרות הישנות למקרה שתזדקק להן בחזרה.

en: You may also like&hellip;
he_IL: אולי גם תאהב&hellip;

en: You may be interested in&hellip;
he_IL: אולי יעניין אותך&hellip;

note: %s opening and closing link tags respectively
en: You must be %1$slogged in%2$s to post a review.
he_IL: עליך להיות %1$s מחובר %2$s כדי לפרסם ביקורת.

en: You must be logged in to checkout.
he_IL: עליך להיות מחובר לקופה.

en: Your comment is awaiting moderation.
he_IL: ההערה שלך ממתינה למתן.

en: Your Order
he_IL: ההזמנה שלך

en: Your order notes saved.
he_IL: הערות ההזמנה שלך נשמרו.

en: Your rating
he_IL: הדירוג שלך

en: Your review
he_IL: הביקורת שלך

en: Your theme has been all setup. Enjoy your new theme.
he_IL: ערכת הנושא שלך הוגדרה כולה. תהנה מהנושא החדש שלך.

en: Zero size file downloaded
he_IL: הורד קובץ בגודל אפס

en: Zoom
he_IL: תקריב
